Velayet Bilgileri

Velayet Başkasına Devredilir Mi? 0 51708

Velayet Başkasına Devredilir Mi?

Velayet, çocuğun korunması açısından bütün haklarının da aynı oranda korunması, geçiminin sağlanması ve daha iyi yaşam koşullarına sahip olması gibi durumların hepsini sağlayacak olan ebeveyne verilmektedir. Bu kişiler genellikle birinci dereceden akrabalardır. Anne ya da babanın ayrılık durumunda anne ve baba iki tarafta sağlıklıysa sağlık ile ilgili bir problemleri yoksa yani çocuğun bakımını üstlenebilecek durumdaysa o zaman her iki tarafında çocuğa sunabilecekleri yaşam tarzları incelemeye alınmaktadır. Yani çocuğun hakları gözetilerek, hangi seçenek daha iyiyse o seçeneğe velayet verilmesi durumu hız kazanır. Fakat böyle bir durumda çocuğun da fikri büyük bir önem arz etmektedir. Böylelikle ‘Velayet başkasına devredilebilir mi? sorusuna, biraz açıklık  getirmiş olduk. 

Çocuğumun Velayetini Nasıl Alırım?

Öncelikle eşler arasında bir ayrılık söz konusuysa ve çocuğun velayetini her iki tarafta istiyorsa, böyle bir durumda bazı hassas noktalar vardır. Şöyle ki eğer çocuk karşı tarafa verildiyse ve velayeti almadan önce söylenen sözlerin hiçbirisi gerçekleştirilmemişse bu durumda önce yapılacak olan şey bu durumu ispatlamaya çalışmanızdır.  Böyle bir durumda da kendi çabalarınızla  bu ispatlama işlemini gerçekleştiremeyebilirsiniz. İşte tam da bu noktada bir dedektife ihtiyacınız olabilmektedir.  'Velayet başkasına devredilebilir mi?' Gibi en ufak bir endişeniz varsa, bir dedektiflik hizmeti almak sizin yararınıza olacaktır. Eğer velayetin sizde kalmasını istiyorsanız, tutacağınız dedektife ayrıntılı şekilde bilgileri iletmelisiniz ki işiniz daha kolay bir hal alsın. Böylelikle kısa bir sürede istediğiniz yere gelmeniz çok daha kolay olacaktır. 

İzmir Dedektiflik Şirketi Velayet Davalarına Bakıyor Mu?

İzmir Dedektiflik, uzun yıllardır tecrübeli kadrosuyla sadece velayet değil birçok hizmeti en iyi şekilde karşılamaktadır. İzmir Dedektiflik hizmeti, sizin istediğiniz şekilde olayın sizin lehine dönmesi için çabalamaktadır.  Elde edilen delillerle beraber gerçeğin çok daha kısa bir sürede gün yüzüne çıkmasını hedeflemektedir. Ayrıca işinde son derece uzman bir ekiple çalışması olayların çok kısa sürede ve çok doğru şekilde ortaya çıkmasını sağlamaktadır. İzmir Dedektifliğin verdiği hizmetler arasında en çok karşılaşılanlar aldatma, dolandırılma ve velayet konularıdır.Ayrıca da gizliliğin ve güvenilirliğin esas alındığı bir şirket olması açısından da insanlara çok büyük güven aşılayan bir şirket olmaktadırlar.  İşte bu nedenlerden dolayı kötü bir durumda kaldığınızda ve kendinizi sıkıntıda hissettiğinizde gönül rahatlığıyla İzmir Dedektifliğin kapısını çalabilirsiniz.İsteyen herkesin başvurabileceği ve titizlikle çalıştıklarından ötürü en hizmeti sizlere sağlamaktadırlar. Sizlerin de sorunu eğer velayetin devredilmesi, alınması gibi konular ise gönül rahatlığıyla İzmir dedektifliğe başvurabilirsiniz.Titiz çalışmaları sayesinde ulaşmak istediğiniz yere emin adımlarla ve kısa sürede İzmir Dedektiflik ile yürüyebilirsiniz. Velayetin devredilmesi ya da kazanılması gibi durumlarda gönül rahatlığıyla İzmir Dedektifliğe başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Dedektiflik Hizmetinin Boşanmalara Avantajı

Boşanma sürecinde ya da çok daha öncesinde aldatılma ya da çocukların velayetinin alınması gün yüzüne çıkabilmektedir. Çoğu boşanmada, karşılıklı anlaşmazlık durumu oluşmaktadır. İşte böyle karşılıklı anlaşmazlıkların olduğu durumlarda 'Velayet başkasına devredilebilir mi? gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa, böyle durumlarda İzmir Dedektiflik sizin yanınızda olmaya her zaman hazırdır ve en iyi hizmetleri de size sunmaya son derece hazırdır. Eğer şuan üzerinde velayeti bulunduran kişiden yaşam şartlarınız daha iyiyse böyle bir durumda dedektiflik şirketi ile iletişimde olmalı ve titiz çalışmaları sayesinde velayetin sizin üzerinize devredilmesi durumuna sahip olabilirsiniz. Bu konuda büyük yardımları dokunacaktır.  Sizlerin bu şartlara çok daha kısa sürede ve emin adımlarla ulaşmanıza İzmir Dedektiflik şirketinin büyük yardımları dokunacaktır. 


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç