Hizmetlerimiz

Sadakat Araştırması 0 56500

Sadakat Araştırması

Dünya genelinde insanlar kısa yoldan zengin olma, çok para kazanma, lüks yaşam sürme, karşı cinsten birden fazla kişi ile cinsel, duygusal veya arkadaşlık ilişkisi yaşama isteği gibi sayısız istek ve arzu karşısında nefsi duygularına yenik düşerek çeşitli olumsuz davranışlar sergilemektedirler. Bu olumsuz davranışlar sınır tanımayarak her geçen gün artmakta ve insanlar istedikleri emele ulaşma çabası içerisine girmektedirler.

Değişen ve gelişen dünyamızda en büyük değişiklik teknolojide yaşanmaktadır. Yaşanan bu değişikliğin biz insanlara sayısız faydası olduğu gibi bazı çeşitli zararları da olmaktadır. Örneğin; insanlar arasındaki mesafeyi ortadan kaldırarak insanların arasındaki iletişimi en basite indirgeyen teknolojik değişiklikler insanların karşı cinse çok kolay ulaşarak, etkilenmekte ve çok kolay şekilde birbirleriyle iletişim içine girebilmekte. Buradaki kolay erişebilirlik insanların içerisindeki bastırılmış duygularını açığa çıkartarak fantezi, değişiklik arzusu, intikam alma, cinsel ihtiyaç karşılama, hava atma, arkadaş çevresinden etkilenme ve benzeri sebeplerle eşlerini, nişanlılarını, sözlülerini, sevgililerini ve arkadaşlarını kolay bir şekilde aldatarak sadakatsiz davranış sergilemektedirler.

Hal böyle olunca aldatıldığını düşünen kişinin partnerinin kendisine karşı olan sadakat yükümlüğünü yerine getirip getirmediği konusunda bazı durumlarda şüpheye düşerek aldatıldığını düşünmektedirler. Kendi çaplarında yapmış oldukları araştırmalar neticesinde aldatıldığını düşünen kişiler içinde bulundukları üzücü durumdan kurtulmak hayatlarına sağlıklı bir şekilde yön verebilmek için aldatılıp aldatılmadığını  kesin olarak emin olmak isterler. Bu durumda profesyonel yardım almaya karar veren bu kişiler sadakat araştırması yaptırmak için arayış içerisine girerler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile sayısız sadakat araştırması yapmış olup yapılan araştırmaların %80’in de sadakatsiz davranışlar sergileyen kişileri tespit ederek yaşanan sadakatsizliği renkli video kamera kayıtları, fotoğraflar ile her türlü belge ve bilgiyle delillendirerek sayın müşterilerimizin sorunlarını çözmelerinde yardımcı olmuştur.

Sizlerde partneriniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız bu konu ile ilgili profesyonel yardım almak istediğinizde firmamızın merkezini 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç