Hizmetlerimiz

Adres Tespiti 0 56567

Adres Tespiti

Günümüzde, insanlar gerek çok sevdikleri eski dostlarını, gerek herhangi bir alacaktan kaynaklanan borçluya ulaşmak için, gerek evden kendi isteği ile veya kandırılmak ve zorla götürülmek suretiyle herhangi bir yere gitmesi zorlanan ve gittiği yerde kalması sağlanan aile bireyleriniz, dostlarınız ve sevdiğiniz insanların kaybolabilir. Böyle bir durumda bu insanların gittikleri adreslerin tespit edilmesine ihtiyaç duyulduğunda adres tespiti hizmeti verilir. Ayrıca, gerekse ticari faaliyet gösteren firmaların herhangi bir sebebe dayalı bazı kişilerin ülke içinde ve ülke dışında iş yeri, ev adreslerini tespit etmeye çalışmaktadır. Bazı durumlarda da herhangi bir ticari anlaşmazlıktan kaynaklanan ürünlerin, ticari malların, üretimi gerçekleştirilmiş olan her türlü ticari mal, araç, gereç ve maddi değeri bulunan ürünlerin depolandığı, saklandığı, üretildiği, sevkiyatın yapıldığı adreslerin tespit edilmesi gerektiğinde yapılan adres tespit çalışmaları yetersiz kalabilmektedir. İnsanlar böyle durumlarda herhangi bir adrese ulaşmak istediklerinde profesyonel yardım alma ihtiyacı hissederek konu ile ilgili özel dedektiflik firması araştırması yapmaktadırlar.

Yapılan araştırmalar neticesinde sorunlarının çözüme ulaşması için tespit edilecek olan adresin bulunması ile ilgili hizmet alacak profesyonel özel dedektiflik firması veya araştırma merkezi bulmakta zorlandıkları tespit edilmiştir. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile insanların ve ticari firmaların çok özel sorunlarını çözüme ulaştırmasında büyük etken olan adresin tespit edilmesi hususunda profesyonel kadromuz ile farklı çalışma sistemleri uygulayarak büyük gizlilik içerisinde tespit edilmesi istenilen adresi ivedi bir şekilde tespit ederek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sizler adres tespiti ​araştırması hakkında profesyonel yardım almak için firmamızın merkezini 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

NOT: Adres tespiti hizmeti araştırması sistemli bir şekilde işin ehli, profesyonel kişilerce yapıldığında %100 garantili sonuca ulaşılmaktadır. Ancak kendisini özel dedektif olarak tanıtarak bu mesleği kendi kafalarına göre icra etmeye çalışan bazı kişi ve kişiler amatör bir şekilde hareket ederek verecekleri adres tespiti hizmetini ellerine yüzlerine bulaştırmakta ve bu suretle insanların maddi ve manevi mağdur olmalarına neden olmaktadırlar. Sizler adres tespiti hizmeti almak istediğinizde kurumsal özel dedektiflik firması hizmeti veren, profesyonel ekibiyle gizlilik içerisinde hizmet veren bürolarla çalışmanız menfaatinizedir.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç