Müşterilerimizin Firmamız Hakkında Yorumları


Müşterilerimizin Hakkımızda Yazdıkları
kadriye tarafından 07-10-2019 - 18:47 tarihinde yazıldı.

Merhaba benim adım kadriye, yıllarca aldatıldığımı bilmeme rağmen susup , kabullenmekten başka bir şey yapmayan bir kadındım. Ben ev hanımıyım ve ben ailemden başka bir şey bilmem. Yuvamı dağıtmamak için elimden geleni yapsamda kocamın uçkuruna mani olamadım. Çocuklarım için , kendim için vazgeçemedim ve farkettim ki aynadaki ben değildim artık. Saçlarım dökülüyor,yüzümde lekeler çıkmış,yaşlanmışım. Yıprandığımı çocuklarımda görüyordu. Boşanma konusunda destek vereceklerini söylediklerinde silkelendim ve yıllarımın acısını çıkarmaya karar verdim. Kararımıda izmir dedektiflik a.ş de verdim. Kız kardeşim ve çocuklarımın desteğiyle bilal beyla görüşmeye gittim ve yıllardır bildiğim ama gözümle göremediğim herşeyi açığa çıkardılar.video kayıt ve fotoğrafları görünce çocuklarımla her ne kadar kahrolsakta doğru karardı benim için. Hiçbir kadın boyun eğmemeli ve kadınlığını ayaklar altına aldırmamalı. İzmir dedektifllik ekibine ve özellikle bilal beye teşekkür etmek istiyorum. Kendisine defalarca teşekkür etsemde bu yaşadığım durumu sizlerinde yaşamaması için ve çözümün izmir dedektiflik olduğunu bilmenizi istediğim için yazıyorum. Önce allaha sonra bilal beye güvendim ve şimdi yaşadığımı hissediyorum , omuzlarımdan bir yükü silip süpürdü bilal bey. Emekleriniz için çok teşekkürler


birden tarafından 07-10-2019- 16:54 tarihinde yazıldı.

Merhabalar efendim öncelikle kendimi tanıtayım, ben emekli tarih öğretmeni birsen, yıllardır ince ince dokuduğum ,üzerine titrediğim evliliğimi aldatmayla sonlandırdım. Bu benim için o kadar acı bir tecrübe ki, eşimin sadakatsizliği beni derinden yaralamakla kalmadı,aile içerisindeki ağırlığımıda zedeledi. Torunlarımızı sevdiğimiz yaşta ihaneti yaşamak çok zor bir durum. Ne yapacağımı dahi bilmezken Birkaç ufak araştırma yaptım ve neticesinde izmir dedetilik a.ş firmasına ulaştım. Neler yapabileceklerini bilmezken verdikleri hizmetleri gördüm ve inanamadım. Muazzam bir ekip çalışmasıyla sayın bilal bey sayesinde saygınlığımı ve kadınlık onurumu geri aldım. Gerçekler ne kadar acıtsada yüzleşmek kaçınılmazmış. Beni konuşmalarıyla telkin eden sayın bilal bey ve yaptıkları üstün çalışmalarla bana destek olan ve eşimin ihanetini kanıtlayan izmir dedektifliğe canı gönülden teşekkür ediyor , bu olağanüstü hizmetin devam etmesini diliyorum.


serdar tarafından 06-10-2019 - 21:00 tarihinde yazıldı.

Merhabalar ben denizliden yazıyorum adım serdar, şehirlerarası tır şoförlüğü yapıyorum,haliyle evin yolunu zor buluyorum hatta aylarca uğramadığım oluyor, eşimle 10 yıllık evliydik ve iyi bir hayat yaşatıyordum açıkçası böyle bir ihanet beklemezdim, eve ben yokken erkek aldığını duydum ama konduramadım yani yapmaz dedim,olmaz dediğin ne varsa olurmuş meğerse anladım. Daha önce bilal abiyi haberlerde görmüştüm büyük bir çete çökerttiğini araştırdım eş takibide yapıyormuş hatta bir numaraymış, türkiyeye erken dönüp bilal abiye gittim krallar gibi karşılandım sağolsun herkes çok ilgilendi benle , eşimi takip ettiler ve duyduğumdan fazlası olduğunu öğrendim işimden dolayı öğrenemezdim asla ama sağolsun bilal abi ve kadrosu en kısa zamanda hallettiler,ben kahrolacağıma o kadın kahrolsun … bilal abim ve izmir dedektiflik ailem gibi oldu bu kadar güvenilir,dürüst,uzman ve başarılı olmalarına şaşmamalı , lafta değil gidip yerinde tecrübe edin ne demek istediğimi anlayacaksınız,allah razı olsun abim senden.


serap tarafından 05-10-2019 - 15:28 tarihinde yazıldı.

ben serap denizliden yazıyorum, öncelikle burda yazılan yorumları okuduğumda ne kadar şanslıyım diyorum. Ben büyük bir hatanın eşiğinden döndüm bilal bey sayesinde, keşke sizlerde benim kadar şanslı olabilseydiniz herkese geçmiş olsun diyorum buradan, ben 33 yaşında bir hostesim ,benim başımdan daha önce bir evlilik geçmedi ama az kalsın yanlış bir adamla evlenip hayatımı mahfediyordum.sosyal medya aracılığıyla biriyle tanıştım bana avukat olduğunu , hiç evlenmediğini söyledi.inandım tabiki herkes gibi, ev adresini soruyordum nerde oturduğunu merak ettiğim için ve 2 sefer karıştırınca şüphelendim . uçuşlarım yoğun olduğu için pek üzerine düşemedim fakat şüpheyle yaşamaktansa kanıtlanmasını tercih ettim. İzmir dedektiflik a.ş şirketini buldum internetten ,sadakat araştırması hizmeti almak istediğimi söyledim güvenilir bir şirket olduğunu resmi belgelerinden anlamıştım zaten.bilal kartal ve uzman ekipleplerine teşekkür ediyorum adamın ipliğini pazara çıkarttılar , aslında evli ve 1 çocuk babası olduğunu,telefon tamircisi olduğunu ve daha öncede bir çok kadını bu şekilde kandırdığını öğrendim. Çok büyük bir hatadan dönmeme yardımcı oldukları için minnettarım.


sedanur tarafından 03-10-2019 - 16:52 tarihinde yazıldı.

- 2. merhabalar ben sedanur nerden başlasam bilmiyorum aslında , masal gibi bir evliliğim varken eşimin uçkuru yüzünden cehenneme döndü. Ben bir evin bir kızıydım, bu nedenle babam erken evlendiğimi düşündüğü ve eşimi istemediği için evliliğimi onaylamadı hiç, o yüzden sıkıntılarımı anlatabileceğim , çözmem için yardım edecek birine o kadar ihtiyaç duyuyordum ki. Ben 24 yaşındayım ama 40 gibi hissetmeye başlamıştım içime atmaktan. Her allahın günü bana küfür eden ,yatağa gelmeyen , beni beğenmediği için yanında gezdirmeyen bir adamla evliliği sürdürmeye çalıştım, anlamda veremiyordum çok iyiydik biz dediğim gibi masal gibiydi ama şeytana dönüştü eşim. Artık sıkıntıdan vücudumda yaralar çıkmaya başladığında tamam dedim ya birşeyler yapıcam kendim için yada içime ata ata kaderime boyun eğicem . cesaretimi topladım araştırma yaptım boşanma aldatma nafaka hiç birini bilmezken izmir dedektiflik sayfasında hepsinin cevabını buldum.makaleleri okur okumaz bilal beyi aradım aldatıldığım gerçeğini bana anlatsada insan konduramıyor ne bileyim… bilal beye ve izmir dedektiflik şirketine güvendim allah yüzümü kara çıkarmadı o evde vücudumdaki yaralarla ölümü beklerken bilal bey ve ekibi resmen yeni bir hayat verdiler bana , tek başıma yapamadım,yapamazdımda zaten , izmir dedektiflik firmasına, bilal beye,ekibine çok teşekkür ederim . ailemden görmediğim desteği yardımı gördüm verdiğim eş takibi ücreti helali hoş olsun son kuruşuna kadar… herşey gönlünüzce olsun , allah razı gelsin her zaman ….


sudenaz tarafından 02-10-2019 - 16:51 tarihinde yazıldı.

- 1. selam ben gamze 32 yaşında 2 çocuk annesiyim benim başıma gelenler kimsenin başına gelmesin diye ve izmir dedektiflik a.ş ye teşekkür etme amaçlı yazıyorum. Ben eşimle severek evlendim ve gözümü ilk onda açtım güven mi cahillik mi bilmiyorum.maddi sıkıntılar yaşamaya başladık bir dönem zordu hem maddi hem manevi iyi değildik fakat hakaretlerine, soğukluğuna,hep göz yumdum,yanında olmaya çalıştım ama bir yere kadarmış. Bende eşimin tavırlarının aynısını sergiledim ve daha çok uzaklaştık birbirimizden,çıkmazın içine girdik ben biliyordum bir gün biteceğini ama telefonunda asistanıyla mesajlarını görünce başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. Ben ev hanımıyım ve 2 çocuğum var ben bunu söylesemde inkar eder diye düşündüm, izmir dedektiflik a.ş yi internetten buldum diğer sitelerindeki bütün makaleleride okudum eş takibi hizmetini görür görmez aradım özel dedektif bilal beyle görüştüm sağolsun telefonda bile beni çok rahatlattı , ofisi keza öyle güven veriyor insana. Türkiyede tek olduklarını okumuştum gerçekten öyleler ekibine ve bilal beye tekrar teşekkür ediyorum.eş takibi hizmetini aldıktan 6 gün sonra elimde belgelerle boşanma davası açtım , burdan kadınlara sesleniyorum , aldatılmak kaderiniz değil, izmir dedektiflik benim öz güvenimi yerine getirdi,onurumu kurtardı. Herşey için teşekkür ediyorum bilal bey,ekibi ve izmir dedektiflik, muhteşemsiniz.


Hasan Ali tarafından 01-10-2019 - 17:45 tarihinde yazıldı.

Öncelikle hepinize hayırlı günler, adım Hasan ali dedektif tutmak isteyen kişilere güven vermek adına bunları size İzmirden yazıyorum. Ben eşimle beş yıldır evliyiz. Henüz bir çocuğum olmadı. Eşim çocuk yapmamamız konusunda sürekli benimle tartışır oldu. Eşim ev hanımı her gün akşama kadar evde olmasına rağmen ev işleriyle de ilgilenmemeye başladı. Kendisinin gün içerisinde evde olmadığını da komşularımızdan öğrenmeye başladım. Kendisini gün içinde telefonla aradığımda benim aramalarıma ya cevap vermiyordu yâda benim aramalarımı meşgule atıyordu. Ben akşamları eve gittiğimde eşimle sürekli kanlı bıçaklı oluyorduk. Ben eşimin bu durumlarından şüphelenerek internetten İzmir dedektiflik şirketi sahibi Bilal beye ulaştım iyi ki de ulaşmışım. Bilal Bey ve ekibi kısa sürede eşimin beni bir erkek şahısla aldattığını tespit ettiler. Eşimin beni aldattığı erkek şahıs benim öz amcaoğlumdan başkası değildi. Şimdi eşimle aramızda boşanma davamız devam ediyor. Eşim beni evlendiğimiz ilk günden beri amcaoğlumla aldatıyormuş. Bu bilgi mahkemenin geriye doğru getirttiği telefon arama aranma kayıtlarıyla açığa çıktı. Benim aldatıldığımı ispatlayan ve delillendiren İzmir Dedektiflik sahibi Bilal beye ve bu şirketin tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.


Deniz Kızı tarafından 27-09-2019 - 16:45 tarihinde yazıldı.

Tüm okurlara selamlarımı iletirim.

Öncelikle herkese şunu belirtmek isterim ki bu satırları yazarken bile hala mutluluktan havalara uçuyorum. Benim sorunum eşimdi eşim sürekli benimle tartışıyor bana eskisi gibi değer vermiyor beni her seferinde yerin dibine sokup beni hep aşırı kıskançlıkla suçluyordu. Ben bu durumdan çok rahatsızdım. Eşimin bana karşı davranışlarından ötürü eşimin hayatında başka bir bayan olabileceğini düşündüm. İnternette yapmış olduğum araştırmalar neticesinde İzmir Dedektiflik Hizmetlerinin web sitesine ulaştım. Bu sitede yazılan makaleleri okuduğumda gözlerime inanamadım. Yazılanlarla eşimin bana karşı davranışları bire bir örtüşüyordu. Ben eşim tarafından aldatılabileceğim hususu kesin gibiydi. Bana sadece eşimin beni aldattığına dair deliller gerekliydi.   Bu şirkete giderek eş takibi hizmeti aldım. Sonuç beni şaşırtmadı. Ancak beni şaşırtan durum eşimin beni benim en yakın arkadaşımla aldatmasıydı. Eşime karşı boşanma davası açtım ve eşimden boşandım. Bu sabah kahvaltımı yaparken öğrendim ki eski eşimin sevgilisi benim eski arkadaşım eski eşimi eşimin patronuyla aldatıyormuş ve eşim beni aradı çok pişman olduğunu benimle tekrar barışarak yuva kurmak istediğini bana söyledi. Ama her şey için artık çok geçti çünkü artık benimde hayatımda beni mutlu eden bana sadık bir erkek vardı. Bu mutluluğumu yaşamama vesile olan İzmir dedektiflik A.Ş. nin sahibi Bilal beye ve bu şirketin tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ederim hepsi sağ olsunlar var olsunlar.    


Mutlu Kız tarafından 24-09-2019 12:01 tarihinde yazıldı.

Selamlar, ben İstanbul dan mutlu kız

Ben eşim çok kısa bir süre önce internetten tanıdım. Kendisine âşık oldum tabi eşimde bana âşık oldu. Ancak eşimi yeni ve internetten tanıdığım için babam evlenmememize hemen razı olmadı. Önce bir araştıralım ve araştırtalım dedi.  Bana İzmir dedektiflik hizmetlerine giderek eşimi araştırtmış. Çıkan sonuç mükemmel eşim ve eşimin ailesi benimle aileme ne söylediyse her şey doğru çıktı ve biz eşimle evlendik. Şimdi ben hamileyim yakında bir bebeğimiz olacak bize mu mutluluğu yaşamamızda yardımcı olan İzmir dedektiflik hizmetleri şirket çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz.


Hakkı tarafından 21-09-2019 - 01:54 tarihinde yazıldı.

Selamlar arkadaşlar ben İzmir de yaşıyorum adım Sinan İzmir de dedektiflik şirketi olduğunu öğrendiğimde çok komiğime gitmişti ancak başıma tatsız bir olay geldi ve bu firmanın kapısını çaldığımda bu firma hakkında düşüncelerim çok değişti. Bilal Kartal’ın ülkemizin yetiştirmiş olduğu dünyadaki sayılı dedektiflerin arasında yer aldığını gördüm ve çok etkilendim. Yerli ve yabancı basından edindiğim bilgilere göre Bilal KARTAL’ın kendisi gerek devlet kurumlarında gerekse üniversitelerin araştırma birimlerinde başarıyla görev almış biri olarak kendisinin icat etmiş ve geliştirmiş olduğu çok sayıda kriminoloji alanında kullanılan cihaz ve ekipman var üstelik kendisine dünya çapında pek çok iş ortaklığı teklifi gelmesi bir Türk olarak benim göğsümü kabarttı. Ben çok özel sorunumun çözümü için bu şirketi araştırdım gittim hizmet aldım çok memnun kaldım özel dedektiflik firmasından hizmet almak isteyenler bu firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Saygılar…


Aslı tarafından 19-09-2019 - 16:05 tarihinde yazıldı.

Merhabalar ben aslı. Ben 23 yaşında görücü usulü evlendirildim. Eşimle hiç birbirimizi tanıma fırsatımız olmamıştı. Aile baskısı ile eşimle evliliğe hayır diyememiştim. Fakat biz eşimle evlendikten bir kaç yıl sonra eşimin hareketlerinin bir günü diğer gününe tutmadığını fark ettim. Bunun üzerine izmir  özel detektiflik şirketine başvurdum. Geniş çaplı bir araştırma sonucu izmir özel dedektiflik şirketi nin sahibi Bilal bey bana eşimin çok uzun süredir bir bayanla ilişkisi olduğunu ve bu ilişkiden müşterek çocukları olduğunu bana söyledi ve eşim diğer bayan ile çocuklarının video görüntülerini bana teslim ettiler. Ben Bilal beyin bana söylediklerini eşime anlattım. Bana verilen video görüntülerini eşime izlettim. Eşim bana herşeyin iftira olduğunu söyledi ama ben eşime inanmadım. çünkü elimde herşeyi ispatlayan deliller vardı. Eşime karşı boşanma davası açtım davam çokgüzel ilerliyor. Boşanma davam sürecimde bana yardımcı olan Bilal beye ve İzmir Dedektiflik şirketinin tüm çalışanlarına teşekkür ederim.


Suna tarafından 21-08-2019 - 13:27 tarihinde yazıldı.

Merhabalar İzmir Dedektiflik şirketinden hizmet aldım. Kendileri bu işte oldukça iyiler. Çok profesyonel hizmet veriyorlar. Bu konuda çok iyi ekipleri var. Müşterilerinin tamamına yardımlarını esirgemeden hemen hemen her araştırma konusunu sonuca ulaştırdıklarına bir çok kez şahit oldum. Hiç tereddüt etmeden güvenilebilecek bir şirket. Hizmet almak isteyenler gönül rahatlığıyla bu şirketten hizmet alabilirler. 


Sezer tarafından 01-08-2019 - 12:05 tarihinde yazıldı.

Merhaba, ben arabam çalındığı için izmir özel dedektiflik firmasından hizmet almaya karar verdim. Baba yadigârı olan arabamı bulmak istiyordum. Bu yüzden bir tanıdığım İzmir dedektiflik bürosunu önerdi. Tanıdığımın önerileri doğrultusunda İzmir dedektiflik şirketi ile çalıştım. Sonuç mükemmeldi sağ olsun arkadaşlar baba yadigârı arabamı kısa sürede çıkma parça satan bir dükkanın arka bahçesinde parçalanmak üzere hazırlanırken buldular. Kendilerine buradan sonsuz teşekkürlerimi iletirim.


Buse tarafından 08-07-2019 - 18:27 tarihinde yazıldı.

Merhaba, babaannem vefat ettikten sonra miras paylaşımında amcamların usulsüzlük yaptığını hissettim. Avukatımızla görüşüp özel dedektiflik şirketinden yardım almaya karar verdik. İzmir dedektiflik şirketi sahibi Bilal Bey ve şirket çalışanları bize çok yardımcı oldular. Yapılan tüm usulsüzlükleri bir bir açığa çıkarttılar. İzmir Özel dedektiflik şirketi sahibi Bilal Bey başta olmak üzere şirketin çalışanları da bizlere çok yardımcı oldular. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Onlar olmasa bizlere yapılan bu haksızlığı çözemezdik. Minnettarız.


Gülbeyaz tarafından 03-06-2019 - 09:58 tarihinde yazıldı.

Evlilik öncesinde erkek arkadaşım ile ilgili tüm detayları öğrenmek istediğim fikrine kapıldığımda yakın bir arkadaşım ile bu düşüncemi paylaştım. Sonuçta geri dönüşü zor olan bir müesseseye adım atacaktım. Aslında yaşadığım bölgede kızın ailesi damat adayının yaşadığı yere giderek insanlara damat hakkında sorular sorarak sıkıntılı bir insan olup olmadığını kendi çabaları ile anlamaya çalışmaktadır. Ancak ben bunu daha profesyonel bir yöntem kullanarak yapmaya karar verdim. Arkadaşımla kafa kafaya verdik ve erkek arkadaşımı özel dedektiflik firmasından yardım alarak araştırma kararı aldık. Sonuçta hayatımı değiştirecek bir karar alacaktım ve işimi şansa bırakmamam gerekiyordu. İnternet üzerinden araştırma yaptığımızda karşımıza İzmir dedektiflik hizmetleri çıktı. Yorumlarda da oldukça farklı hikâyeler yer alıyordu. Daha sonrasında firmayla bağlantıya geçtim ve erkek arkadaşım ile ilgili adı, sanı, işi, yaşadığı yer ve bezeri tüm bilgileri paylaştım. Bilal Bey bu hizmetin oldukça sık talep edildiğinden ve kısa sürede sonuç aldıklarından bahsetti. Verdiğim bilgiler doğrultusunda da 8 günlük araştırma sonucunda erkek arkadaşım, şimdiki eşim hakkında oldukça olumlu detaylar öğrendim. Bunlar arasında birlikte yaşamamız için bir ev satın almak için araştırmalar yaptığı bilgisi de vardı. İçimi rahatlatıp evliliğe duru bir zihinle adım atmamı sağlayan İzmir dedektiflik A.Ş. çalışanlarına ve Bilal beye buradan teşekkür etmek istedim.


Bulut tarafından 27-05-2019 - 08:32 tarihinde yazıldı.

Merhaba, ben Bulut Size İzmir’den yazıyorum. Ben 26 yaşında finans uzmanı olarak özel bir şirkette çalışıyorum. Çalıştığım şirkette her şey tam zamanında ilerler. Hiçbir kusur olmaksızın tüm işler çıkmak zorundadır. Çünkü insan güvenliği için önemli olan bir sektörde çalışmaktayız. Fakat bir dönem nakit giriş çıkışlarından bazı uyumsuzluklar olduğunu fark ettik. Bunu yöneticime anlattığımda ne olduğunu başta anlayamadık. Çünkü biz böyle bir çıkış yapmamıştık hesaptan. Bunun üzerine şirket yetkilileri özel dedektiflik bürosundan hizmet almaya karar verdiler. Özel Dedektiflik bürosu ile gidip yüz yüze ben ve iş arkadaşım görüştük. Oldukça deneyimli olduklarına kanaat getirdikten sonra çalışmaya başladık. Çünkü konu para ile ilgili işlemse karşımızdaki insanlara ciddi anlamda güvenmeliyiz. Her şeyi anlattıktan sonra şirketteki ikinci yöneticinin şirket karından hiç kimseye haber vermeden para kaçırdığını öğrendik. Diğer ortak bu durumu kaldıramayıp hukuki işlemleri başlattı. Bu hukuki işlemlerde de dedektiflik bürosu çalışanları baya destek oldular. Gerçekten işlerinde oldukça deneyimli bir ekiple çalışmışız. Özellikle davanın sürme aşamasında bunu daha net anlayabildik. Bizlere içinde bulunduğumuz zorlu zamanlarda tüm desteğini esirgemeyen İzmir Dedektiflik A.Ş. ailesine çok ama çok teşekkür ederiz.


Özkan tarafından 20-05-2019 - 15:30 tarihinde yazıldı.

Merhabalar, birçok fedakârlık yaparak ve emek harcayarak bir şirket kurdum. Ortak almamak için çok çaba harcadım. Fakat günümüz ekonomisi malumunuz böyle bir şey artık söz konusu bile olmuyor. Bunun üzerine bir ortak almak için gazeteye ilan verdim. Yaklaşık 10 kişi kadar müracaat etti. İçlerinden iki tanesi ile ciddi olarak masaya oturdum. Kısa bir süre sonra birisiyle el sıkıştık. Ancak yeni ortağımın davranışlarından içimde tarifsiz bir kuşku oluştu. Bu durumu araştırtmak için özel dedektiflik şirketi aramaya başladım. Bir arkadaşım İzmir dedektiflik şirketinin bu işte en iyisi olduğunu bana söyledi. Bu şirketi aradım kendilerine yeni ortağımı araştırtmak istediğimi söyledim. Beni ofislerine çağırdılar. Gittim görüştüm ortağıma ait bilgileri kendilerine verdim. Bir hafta sonra beni aradılar gittiğimde elde edilen delilleri gördüğümde adeta kalp krizi geçirecektim. Ortak olarak aldığım kişinin profesyonel bir dolandırıcı olduğunu İzmir dedektiflik şirketi çalışanları kısa sürede ortaya çıkardılar buradan kendilerine çok teşekkür ederim.


Hülya tarafından 18-04-2019 - 13:00 tarihinde yazıldı.

Merhaba. İki yıldır evliyim. Bir gün bir numaradan kocamın telefonuna çok samimi ifadeler içeren bir mesaj geldi. Kocam benim mesajı okuduğumu görünce yanlışlıkla atmışlardır gibi bir açıklama yaptı. Benzer mesajlar gelmeye devam edince şüphelendim. İnternetten İzmir dedektiflik bürosunau buldum. Gidip kendileriyle görüştüm anlaştım kendilerinden sadakat araştırması hizmeti aldım. Kocamı araştırdılar. On gün sonra beni telefonla arayarak bana kocamın beni sekreteriyle aldattığını  söylediler. Ben bana söylenenlere asla inanmadım belkide inanmak istemedim. Ancak İzmir dedektiflik şirketinin merkezine gittiğimde kocamla sekreterinin samimi görüntülerini gördüğümde gözlerime inanamadım. Şu anda kocamla aramda boşanma davamız devam etmekte. Benim en zor günümde bana destek olan ve hukuki bilgileriyle benim yanımda olan İzmir dedektiflik şirketi sahibi Bilal beye ve tüm şirket çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim.


Gökay tarafından 01-03-2019 - 10:00 tarihinde yazıldı.

Merhaba, yaklaşık bir ay önce okulumuzun dolaplarından bazı eşyaların kaybolduğunu fark ettik. Son olarak benim cep telefonum dolabımdan çalınınca okul yönetimi hemen duruma el attı. Kısa bir süre sonra okulumuzda hırsızlık yapan kişinin okulumuza hırsızlık maksadı ile öğrenci olarak giren ve eşya çalan bir sabıkalı olduğunu ve bu kişiyi İzmir Dedektiflik Şirketi çalışanları deşifre ettiğini ailelerimizden öğrendik. Kendilerini buradan kutlarım. Bende ileride özel dedektif olmak istiyorum.  Saygılarımla


Bülent tarafından 12-02-2019 - 01:56 tarihinde yazıldı.

Selamlar,ben Bülent size Manisa dan yazıyorum. Size ilk öğüdüm ne yaparsanız yapın ama herkese her şeyinizi her zaman anlatmayın. Annemin de bana tavsiyesiydi. Fakat ben annemin bu tavsiyesine uymadığım için başıma bir dolandırıcılık olayı geldi. Beni kısa süre önce tanıdığım bir bayan evlilik vaadiyle dolandırdı. Şuan pişmanım fakat artık yapacak bir şeyim yok maalesef. Dolandırıldığım için polise gittim ama polis bana bu tür olayların çok olduğunu olayın kısa sürede çözümlenmesi için özel dedektiflik şirketinden ücreti karşılığında hizmet almamı tavsiye etti. Ben bunun üzerine İzmir özel dedektiflik bürosundan hizmet aldım. İzmir dedektiflik hizmetleri şirketinde çalışan arkadaşlar beni evlilik vaadiyle dolandıran bayanı Kütahya Gediz de buldular ancak altınlarımın yerinde yeller esiyordu. Yardımlarını benden hiçbir şekilde esirgemeyen İzmir dedektiflik A.Ş. çalışanlarına çok çok teşekkür ederim.


Gülay tarafından 27-01-2019 - 01:46 tarihinde yazıldı.

Merhabalar ben Manisa dan Gülay İzmir özel dedektiflikten iki gün önce sonuçlanan eş takibi hizmeti almıştım çok memnun kaldım eğer bu yazım okunuyorsa Bilal Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletmek için yazdığımı belirtmek istedim. Ben ev hanımıyım eşimin ise kendi ayakkabı dükkanı var. Eşim haliyle bazen geç saatlere kadar dükkânında duruyor. Bu durumda benim içime sürekli kurt düşürüyordu. Bunun için eşimin beni aldatıp aldatmadığını öğrenmek için İzmir dedektiflik hizmetleriyle iletişim kurmaya karar verdim. Kendileriyle aramızda iş ve gizlilik sözleşmesi imzaladık. Sözleşme bitim tarihinde bana şirket çalışanları tarafından yeniden dönüş sağlandı. Eşim hakkında aldığım bilgiler beni gerçekten son derece memnun etti beni. Bu araştırma sürecinde emeği geçen tüm ekibinize candan teşekkürlerimi sunuyorum ayrıca İzmir Özel Dedektiflik şirketinizi İzmir’e bizzat gelerek yerinde görmek istiyorum. Eşimin beni aldatmadığını öğrendiğimde yüzümdeki mutluluğu görmenizi isterdim. İşlerini layıkıyla yapan İzmir Dedektiflik Şirketi çalışanlarına ve Şirket sahibi Bilal beye sonsuz teşekkürlerimi iletirim.


Marketçi tarafından 16-01-2019 - 16:20 tarihinde yazıldı.

İzmir Kordon bölgesinde küçük bir marketim var. Uzun yıllardır işlettiğim markette ilk kez bu yıl bir hırsızlık vakası ile karşı karşıya kaldım. Küçük çaplı ürün çalma durumları ara sıra yaşansa da ilk kez bir gece 3 kişilik bir hırsızlık çetesi marketimi soydu. Yüzlerinde kar maskeleri ile kameralardan gizlenmeye çalışan bu 3 kişi, 8 dakika içerisinde 23 bin liralık zarara uğramama neden oldu. Hırsızlık olayını sonraki gün dükkânımı açarken fark ettim ve hemen polisi aradım. Sağ olsunlar oldukça ilgilendiler ancak bu kişilerden yalnızca birini bulunabildi. Diğer arkadaşları ile ilgili de bilgi vermeyi kesinlikle reddetti. Ben de bunun üzerine polisin de işini hızlandırabilmek adına İzmir dedektiflik hizmetlerine başvurdum. Yakalanan kişinin yaşadığı bölge ve arkadaşlık ilişkileri gibi detaylar birçok kez incelendi. Yapılan araştırmalardan sonra diğer 2 hırsız o gece giymiş oldukları kıyafetler sayesinde tespit edildi. Ayrıca hırsızlardan birinin kolundaki dövme de polisin gözünden kaçmış. Ancak Bilal Bey dövme sayesinde işleri iyice hızlandırdı. 3 hafta içinde diğer 2 hırsız da yakalandı ve tamamı olmasa da zararımın büyük kısmını geri kazanmış oldum. İzmir Dedektiflik Firması Sahibi ve tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ederim.


Gamzeee tarafından 27-11-2018 - 19:32 tarihinde yazıldı.

İyi akşamlar ben İstanbul Pendik ten yazıyorum adım gamze Eşimle 10 seneden bu tana evliyiz. Bir tane kızımız var eşimin son zamanlarda bana soğuk davrandığının farkına vardım. Bu yüzden onu takip etmek istedim ancak bunu tek başıma yapamayacağımı anlayarak profesyonel hizmet satın almak istedim. Yapmış olduğum kısa bir araştırma sonrasında internetten bu işin en iyisi olan İzmir Dedektiflik Hizmetleri şirketinin sahibi olan Bilal beye ulaştım. Kendisinden ayrıntılı olarak sadakat araştırması konusunda detaylı destek aldım. Aslında tahmin ettiğimin aksi olmadı eşimin beni aldattığını İzmir Dedektiflik Hizmetleri çalışanları kısa sürede ortaya çıkardılar. Kendilerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


Mutlu tarafından 18-10-2018- 19:24 tarihinde yazıldı.

İzmir Dedektiflik A.Ş. işini kesinlikle hakkıyla ve layıkıyla yapan bir firma. Gizliliğe ise her zaman önem veriyorlar. Ben başarılı bir firmada çalışıyorum. Etrafımda evlenmeye uygun bir bayan bulamadım. Hiçbir şekilde içim ısınmadı. Bunun sonucunda anneme söyledim. Annem sayesinde bir bayanla tanıştım. Bayanın ailesi, çevresi, okumuş olduğu okul tam bana göreydi. Fakat hayatımı birleştireceğim kişiden emin olmalıydım. Bunun sonucunda İzmir Dedektiflik ten hizmet satın aldım. Evlenmeyi düşündüğüm bayanın aslında tanıdığım gibi biri olmadığını gördüm. İzmir dedektiflik hizmetleri çalışanlarına buradan saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sizinle konuştuğumuz gibi size evlilik öncesi araştırması yapmadan ben evlenmeyeceğim. Size verdiğim bu söz hala geçerli. İyi ki varsınız


Gülşah tarafından 05-09-2018 - 15:23 tarihinde yazıldı.

İyi akşamlar ben Afyondan yazıyorum adım Gülşah Kendime ait cafe işletmem bulunuyor eşimle beraber işletiyoruz. Eşimin son dönemlerinde hal ve hareketleri oldukça değişti. Kendisinin ufak tefek yalanlarını yakalamaya başladım. Kendisi son dönemlerde benden para saklamaya başladı. Cep telefonuna şifre koydu. Benimle eskisi gibi ilgilenmemeye başladı. Ben eşimin bu durumundan şüphelenerek birbirimize olan güvenimizin ne derece olduğunu bilmek adına onu takip etmek istedim. Hemen internetten bir araştırma yaptım karşıma en güvenilir şirket İzmir dedektiflik A.Ş. geldi kendileriyle eşimin araştırılması hususunda bir haftalığına anlaştık. Bir hafta sonra eşimin araştırma raporu geldi. Ben adeta şok oldum bana gelen görüntüleri izlediğimde eşimin cafemizde garson olarak çalışan çocuk yaşta bir öğrenciyle aşk yaşadığını öğrendim. Bunun üzerine eşime boşanma davası açtım. Bana yardımcı olan ve gözümü açan İzmir dedektiflik hizmetleri sahibi ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.


İbrahim tarafından 30-07-2018 - 21:09 tarihinde yazıldı.

Merhaba; Ben İzmir’den yazıyorum adım İbrahim. Birkaç ay önce yaşadığım içler acısı bir olayı size kısaca anlatacağım. Biz 14 aylık sevgilimle evlenme yoluna doğru gidiyorduk mutlu ve huzurlu hissediyordum. Onunda öyle düşündüğünü, hissettiğini sanıyordum. Rüyadaymışım gibi geçen 14 ay içerisinde bir kere bile kavga etmedik önceki sevgililerimle hep benim yüzümden ayrılmıştım ama bu sefer farklıydı hep alttan alan beni gerçekten sevdiğine inandıracak kadar yalancı bir sevgilim varmış. Bir arkadaşım o kızdan hayır gelmeyeceğini para avcısı olduğunu bana çok söyledi. Bir süre arkadaşımla küsüştük en yakın arkadaşımla bile bu durumlara düşmüştük. En sonunda kafamı dinleyip yıllardır tanıdığım o dostumun söyledikleri beynimin içinde kıvranmaya başladı arkadaşıma neden öyle dediğini sormak için yanına gidiyordum beni davet ettiği yere gittim kendisiyle konuştuk arkadaşım benim sevgilimi bir erkekle bir cafede görmüş bunu bana söyleyememiş. Bunun üzerine sevgilimi bir özel dedektiflik firması çalışanlarına takip ettirmeyi kararlaştırdık. Ve tabi bu işin en iyisi olduğu söylenen İzmir Dedektiflik bürosuna giderek sevgilimin takip edilmesini talep ettik. Özel dedektifler sevgilimi yaklaşık bir hafta kadar takip ettiler ve sonuç tamda beklendik bir sonuçtu aldatılıyordum. Ben hemen sevgilime yol verdim şimdi hayatımda bana çok iyi davranan ve bana hiç yalan söylemeyen beni anlayan beni bilen bir sevgilim var. Benim sorunumla yakından ilgilenen dürüst, uzman İzmir Dedektiflik bürosu çalışanlarına saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum...


Ahmet tarafından 27-06-2018 11:18 tarihinde yazıldı.

Öncelikle iyi günler dilerim ben Denizli’den yazıyorum. Adım Ahmet ben İzmir dedektiflik A.Ş. den sadakat araştırması hizmeti aldım almış olduğum hizmet sürecinin nasıl başlayıp bittiğinden bahsetmek için sizlere biraz ön bilgi vermek istiyorum. Ben yaklaşık iki yıldır Beliz isimli bir bayanla arkadaşlık kurmuştum. Bu arkadaşlığımız evliliğe doğru ilerliyordu. Ancak sevgilimin son günlerde benden cep telefonunu kaçırması cep telefonuna şifre koyması benimle eskisi kadar ilgilenmemesi beni çok üzdüğü için ben sevgilimle aramızdaki bu durumun düzelmesi için internette araştırma yaparken dedektif.com sitesine denk geldim. Bu sitede aldatma ipuçları adı altında yazılan makaleleri okuduğumda adeta şok oldum. Makalede yazılan yazıların birçoğu benim ilişkimde de var olduğunu gördüm. Bunun üzerine hiç vakit kaybetmeden İzmir dedektiflik A.Ş. nin 7 gün 24 saat hizmet verildiği söylenen 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattını aradım. Beni Bilal beye aktardılar Bilal Bey bu işleri yemiş yalamış yutmuş ben daha ağzımı açmadan bana sevgilimle aramda yaşanan tüm olumsuzlukları sıralayıverdi. Bilal Beyin ses tonu gayet kendinden emin güven veren bir bilgili bir ses tonuydu. Ben kendileriyle bir haftalık bir sadakat araştırması yapılması için gizlilik ve iş sözleşmesi imzalayarak sevgilimin araştırılmasına başlanıldı. Bir hafta sonra sonucu öğrenmeye ve delilleri teslim almaya gittiğimde hiçbir sürprizle karşılaşmadım. Bana işin başında ne söylendiyse sonu da aynı şekilde tamamlandı. Ben sevgilim tarafından aldatılıyordum. Bana en zor günlerimde destek olarak yanımda duran İzmir Dedektiflik A.Ş. ailesine sonsuz teşekkür ederim.


Emine tarafından 27-05-2018 14:50 tarihinde yazıldı.

Selamlar, nişanlımla görücü usulü tanıştık. Fakat ailem de çok iyi tanımıyordu. Bunun üzerine ailem eski nişanlımı ve ailesini araştırmak için dedektiflik bürosu ile anlaştı. Tüm aile düzeni, iş arkadaşları, geçmişi, düzenli olarak görüştüğü arkadaşlar, eski ilişkileri hepsini tek tek ayrıntılı olarak araştırdılar. İyi ki de araştırmışlar. Bize olumsuz gelen hiçbir problemle karşılaşmadık. Fakat karşılaşabilirdik. Söz konusu hayatımız ise uyuşmayacak bir kişiyi hayatımızdan çıkarmak çok zor olabilirdi. Sonuçta hiç tanımadığımız bir aile hayatımızın ortasına girmişti. Hem ailemin hem benim önümüzü aydınlattığınız için hem de problemlerimizle en ayrıntısına kadar tek tek ilgilendiğiniz için. Tüm İzmir dedektiflik bürosu ailesine çok çok çok çok teşekkür ederiz....


Nilgün tarafından 22-05-2018 00:31 tarihinde yazıldı.

Öncelikle herkese merhaba ben samsundan Nilgün eşimle boşanmaya kadar geldik. Son günlerde eşimle ikimiz birbirimize iyi geceler bile demeden uyuyoruz. Bu durum benim canımı çok sıkmaya başladı. Hemen aklıma eşimin beni aldatıyor olabileceği geldi. İnternetten yapmış olduğum bir araştırma neticesinde İzmir dedektiflik A.Ş. nin bu işte Türkiye’nin en iyisi olduğunu öğrendim. Şirket yetkilileri ile telefonda yapmış olduğumuz görüşmeden sonra eşimin araştırılması için kendileriyle anlaştım. Bu şirketin sahibi Bilal Beye eşimin facebook ve instegram hesaplarına bir şekilde ulaşabilirsek eşimin beni aldatma olayını çok kısa sürede çözüleceğini kendisine söyledim. Bilal Bey bana eşimin Facebook ve Instagram hesaplarındaki yazışmalarına eşimden izinsiz olarak ulaşmanın suç olacağını söyledi. Bilal Bey siz merak etmeyin biz en kısa sürede eşinizle ilgili sorunu çözeriz dedi. Bilal Bey söylediğini de yaptı eşimin beni bir bayanla aldattığını tespit ederek aldatma olayının delillerini bana verdiler. Ben İzmir dedektiflik şirketinden aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Herkese çok teşekkür ediyorum.


Burak tarafından 19-04-2018 - 23:44 tarihinde yazıldı.

Öncelikle hepinize iyi günler dilerim. Adım Burak yorumumu Kastamonu dan yazıyorum ben beş yıldır evliyim henüz çocuğumuz olmadı. Eşimin son dönemlerdeki hareketlerinden şüphelendim. Eşimi takip ettirmeye karar verdim. Bu işte en iyi şirketin İzmir Dedektiflik A.Ş. olduğu bana söylendi. Ben bunun üzerine bu şirketi arayarak kendilerinden hizmet satın aldım. Eşimin takibi yapıldı kısa süre sonra eşimin beni patronuyla aldattığı tespit edildi. İşini layıkıyla yapan İzmir Dedektiflik A.Ş. sahibi Bilal KARTAL ve ekibine çok teşekkür ederim.


Ali tarafından 13-05-2018 - 09:00 tarihinde yazıldı.

Merhaba; Ben Tekirdağ’dan yazıyorum. Tekirdağ ve Edirne çevresinde üretim yapan fabrikalarım var. Yüksek miktarlı satışlarım olduğunda güven vermeyen müşteriler için internet üzerinden tanıştığım İzmir Dedektiflik bürosunun bayii tespiti hizmetlerinde faydalanıyorum. Gerçekten takdire şayan, düzenli başarılı deneyimli, bilgili, dürüst, kibar, işini hakkıyla yapan İzmir Dedektiflik çalışanlarının vermiş olduğu hizmetler neticesinde emeğimin ve hakkımın boşa gitmemesi beni çok mutlu ediyor. Bütün İzmir Dedektiflik çalışanlarına buradan çok teşekkür ediyorum.


Sinan tarafından 10-05-2018 16:12 tarihinde yazıldı.

Selamlar arkadaşlar ben İzmir de yaşıyorum adım Sinan çok özel bir sorunumun çözümlenmesi için İzmir Dedektiflik şirketinden araştırma hizmeti satın aldım. Ben bu şirketten araştırma hizmeti satın almadan önce bu şirket hakkında çok geniş çaplı bir araştırma yaptım. Sonuç mu Bilal KARTAL ülkemizin yetişmiş olduğu en iyi özel dedektif olduğunu söyleyebilirim. Kendisi Dünyanın sayılı Özel Dedektifleri arasında gösterilmektedir. Kendisinin kriminoloji alanında icat ettiği ve geliştirdiği birçok cihaz halen birçok devletin istihbarat, polis, askeri ve çeşitli kurumlarında kullanıldığını Özel dedektiflik ve istihbarat birimlerinin sahada kullandıkları çok malzemelerin olduğunu bu tür malzemeleri birçoğunu Özel Dedektif Bilal KARTAL ın geliştirdiğini üstelik kendisine dünya çapında ün yapmış birçok şirketin iş ortaklığı tekliflerinde bulunduklarını yerli ve yabancı basından takip ettim. Özel Dedektif Bilal KARTAL ülkemizin yetiştirmiş olduğu yegane değerlerden birisidir. Eğer sizler de özel dedektiflik hizmeti almak istiyorsanız mutlaka İzmir Dedektiflik Hizmetlerini tercih etmenizi öneririm. Benim sorunuma kısa sürede çözüm bulan İzmir dedektiflik A.Ş. şirketi sahibi Bilal beye ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


Anıl tarafından 17-04-2018 - 15:38 tarihinde yazıldı.

Selamlar, Ben İzmir’den Anıl. Uzun süredir beraber olduğum kız arkadaşımla evlenmeye karar verdim fakat beni ailesi ile tanıştırmak istememesi üzerine garip davranışlarından ötürü özel dedektiflik bürosundan araştırma hizmeti almaya karar verdim. Bunun üzerine İzmir Dedektiflik firmasına ulaştım. Kendileri bana ve konuya çok ilgili davrandılar. Kendileri ile hizmet satın alınması konusunda anlaştık. Gerekli araştırmalar yapıldı. Beraber olduğum kız arkadaşımın aslında çocuk yetiştirme yurdunda büyüdüğünü ve ailesinin olmadığını İzmir dedektiflik firması araştırma görevlileri yapmış oldukları araştırmalar neticesinde tespit ettiler. Kız arkadaşıma bu konuda destek olmamı sağladıkları için tüm İzmir dedektiflik bürosu ailesine teşekkür ederim. Sizlerinde kafanızdaki tüm soru işaretlerini sileceklerine eminim.


Hassas Anne tarafından 28-12-2017 17:38 tarihinde yazıldı.

Merhabalar, Kızım üniversite sınavına bu sene girdi ve şehir dışında çok daha güzel bir üniversiteyi kazandı. Kızıma çok güveniyorduk çünkü bugüne kadar yüzümüzü kızartacak en ufak bir şey dahi yapmadı. Fakat yaklaşık 7 - 8 ay geçtikten sonra kızımın hal ve hareketleri değişmeye, üslupları çirkinleşmeye, bizi saymamaya başladığını gördük. Acaba yalnız kaldığı için kendini tek mi hissediyor diye düşündük fakat arada bir yanına gittiğimizde bizi istemiyordu. Bu yüzden de internette araştırmalarım sonucunda bu İzmir dedektiflik şirketini bulduk. Kendilerine durumu anlattık kızımızla ilgili gerekli bilgileri kendilerine verdik. Sağ olsunlar kendileri bize çok kısa bir sürede çok yardımcı oldular. Kızımın okul dışında çok ileri serseri düzeyinde bir çocukla arkadaşlık kurduğunu kızımızın okula gitmeyerek bütün vaktini bu çocukla geçirdiğini, bu çocuğun kötü bir yaşam tarzı olduğunu esrar maddesi kullandığını tespit ettiklerini bize söyleyerek toplanan tüm delilleri bize verdiler. Şirket çalışanlarının bize söylediği her şey doğruydu. Fakat kızımla doğrudan bu şekilde konuşuyor olsak peşine adam taktık gibi düşünüp bize sırtını dönecekti. Bu yüzden psikolojik bir yardımla işi tamamlamaya karar verdik. Kızım şuanda eskisi gibi. Eğer öncesinde yardım almasaydık belki de işler farklı boyuta gelebilirdi. bizlere her konuda yardımlarını esirgemeyen İzmir Dedektiflik bürosuna çok teşekkür ederiz. 


Mustafa tarafından 18-11-2017- 15:52 tarihinde yazıldı.

Merhabalar ben İzmir den Mustafa İzmir Özel Dedektiflik Araştırma Şirketi çalışanları sayesinde büyük bir hata yapmaktan kurtuldum. Bu şirketin bütün çalışanlara öncelikli olarak çok teşekkür ederim. Sizlerde bu şirkete güvenerek gönül rahatlığıyla çok özel sorununuza çare bulabilirsiniz. Kendileri aldıkları işleri kesinlikle çok büyük gizlilik ve titizlikle yürütüyorlar. Ben sosyal medyayı çok fazla kullanırım ve sosyal medya aracılığı ile birçok arkadaşım da oldu. Sosyal medya ile Antalya'da yaşayan bir bayan ile tanıştım. Konuşmalarımız artık daha ileriye taşındı ve yüz yüze de görüşmelere başladık. Ben ona sonuna kadar güveniyordum. Fakat annem bir şeylerden şüphelenmiş olmalı ki bizi sürekli olarak ayırmaya çalıştı. Daha sonrasında bende İzmir Dedektiflik Şirketine başvurdum. Onun hakkında araştırma yaptılar ve bana söylediği birçok şeyin yalan olduğunu öğrendim. Benimle evlilik planları yapan sevgilim meğerse 2 çocuklu evli bir bayanmış. Eşiyle boşanma arifesindeymiş. İzmir Dedektiflik şirketi çalışanlarının yapmış oldukları araştırmalar neticesinde çok büyük bir yanlıştan geri döndüm. Kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır...


ASLI tarafından 13-10-2017 - 18:18 tarihinde yazıldı.

UZUN LAFA GEREK YOK MÜKEMMEL HİZMET VERİYORLAR...


Ahmet tarafından 25-05-2016 12:05 tarihinde yazıldı.

Merhabalar ben Muğla da yaşıyorum Adım Ahmet. Ben yaklaşık 4 yıldır birlikte olduğum nişanlımla evlenmeye karar verdik. Ancak nişanlımla evlilik kararı aldıktan sonra nişanlımın çok değiştiğini gördüm. Bana Karşı hal ve hareketleri oldukça değişmişti. Ben artık nişanlımı tanıyamaz hale gelmiştim. Özel hayatımla ilgili bu durumu aydınlatmak için özel dedektiflik firmasından hizmet almaya karar verdim. İnternetten yapmış olduğum geniş çaplı araştırmadan sonra güvenilir olarak İzmir dedektiflik merkezini buldum. Bu özel dedektiflik şirketi ile ilgili birçok web sitesinde olumlu yorumlar vardı. Tüm yorumcular İzmir özel dedektiflik şirketinin bu işte en iyisi olduğunu belirtiyorlardı. Ben bunun üzerine İzmir dedektiflik şirketinin merkezini arayıp durumu anlattım. Konuyla ilgili başından sonuna kadar benimle iletişim halinde oldular. Her geçen gün yaşadığım olaydan dolayı çözülmesini istediğim şeye bir adım daha yaklaşıyorlardı. Dizilerde filmlere konu olur ya shorlock homes resmen o profesyonellikte olaya bir adım daha yaklaşıyorduk ve uzun uğraşlar sonucunda olay çözüldü. Nişanlımın beni uzun süredir patronuyla aldattığını İzmir dedektiflik şirketinin çalışanları tespit ettiler. İzmir dedektiflik hizmetleri şirketi gerçek anlamda güveneceğiniz bir şirket. Verdikleri her hizmette gayet profesyonel bir yaklaşım sergiliyorlar ve aldıkları paranın hakkını veriyorlar. Benim olayımın araştırılmasında emeği geçen İzmir dedektiflik şirketinin tüm çalışanlarına ve tabi ki şirket sahibi Özel dedektif Bilal Kartal beye çok ama çok teşekkür ediyorum. Bence başınıza gelen kötü bir olayın gizlilik içerisinde çözümleyebileceğiniz tek adres İZMİR DEDEKTİFLİK ŞİRKETİ. Bu şirkete gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.


Fulya tarafından 15-03-2016 - 15:12 tarihinde yazıldı.

Merhabalar, Başımdan geçenleri uzun uzun anlatmak istiyorum. Böylelikle kafasında soru işareti olan bazı kişilerin sorularını cevaplamış olurum belki. Gerçi yaşadıklarım çok da duyulmadık şeyler değil. Fakat İzmir dedektiflik bürosunda çalışan ekibin deneyiminden bahsettiğimde destek alıp almama konusunda tereddüdü olan arkadaşlara yardımcı olabilirim belki. Ne de olsa benim de aynı şekilde sorularım vardı ve bana da İzmir Dedektiflik şirketi sahipleri destek oldu. Eşimle otuz iki senedir evliyiz. İnişli çıkışlı, kavgalı gürültülü, huzur mutlu bir sürü olay yaşadık ve hiç kopmadık. Birbirimizi aile olarak kabul ettik. Dile kolay koskoca otuz iki sene. İki çocuğumuz oldu. Beraber büyüttük çocuklarımızı. Hayatın acısına da tatlısına da beraber katlandık, göğüs gerdik. Fakat son zamanlarda eşim evden oldukça uzaklaşmaya başladı. İş yoğunluğu, maddi sıkıntılar hepsi üst üste bindi diye düşünüyordum. Bana söylememesini derdini anlatmamasını beni üzmemek için olduğunu düşünüyordum. Borçları çok fazla olmuştu biliyordum. Yardımcı olabilmek adına işin kökenine inmeye karar verdim. Bu yüzden İzmir Özel Dedektiflik bürosundan hizmet almaya karar verdim. İnternet üzerinden yapmış olduğum araştırmalar neticesinde İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirketin bu işte dünyanın en iyisi olduğunu öğrendim. Konuyu kendilerine anlattığımda büroda destek olacak kişiler bana önce karşılıklı gizlilik ve iş sözleşmesi imzalattılar. Sonra eşime ait bilgileri kendilerine teslim ettim. Görevliler eşimin araştırılmasına başladılar. Yapılan araştırmalar sonucunda eşim beni en yakın arkadaşımla aldattığı bana söylendi, o an dünyam başıma yıkıldı. İlk duyduğumda İzmir dedektiflik bürosu çalışanlarına inanmak istemedim kendilerini yalanladım. Kendilerine hatalı olduklarını söyledim ama gerçekler acıymış. Eşim ve en yakın arkadaşım arasında olup bitenlerin tama mı doğru çıktı. İzmir Dedektiflik bürosu ilk başta onları suçlasam da kendilerinin bana rapor halinde teslim ettikleri belge resim ve video kayıtları eşimin beni en yakın arkadaşımla aldattığını net bir şekilde ortaya koyuyordu. İzmir Dedektiflik bürosu sahibi Bilal KARTAL aynı zamanda boşanma davalarında çok iyi anlayan iyi bir hukukçu kendileri bana boşanma süreci konusunda da hukuki bilgilendirmeler ile birlikte her türlü hukuki desteği sağladılar. İzmir dedektiflik hizmetleri şirketinin sahibi ve tüm şirket çalışanlarına ekiplerine yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ederim. Bu şirket ile çalışmamış olsam belki hala eşim için üzülüyor ve ona yardımcı olmak için kendimden çok daha fedakârlık yapıyor olurdum. İzmir Dedektiflik şirketi çalışanları bana farklı bir bakış açısı sağladılar ve çocuklarımın geleceklerinin kurtulmasında bana çok yardımcı oldular. Kendilerinin benden aldıkları para benden yana son kuruşuna kadar helal olsun. Sizlerin de kafasında soru işareti var ise öncelikle gidin bir yüz yüze görüşün bunun faydası çok oluyor. Sıkıntılarınıza en iyi çözümü örneklerle onlar vereceklerdir. Sonrasında yol haritaları ile sizler için neler yapacaklarını anlatacak ve en hızlı şekilde probleminizi çözmeye odaklanacaklardır. Onlar bu işte en iyi bunu bana kanıtladılar…


Açelya tarafından 30-10-2015- 17:07 tarihinde yazıldı.

Merhabalar, ben İzmir’den Serpil. İzmir genelinde anlaşmalı olduğum 8 kafenin ön muhasebesini yapıyorum. Mesleğim gereği cafelerin gider ve gelir kalemleri oluşturduğumuz raporların ana omurgasını oluşturuyor fakat meslek hayatım boyunca zaten çokça karşımıza çıkan bir sorun baş gösterdi. Birlikte çalıştığım bir işletmenin gelir çizelgesindeki tüm malzemeleri kullanıp satmasına rağmen normal şartlarda ulaşması gereken kar hedefine ulaşamadığını gördüm. Bunun iki nedeni olabilir. Ya hesaplamalarda ve kalemlerde bir yanlışlık yapılıyordu ya da işletme içinde birisi ya da birileri gelir çizelgesindeki malzemeleri usulsüzce alıp, satılmış gibi gösteriyordu. Hesaplamaları tekrar tekrar kontrol ettim bir yanlışlık yapmamıştım. Ben bunun üzerine internette yapmış olduğum ufak bir araştırmanın ardından İzmir Dedektiflik Bürosu'nun bu tür işlerde uzman olduklarını öğrendim. Şirket yetkililerine ulaşarak kendilerine başvurdum. Şirket yetkilileri ile aramızda karşılıklı gizlilik ve iş sözleşmesi imzaladık. Gerekli bilgileri kendilerine verdim. Hemen işe koyulup tuttuğum rapor ve muhasebe kayıtlarını incelediler. Malum işletmenin sahibine önceden durumu haber vermeden kolaylıkla işletmenin kamera kayıtlarını incelediler. Aynı zamanda bir elemanlarını ilgili kafeye eleman olarak işe aldırıp, normal çalışan elemanlar arasında ki sohbetlere de ulaşma şansımız oldu. Böylelikle her koldan hırsızlık olayını gerçekleştiren kişiyi bulmaya çalıştık. Bir elemanlarının işletmenin depo bölümünde çok fazla dolaştığını ve kapanış mesaisinde çıkarken de depoya uğradığını fark ettik. Daha sonra anladık ki depodan çok fazla sayıda donmuş eti çantasına alıp evine götürüyordu. Fakat İzmir dedektiflik bürosu çalışanları bir şeye daha dikkat çekti. Bunu bu kadar rahat yapması için mutfak şefinin de işin içinde olması gerektiğini söylediler. Hem ilgili garsonu hem de mutfak şefini karşısına alan işletme sahibi uzun bir konuşmadan sonra onlara gerçekleri anlattırmaktan başka yol bırakmadı. Bu tür olayları çok yaşayan ve her yerde de yaşandığını bilen biri olarak şunu gönül rahatlığıyla diyebilirim ki, bu tür konuların aydınlatılmasında İzmir dedektiflik şirketine başvurabilirler. Ben herkese İzmir Dedektiflik Bürosu'nu öneririm. Kendileri işlerinde gerçekten çok uzmanlaşmışlar. Teşekkürler İzmir Dedektiflik Bürosu ailesi.. İyi ki varsınız..


Gülsüm tarafından 21-07-2015- 22:56 tarihinde yazıldı.

Sevgilimle nişanlanmaya karar verdik. Nişan günü kimden geldiği belli olmayan bir mektup geldi. Onun kötü biri olduğunu ve benden önce bir kez evlenip boşandığını söylüyordu. Sevgilime anlattığımda yüzü değişti ama reddetti. İçimdeki kuşkuyu gidermek için arkadaşımın tavsiyesiyle İzmir dedektiflik bürosuna başvurdum. Firma yetkililerinin yapmış olduğu kısa bir araştırma sonrası bana gelen mektuptaki bilgilerin tamamının doğru olduğu anlaşıldı. Ben beni kandırmaya çalışan o insanla nişandan vazgeçtim ve ayrıldım. Şükürler olsun ki çok ucuz atlattım. Çok kısa sürede araştırma hizmeti vererek tüm gerçekleri açığa çıkartan İzmir dedektiflik şirketi sahibi Bilal beye ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


Armağan tarafından 13-09-2014 - 09:42 tarihinde yazıldı.

İyi günler herkese. Benim İzmir ilinde kendime ait orta ölçekli bir alışveriş mağazam var. Mağazamda son dönemlerde çok mal eksilmeye başlandı. Bende bunun üzerine bu durumun araştırılması için İzmir Dedektiflik hizmetleri şirketinin yetkilisi Bilal bey ile görüştüm. Bilal bey bana yeterli bilgiyi verdi ve bazı tavsiyelerde bulundu. Kendisinin tavsiyeleri benimde kafama yattı. Kendisinin tavsiyelerinin başında bir özel dedektiflik çalışanının benim mağazamda gizli görevli olarak işe alınmasıydı. Planlar yapıldı ve araştırma neticesinde benim mağazamda görev yapan bir müdür yardımcısı bir tezgâhtar ile iki kasiyerin birlikte ortak hareket ederek hırsızlık yaptıkları tespit edildi. Durumu hemen polise intikal ettirdik. Şimdi suçlular adalet önünde hesap veriyorlar. Türkiye’nin ilk ve en profesyonel özel şirketinden araştırma hizmeti satın aldım bundan çok memnun kaldım. İzmir özel dedektiflik şirketi bünyesinde emekli subay, ast subay jandarma, polis ve çok deneyimli hukukçu kadrosu bulunuyor. Özel Dedektif Bilal beyin bu şirketin başında yer alması da müşteriler için çok önemli bir husus. İzmir Dedektiflik Hizmetlerinden hizmet almayı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.


SELMA tarafından 13-05-2013 - 18:00 tarihinde yazıldı.

SELAM BEN İSTANBUL DAN SELMA BENDE İZMİR DEDEKTİFLİK ŞİRKETİNDEN EŞİMİN TAKİP EDİLMESİ İÇİN HİZMET SATIN ALDIM. ÇIKAN SONUÇ MÜKEMMEL OLDU. BEN TÜRKİYE'DE BÖYLE BAŞARILI ÖZEL DEDEKTİFLİK HİZMETİ VEREN BİR ŞİRKETİN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEMİŞTİM AMA YANILMIŞIM. EŞİMİN ARAŞTIRILMASINDA ÇIKAN SONUÇ BENİ ŞOK ETTİ. EŞİMİN BENİ UZUN ZAMANDIR YANINDA ÇALIŞAN SEKRETERİYLE ALDATTIĞI ORTAYA ÇIKTI. EŞİM BENİ YILLARDIR UYUTUYORMUŞ. YAPILAN ARAŞTIRMA SONRASINDA EŞİMİN TÜM YALANLAR BİR BİR AÇIĞA ÇIKTI. EŞİMLE OTURUP KONUŞTUM KENDİSİ BANA HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ. BEN EŞİMİ ÇOK SEVDİĞİM VE ÇOCUKLARIMI BABASIZ BÜYÜTMEMEK İÇİN EŞİMİ AFFETTİM. EŞİM SEKRETERİNİ İŞTEN ÇIKARTTI. ŞİMDİ EVLİLİĞİMİZ ÇOK İYİ GİDİYOR EŞİM BEN VE ÇOCUKLARIMIZ HEPİMİZ ÇOK MUTLUYUZ. BİZLERE BU MUTLULUĞU YAŞATAN BİLAL BEYE VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.


ALİ G . tarafından 21-04-2013 23:51 tarihinde yazıldı.

Selam ben Bursa’dan Ali G. kız arkadaşım İzmir de öğrenciydi kendisiyle sürekli sorunlar yaşıyorduk. Bir gün internette İzmir dedektiflik firmasının web sitesinde bir makale okudum okumuş olduğum makale kız arkadaşımla aramızda yaşanan sorunları bire bir anlatıyordu. Firmayı aradım Bilal beyle görüştüm kendisi bana aldatılma ihtimalimin yüksek olduğunu söyledi. Ben kendisinden kız arkadaşımın araştırılmasını istedim. Gerekli araştırmalar yapıldı. Sonuç aynen Bilal beyin bana söylediği gibi çıktı. Kız arkadaşım beni aldatıyordu. Bu firma işinin ehli bir firma kendilerine buradan da çok teşekkür ediyorum iyi ki o gece kendilerinin web sitesinde ki o makaleyi okumuşum şimdi hayatım Bilal Bey ve çalışanların sayesinde çok değişti. Saygılar


Kadir K. tarafından 25-08-2012 - 11:31 tarihinde yazıldı.

İyi ki size gelip hizmetlerinizden faydalanmışım. Yoksa hiç farkında olmadan kendimi çok yanlış ve yalan bir evliliğin içinde bulacaktım. Ben serbest meslek erbabıyım. Yıllar önce şirkete bir çalışan almıştım. Zaman geçtikçe aramızda bir ilişkimiz başladı. Aslında her şey çok güzel ilerliyordu. Ama birden ilişkimizde sıkıntılar çıkmaya başladı. Ayrılma noktasına yaklaştığımızı fark ediyordum. Bu süreçte ailemden birini kaybedince bana bir miktar mal mülk miras kaldı. Bunu öğrenen sevgilim ilişkimizi düzeltmeye çaba gösterdi. Ben o üzüntünün içerisindeyken gerçekleri görememiştim. Beni kendine o kadar çok güvendirmişti ki bunun para için olabileceği aklımın ucundan geçmemişti. Yakın gördüğüm bir dostuma ilişkimizden bahsederken bana aklında beliren şüphelerden bahsetti. Bu sırada bazı şeyler benimde kafamda oturmaya başladı. Evlenmeyi düşünüyorduk bu sebeple ona güvenimi tekrar kazanmam gerekliydi. Bende İzmir dedektiflik şirketine sevgilimin araştırılması için başvurdum. Görüşmemiz ardından bir süre sonra firma yetkilisi özel dedektif Bilal Bey bana yapılan çalışmanın neticesini rapor halinde sundu. Ben bu raporu alınca adeta şok oldum. Benim çalışanım ve aynı zamanda sevgilim olan bayanın meğer önceden evlenip boşandığı ve boşanmış olduğu eski eşi ile hala ilişkilerinin devam ettiği hazırlanan raporda resim video kaydı ve bir takım belgelerle görülmekteydi. Bu kadının tek derdinin benim param olduğunu anladım. Beklide eski eşi ile beni birlikte dolandıracaklardı. Ben bu insanla sevgili olduğumuzdan beri çalışma saatlerini çok esnek hale getirmiştim. Ama maaşını ve sigortasını hiç aksatmadan yatırıyordum. Kendiside işe geç geldiği ve işten erken çıktığı günlerde eski eşiyle buluşuyormuş. Ve kendisine sürekli fazla olarak verdiğim paraları eski eşiyle birlikte harcıyormuş. Ben bu kadını işyerinden ve hayatımdan çıkardım. Emeğinize sağlık İzmir dedektiflik şirketinin tüm çalışanları.


Murat tarafından 13-06-2012 - 20:24 tarihinde yazıldı.

Selamlar, dünyanın ne kadar küçük olduğunu İzmir dedektiflik bürosu ile çalıştıktan sonra anladım. Yıllar önce ailemin kardeşimi evlatlık olarak vermesinden dolay kardeşimi arama girişimim oldu. Fakat bunu tek başına yapabilmem mümkün değildi. Ne kayıtlara ulaşabiliyordum, ne de insanlara. Bu yüzden profesyonel yardım almak benim için en doğru yöntemdi. Bir sürü araştırma yaptım. Bu işin dolandırıcılarının çok olduğunu duymuştum. Bu yüzden de bir tanıdığımın tavsiyesiyle İzmir dedektiflik şirketine gittim. Gerçekten de arkadaşımın söylediği gibi işlerinin çok ehli bir ekip. Ekipteki herkes o kadar anlayışlı davrandı ki benim sorunumla kendi sorunlarıymış gibi ilgilendiler. Kardeşimi bulduklarında mutluluğumun karşılığı ölçülemezdi. İzmir dedektiflik şirketi sahibi ve çalışanlarının başka müşterileriyle de benim gibi yakından ilgilendiklerine bir kaç kez tanık oldum. Kendilerine çok teşekkür ederim...


Suzan T. tarafından 16-02-2011 14:24 tarihinde yazıldı.

Selam ben İzmir’den Suzan T. Birçok kişinin hayalinde mutlu bir yuva kurmak ve mutlu bir aile yaşantısı sürmek vardır. Bir fuarda tanıştığım Akın Ç. İle seviyeli ve güzel bir ilişkiye başladık. Tek problem onun Ankara’da benim ise İzmir’de olmamdı. Bütün boş zamanlarımızda görüşmek için fırsat yaratıyorduk, ya o İzmir’e geliyordu ya da ben Ankara’ya gidiyordum. Yaklaşık olarak 6 - 7 ay süren ilişkimiz sonucundan evlenmeye karar verdik fakat bir süre sonra evlenmeyi düşündüğüm kişi işlerini bahane ederek gelmemeye, şehir dışında olacağını söyleyerek benim de gelmemem gerektiğini söylemeye başladı. Görüşmelerimiz çok azalmıştı. Ben bu duruma çok üzülüyordum. Benim üzüldüğümü gören bir arkadaşım yaşananların normal olmadığını bu konunun aydınlatılması gerektiğini yoksa benim hastalanıp yatağa düşeceğimi bana söyledi. Arkadaşım söylediklerinde sonuna kadar haklıydı. Bu nedenle şehir dışında olan sevgilim hakkında araştırma yaptırmaya karar verdik. İzmir özel dedektiflik bürosundan farklı bir konuda hizmet alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu şirketten evlilik öncesi araştırma hizmeti talep ettim. Firma çalışanları 3 gün gibi kısa bir sürede bütün gerçeği bana kanıtlarıyla gösterdiler (aldatıldığımı öğrendim) ve büyük hata yapmaktan beni kurtardılar. Ben sizlerin huzurunda İzmir dedektiflik A.Ş. şirketinin sahibi ve çalışanlarına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Profesyonel ve gizlilik ilkesi çerçevesinde hizmet veren İzmir dedektiflik A.Ş. şirketi sayesinde büyük bir hatadan döndüm. Hayatım kurtuldu. Saygılarımla İzmir den Suzan T.


Onur tarafından 08-01-2011 - 22:23 tarihinde yazıldı.

Merhaba, ailemin beni evlatlık aldığını söylemelerinden sonra biyolojik anne ve babamı kısacası ailemi aramak istedim. Fakat kendi imkânlarımla bunu bulabilmem çok zordu. Hem vaktim hem de erişebilirliklerim yoktu. Bu yüzden internette kısa bir araştırma yaptım ve özel dedektiflik işinde Türkiye’nin hatta Dünyanın en iyisi İzmir Özel Dedektiflik şirketinin olduğunu öğrendim. İzmir dedektiflik hizmetleri bürosundan yardım aldım. Benim derdimi kendi dertleri gibi hissettiler ve bana çok kısa bir süre içerisinde yardımcı oldular. Yapılan araştırmalar neticesinde kısa sürede gerçek ailemi bulduk. İzmir dedektiflik araştırma bürosu çalışanlarına ve bu şirketin sahibi Bilal beye çok ama çok teşekkür ederim. Sizler olmasaydınız bu mutluluğu yaşayamazdım. Bu şirket gerçekten dünyanın en iyi Özel Dedektiflik Şirketiymiş söylenildiği kadar varlar.


Esma tarafından 05-12-2010 - 18:23 tarihinde yazıldı.

İyi akşamlar yorumu Adana’dan yazıyorum. Adım esma sadakat araştırması hizmeti vermenizden dolayı son derece memnun kaldığımı belirtmek için size buradan yazıyorum. Benim eşimle aramızda çok ciddi sorunlar boy göstermeye başladı, ben eşimin hareketlerinden oldukça şüphelendim ve eşimin beni aldatıyor olabileceğini düşündüm. Ben bunun üzerine internetten yapmış olduğum araştırmalar neticesinde eş takibi işinde Türkiye’nin en güvenilir şirketi olan İzmir Dedektiflik şirketine ulaştım. Kendilerini hiç unutmadığım ve unutamayacağım 444 7 635 numaralı müşteri hizmetleri hattından aradım. Beni Özel dedektif Bilal KARTAL beye bağladılar. Eşimle aramda yaşanan sorunları Bilal beye anlatırken Bilal Bey sözümü keserek kendisinden çok emin bir ses tonu ile hanımefendi eşiniz sizi aldatıyor araştırılması gerek dedi. Bana internet üzerinden gerekli sözleşmeler gönderildi okudum imzalayarak geri yolladım. Eşimin araştırılmasına başlanıldı. Sonuç mu yıkıcı Bilal beyin bana söylediği gibi eşim beni aldatıyordu. Bilal bey bana eşim ile ilgili söylediği her şeyde haklıydı. Yapılan araştırmada elde edilen tüm deliller dosya halinde bana gönderildi. Bundan sonraki hayatımda bir adım atmadan önce yine sizlere danışacağımı bilmenizi isterim. Eşimin beni aldatma delillerini adeta avucumun içine koyan sizleri tebrik ederim. Bilal KARTAL bey size ve çalışanlarınıza çok çok teşekkür ediyorum hepinize iyi akşamlar


Zeki tarafından 22-07-2010 - 19:47 tarihinde yazıldı.

Merhabalar, eşimle beraber İzmir çeşme'ye tatile gitmiştik. Tatilimiz esnasında bize ait çok önemli bir eşyamızı kaybetmiştik. Daha doğrusu biz kaybettiğimizi sanıyorduk. Fakat bir gün kaldığımız otelden bir telefon aldık ve kamera kayıtlarını incelediklerinde aslıdan hırsızlık olduğunu eşimle bana söylediler. Bunu duyduğumuzda hemen polise gidip yasal işlemleri başlattık. Fakat üzerinden zaman geçtiği için polisler bu konuyu çözmenin uzun süreceğini söylediler. Bunun üzerine hırsızlık olayının çözümlenmesi için özel dedektiflik hizmeti satın almaya karar verdik. İnternetten yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde İzmir dedektiflik hizmetleri şirketinin bu konuda en iyi olduklarını öğrendik. İzmir dedektiflik bürosu ile anlaştık. İzmir Dedektiflik bürosu ile çalıştığımızda bize en kısa sürede yardım edebileceklerini söylediler. Çok geçmeden bizim çalınan eşyamız İzmir dedektiflik çalışanlarınca Çankaya da bitpazarı denilen bir yerdeki dükkânın vitrininde satışa sunulmuş vaziyette bulundu. Tam satılmak üzereyken bulunan eşyamız bize polis tarafından teslim edildi. İzmir dedektiflik firmasının sahibi Bilal KARTAL beye ve sahada çalışma yapan tüm çalışanlarına çok teşekkür ederiz.


Nil tarafından 13-05-2010 - 14:22 tarihinde yazıldı.

İyi günler İzmirliyim, iki tane kızım bir tane de oğlum var, kendi açmış olduğum güzellik salonumu işletiyorum. Son dönemlerde eşimin hareketlerinden oldukça şüphelenmeye başladım. Bunun üzerine kafamdaki soru işaretlerin cevabını bulabilmek için İzmir Dedektiflik hizmetlerinden sadakat araştırması hizmetini almaya karar verdim. Ben zaten İzmir de oturduğum için bu firmanın namını çok duymuştum. Hiç tereddüt etmeden bu şirketin kapısını çaldım. İşyerine gittiğimde beni Fatma Hanım adında çok kibar bir bayan karşıladı. Az sonra aynı bayan Bilal Bey müsait diyerek beni Bilal beyin odasına götürdü. Bilal beyde çok bilgili ve çok tecrübeli bir kişi olarak kendisine anlattıklarımdan eşimin beni aldatma ihtimalinin çok yüksek olduğunu bana söyledi. Aramızda gizlilik ve iş sözleşmesi hazırlandıktan sonra kendilerine eşime ait bir takım bilgiler verdim eşlimin sadakat araştırması yapıldı. Sonuç mükemmel eşimin beni uzun yıllardır çalışmış olduğu bankanın müdürü ile aldattığı tespit edildi. Şunu belirtmek isterim ki aldığım hizmetten sonuna dek memnun kaldığımı sizlere ifade etmek istiyorum her açıdan memnun kaldığım bir hizmet oldu. Ben özellikle Bilal beye ve İzmir Dedektiflik A.Ş. çalışanlarına katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyenler İzmir dedektiflik hizmetlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.


Cüneyt F. tarafından 03-01-2010 - 14:21 tarihinde yazıldı.

Merhabalar ben Adapazarı’ndan Cüneyt F. İzmir Özel dedektiflik şirketinden aldığım yardım neticesinde 12 senelik karımın beni aldattığını öğrendim. İzmir’de yaşayan kardeşimin sayesinde İzmir Dedektiflik firması ile tanıştım ve kısa sürede çözüme ulaştılar. Eşimin beni aldatacağı hiçbir zaman aklıma gelmezdi ancak son 1 yılda şüphelerim iyice artmıştı etraftan ve arkadaşlarımdan duyduğum bazı şeyler üzerine kendi çabalarım ile bir şeyler öğrenmeye çalıştım ancak bir sonuç elde edemedim. İzmir Dedektiflik firmasından aldığım yardım neticesinde karımın beni aldattığını öğrendim ve boşanma sürecimde de bana çok yardımı oldular. Toplanan deliller ve İzmir Dedektiflik firmasının çalışanlarının mahkemede yapmış olduğu tanıklıklar sayesinde boşanma davası lehime sonuçlandı. İki çocuğumun velayetini mahkeme bana verdi. Eski karımdan sorunsuz bir şekilde boşandım. Bu süreçte benim yanımda olan İzmir Dedektiflik sahibi Bilal KARTAL a ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Bu adamlar bu işi çok iyi biliyorlar.


1


Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç