Hizmetlerimiz

Öğrenci Takibi 0 55963

Öğrenci Takibi

Günümüzde insanlar gerek iş yoğunlukları gerekse hayatın zorlu şartlarıyla mücadele etmek zorunda kaldıkları için okul çağındaki çocukları ile yakından ilgilenemezler. Buna bir de anne babanın ayrı olması, bazı anne ve babaların çocuklarına karşı üzerilerine düşen görevleri yerine getirmediklerinde okul çağındaki gençler ailevi ilgisizlik, ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmaması, çarpık okul dışı arkadaşlıklar, duygusal çöküntü, arkadaşlarından görüp özenme duygusu, anne ve babanın geçimsiz ilişkisi, dış tehlikeli etkenler ve benzeri sebeplerden ötürü içlerine kapanabiliyor, hırçın davranışlar sergileyebiliyor veya teselliyi kötü alışkanlıklara yönlenmekte buluyor. Dünya genelinde ve ülkemizde yapılan araştırmaların tamamı gençlerin sigara, alkol ve uyuşturucu madde kullanma yaşının ilkokul çağlarına indiğini göstermektedir.

Hal böyle olunca okuyup kendilerini çok iyi yetiştirerek topluma hayırlı ve yararlı bireyler olmaları için okula gönderdiğimiz çocuklarımız yukarıda belirtilen nedenler ile sigara, alkol veya uyuşturucu madde kullanımı alışkanlığı edinebilmektedirler. Gençlerimiz bu kötü alışkanlıkların yanı sıra zararlı okul dışı arkadaşlıklar, okula gitmeyerek devamsızlık günlerinin artması, çeşitli örgütsel faaliyet içerisinde bulunan gruplara katılarak yasa dışı eylemlerde bulunabilmektedirler. Yukarıda belirtilen olumsuzlukları yaşayan gençlerde asabiyet, aşırı sinirlilik, huzursuzluk, çeşitli sağlık sorunları, söz dinlememe, asilik, zamansız eve geliş ve gidişler gibi birçok şüphe çekici davranış içerisinde bulunurlar. Bu nedenle, yaşamsal düzeni bozulan gencin herhangi bir problemi olduğunu düşünen ebeveyni bu problemi öğrenmek için kendi çapında çeşitli araştırmalar yaparak işin içinden çıkamadığı durumlarda profesyonel yardım alarak sorunun çözümlenmesi yoluna gitmektedirler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesiyle ilk kurulduğu günden bugüne sayısız öğrenci takibi yaparak binlerce gencin hayatını kurtarmıştır. 

Sizlerde çocuğunuzun herhangi bir olumsuzluk durumunda öğrenci takibi hizmeti almaya karar verdiğinizde bu konu ile ilgili profesyonel yardım almak için firmamızın merkezini 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç