İlkelerimiz

İlkelerimiz

Gizlilik, Dürüstlük ve Güven

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizde GİZLİLİK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVEN esas alınmaktadır. Araştırma yapılması için firmamıza verilen bilgiler ve araştırma neticesinde elde edilen bilgiler kesinlikle 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Gerek bireysel gerekse kurumsal önem arz eden veya etmeyen her türlü bilgi ve sırlarınızın gizliliği şahsınız ile aramızda yapacağımız iş sözleşmesinde kayıt altına alınarak bilgilerinizin gizliliği karşılıklı imza altına alınacaktır. Firmamıza teslim edilen ve araştırmalarımız neticesinde elde edilen her türlü bilgi ve belge sizlerin olduğu kadar bizlerinde firma politikamız gereği gizliliğine son derece önem verilmektedir. Bu nedenle, firmamıza verilen ve araştırmalar neticesinde elde edilen her türlü bilgi, belge, düzenlemeler ve mesleki ilkelerimiz gereği kesinlikle titizlikle korunacaktır. Firmamızdan alacağınız her türlü hizmet ülkemizde yürürlükte olan yasalara riayet edilerek hukuka uygun bir şekilde yapılan çalışmalar ile sonuçlandırılacaktır. Firmamız uzun yıllarda elde ettiği başarılı çalışmaların sonucunda mesleki kariyerini en üst sınırlara taşıyarak sektörün öncüsü olmuştur.

Ekip ruhu ile profesyonel çalışmalarımız neticesinde firmamızdan hizmet olan değerli müşterilerimizin tamamının çok özel sorunlarına çare olduk ve çare olmaya devam ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Biz İzmir Dedektiflik A.Ş olarak değerli müşterilerimizin çok özel sorunlarına profesyonel bir yaklaşımla dürüst hizmet anlayışı kaliteli ve hızlı hizmet ile çözüm üretmeye çalışmaktayız.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz araştırma hizmeti vererek hizmette sınır tanımıyoruz. Firmamıza hizmet almak için müracaat eden tüm müşterilerimiz ile birebir karşılıklı doğrudan görüşerek almak istediğiniz hizmet ile ilgili hizmetin nasıl verileceği hizmetin süresi ve alacağınız hizmetin ücreti hakkında tarafınıza detaylı ayrıntılarıyla birlikte bilgilendirme yapıyoruz. Yüz yüze yapılan görüşmede kesinlikle hiçbir danışmanlık ücreti talep etmiyoruz. Firmamız, siz değerli müşterilerine daha etkin kaliteli hızlı hizmet sunabilmek için teknolojinin bize sağladığı tüm imkânları yasalara uygun şekilde kullanıyoruz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

 

Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç