Hizmetlerimiz

Bayi Araştırması 0 54217

Bayi Araştırması

Dünya da ve ülkemizde tüm canlıların hayatlarını idame ettirebilmeleri için bazı çeşitli temel ihtiyaçlara gereksinim duymaktadırlar. İnsanların, hayvanların, bitkilerin kısaca tüm canlıların ihtiyaç duyduğu yaşamsal temel gıda, sağlık, kıyafet, barınma kısaca yaşam ile ilgili her şeyin gerekli olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Yaşam için gerekli olan ürün ve hizmetlerin tamamı insanlar, makineler, robotlar ve çeşitli araç ve gereçlerle üretilmektedir.

Üretilen her türlü ürün ve verilen her türlü hizmet son kullanıcılara ulaşması için pazarlama ağı sistemi içerisinde yer alan çeşitli bayi, ana bayi, showroom ve satış yerlerine gereksinim duyulmaktadır. Firmalar ürünlerinin sağlıklı bir şekilde son kullanıcı ile buluşması için üzerine düşen her türlü görevi en iyi şekilde yerine getirmek çabası ve isteği içindedirler. Aksi takdirde firmaların ürün dağıtım yelpazesinde herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda firmalar çok ciddi maddi ve manevi zararlarla karşılaşarak bazı durumlarda iflas dahi edebilmektedirler. Gelişen ve değişen dünyada farklı üretim teknikleri, pazarlama stratejileri, belirlendiği gibi firmaların bayilerinin de kontrol edilerek denetlenmesi ve sağlıklı ürün ve hizmet dağıtımı için araştırılmaları gerekmektedir.

Dünya genelinde firmalar kendi ürün ve hizmetlerinin dağıtımını yapan bayilerin her türlü konuda araştırılmasını yaptığı gibi yeni bayilikler vermek istediklerinde de yeni bayi adayı firmanın, firma sahiplerinin ve firma çalışanlarının araştırılmasını yaparak güvenilirliğini ve yeterliliğini kontrol etme yoluna gitmektedirler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık mesleki kariyeri boyunca kurulduğu ilk günlerden günümüze sayısız bayi araştırması hizmeti talep eden müşterilerine hizmet vererek bu konuda kendisini kanıtlamıştır.

Sizler firmanızın var olan bayilerini kontrol etmek, araştırmak ve denetlemek istediğinizde yeni bayilik almak isteyen firma, kişi ve kişilerin araştırılması hakkında profesyonel yardım almak istediğinizde sizler firmamızın merkezini 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç