Makaleler

İzmir Hatay Dedektiflik 2 52454

İzmir Hatay Dedektiflik

Dedektiflik bürosu seçiminde dikkat etmeniz gereken birtakım ölçütler vardır. Eğer bu ölçütleri dikkate almadan rastgele bir hizmet alırsanız hem sıradan bir hukuk danışmanlığı hizmeti almış olursunuz hem de yasal olmayan araştırmalar nedeniyle başınız ağrıyabilir. İşte bu yüzden siz de en iyisi ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olmasının verdiği güvenle İzmir Hatay Dedektiflik firması olarak İzmir Dedektiflik A.Ş.'yi tercih edin.

Neden İzmir Dedektiflik AŞ?

 • Kurumsallık
 • Türkiye'nin ilk dedektiflik şirketi
 • ISO 10002 belgesine sahip tek dedektiflik firması
 • Nitelikli personel
 • Kurum içi eğitim anlayışı
 • Yenilikçi, sonuç odaklılık başlıca tercih edilmesinin altında yatan nedenler olarak sıralanmaktadır. Elbette bu özelliklerin arasında 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde çalışmalarına kaldığı yerden devam etme maddesini de eklememiz her yönden mümkün olan niteliklerden birisi olarak görülebilecektir.

Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

İzmir Dedektiflik AŞ'den pek çok hizmetleri ivedi bir şekilde alabilmeniz her açıdan mümkün hale gelmektedir. Bireysel ve kurumsal olmak üzere iki gruba ayrılan hizmetleri ışığında değerlendirildiği zaman gerçekten de İzmir Hatay Dedektiflik farkına dayanarak kesintisiz bir şekilde çalışmalarda bulunmaktadır. Önde gelen yenilikçi anlayışı çizgisinde hareket ederek tamamıyla beklentileri en iyi şekilde yansıtmaya devam ettiğini kesin olarak dikkate almamız gerekmektedir. Tüm bunlar da önde gelen nitelikler arasındaki yerini korur.

Bu yaklaşımıyla düşünüldüğü zaman bireysel olarak sadakat araştırması, eş takibi araştırması, sosyal medya takibi araştırması, velayet davası araştırması, boşanmaya delil toplama araştırması, evlilik öncesi araştırması ve daha birçok maddeleri kesinlikle sıralamak gerekmektedir. Öte yandan kurumsal olarak kurum içi güvenlik danışmanlığı, personel araştırması ve güvenlik soruşturması, cv araştırması, arşiv araştırması, marka hırsızlığı araştırması ve benzeri konularda ayrıntılı bir şekilde hizmetlere yer verilmektedir. Ortada duran tüm bu özellikler dahilinde ele alındığı zaman her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin tamamıyla beklentileri en iyi şekilde sunmaya devam eden yaklaşımla hareket edildiği zaman hizmetlerine yer vermeye devam ettiğini kesin olarak dikkate almamızda yarar var.

Ücretsiz Danışma Hattını Arayın

444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattını arayarak İzmir Hatay Dedektiflik olarak tüm hizmetlerin içerikleri ve paket bedeli hakkında bilgi alabilmeniz mümkün hale gelecektir. Böylelikle kesintisiz bir şekilde tamamen eşsiz nitelik esasına yer verildiği zaman olanaklar dahilinde çalışmalar aktarılmaktadır.

Ortada duran tüm bu hususlar esas alındığı zaman da her yönüyle önem teşkil eden niteliklerden birisi olarak gerçekten de kabul edildiğini dikkate almamız mümkün hale gelmektedir. İşte bütün bu niteliklere dayandırıldığı zaman 7/24 çalışma anlayışına yer veren yaklaşımla en iyi hizmetler ortaya konulmaktadır. Bu da önde gelen niteliklerden birisi olarak kesinlikle kabul edilmesi gereken eşsiz yenilikler arasında bulunmaya devam eder.

İşte tüm bu niteliklere dayanarak ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi sizi bekliyor. Böylece bireysel ve kurumsal olmak üzere tüm karşı karşıya kaldığınız sorunlar karşısında uzman dedektifleriyle yalnızca bir haftalık kısa bir süre zarfında gerçekten de nihai sonuçlara erişim sağlanmaktadır. Bu da her yönden farkını bir kere daha ortaya koymaya devam eden nitelikler arasında gelmektedir ki son derece önem teşkil eden yaklaşım tarzı olarak kabul edilmektedir. Siz de karşı karşıya kaldığınız tüm sorunlarda ülkemizin köklü şirketinden teknik açıdan destek alabilir ve de mahkemenin talep ettiği somut delillere çok kısa bir sürede anında ulaşarak haklı davanızı kazanmanız konusunda süreci hızlandırabilirsiniz. Bu da her açıdan önemli bir yaklaşım tarzını meydana getirmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 02-03-2021 Cevapla
  Yeliz tarafından yazıldı.

  Merhaba ben 6 yıllık evliyim eşim bir gün ben şehir dışındayken eve birini sokmuş yani ben öyle tahmin ediyorum kıyafetinde farklı parfüm kokusu vardı ben bunu farkettim ve sustum sonra eşim okul çıkışı iş yemeği olduğunu ve geç geleceğini söyledi tamam dedim bir kac hafta sonra arkadasımla otururken bana sana bir şey söyleyeceğim eşinin arabasında yan koltukta farkı bi kadın gördüm arabasına baska kadın biniyor mu dedi. Şüphelerim kanıtsız bir şekilde gerçeğe dönüştü. Şimdi yapmam gereken tek şey bunu kabullenemediğim için bir dava açmak ve kazanmak. Hukuki süreç nasıl ilerler bilmiyorum ve eş takibi hizmetinde nasıl bir yol izleyeceğinizi merak ediyorum yanıtlarsanız sevinirim.İyi günler

  1. 10-03-2021 Cevapla
   Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

   Selam; Yeliz hanım öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.Eşinizin eve bir bayan getirerek sizi aldattığından bahisle eş takibi sadakat araştırması hizmeti satın almak istediğinizi belirtmişsiniz. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de insanlar ortada elle tutulur gözle görülür deliller olsa bile aldatma eylemlerini kesinlikle kabul etmemektedirler. Bu nedenle eşinizle boşuna tartışarak eşinizin sizi aldatmasını kabullenmesini beklemeyin. Eşinizden boşanmak istediğinizi belirtmişsiniz. Eşinize karşı açacağınız boşanma davasını kazanabilmek için öncelikle eşinizin aldatma eylemini delillerle ispatlamanız gerekmektedir. İzmir Dedektiflik Anonim Şirketi olarak size bu konuda yardımcı olabiliriz. Eşinize karşı açacağınız boşanma davası öncesinde delilleriniz hazırlandıktan sonra eşinize karşı çekişmeli boşanma davası açılır. Sonrasında bu dava görülmeye başlanır. Bu süreçte eşinizde size karşı boşanma davası açabilir. Ancak ülkemizde uygulanan hukuk sisteminde kusurlu tarafın dava açma hakkı yoktur. Bu nedenle yapılacak olan yargılamanın sonucunda eşinizin kusurlu olduğu delillerle ispatlandığı takdirde sizin açmış olduğunuz boşanma davası kabul olup eşinizden talep ettiğiniz hususlar kısmen veya tamamen kabul olur. Eşinizin size karşı açmış olduğu karşı çekişmeli boşanma davası ise ret olur. Şirketimizden eş takibi sadakat araştırması hizmeti satın almaya karar verdiğinizde yetkililerimize 0 532 330 22 22 numaralı GSM hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizle. İyi günler dileriz.


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç