Hizmet Bölgelerimiz

Adana Dedektiflik

Adana Dedektiflik 

Hayatımız boyunca mutlu ve huzurlu olmaya çalışırız. Birçok konuda mutluluğa ve huzura ulaşmanın anahtarı, doğru seçimler yapmak ve kendimize güvenerek hareket etmekten geçer. Ancak bazı durumlarda, sadece kendimizden sorumlu olmayız. Çevremizdeki insanların da işin içinde olmaları gerekir ve ne yazık ki dünya dürüst olmayan kişilerle doludur. Böyle durumlarda, gerçeğe bilerek hamle yapmak oldukça önemlidir. Adana Dedektiflik hizmetleri bir İzmir Dedektiflik A.Ş markasıdır.  Özel dedektiflik hizmeti almak isteyen sayın misafirlerimiz bize 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızdan ulaşabilirler.  

Başta Adana olmak üzere birçok ilde faaliyet gösteren bir özel dedektiflik bürosu olarak, haksızlığa uğradığını düşünen misafirlerimiz için gerekli araştırmaları yapıyor ve onların gönül rahatlığı hareket etmelerini sağlıyoruz.

Yalnızca Eş Takibi, Boşanma Davalarına Delil Toplama, Sadakat Araştırması, Evlilik Öncesi Araştırma, Adres Tespiti, Dolandırıcılık Araştırması, Velayet Davalarına Delil Toplama için değil Hırsızlık Olaylarının Araştırılması Marka Sahtekârlığı ve Marka İhlali Tespiti, Patent Hırsızlığı Araştırma, Sanayi Casusluğu, Firma İç Güvenlik Danışmanlığı gibi birçok konu için Adana’da Özel Dedektiflik Hizmeti alabilirsiniz.   Özal Bulvarı’ndan Gazipaşa’ya, Türkmenbaşı’ndan Sarıçam’a kadar Adana’nın bütün sokaklarını, avuçlarının içi gibi bilen bay ve bayan özel dedektiflerimizden destek almak ve karşılaşabileceğiniz problemleri çözüme kavuşturmak için 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Siz de işinizi, ailenizi, geleceğinizi güvende tutmak ve gönül rahatlığı hareket etmek istemez misiniz? Adana’da Özel Dedektiflik Hizmeti, sadece geçeklere ulaşmakla kalmayacak aynı zamanda içinizi kemiren o kötü histen sonsuza kadar kurtulacaksınız.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç