Hizmetlerimiz

Eş Takibi Hizmeti 15 64059

Eş Takibi Hizmeti

Sayın misafirlerimiz ülkemizde aile hukukumuzu düzenleyen 4721 sayılı Türk Medeni Kanunun 185. Maddesi eşlerin birlikte yaşamaları ve birbirlerine sadık kalmak ve yardımcı olmak zorundadır şeklinde düzenlenmiştir. Kanun koyucu eşlere evlilik birliği içerisinde sadakati zorunlu kılmıştır.

Türk Medeni Kanunu Madde 185:

Evlenmeyle eşler arasında evlilik birliği kurulmuş olur. Eşler, bu birliğin mutluluğunu el birliğiyle sağlamak ve çocukların bakımına, eğitim ve gözetimine beraberce özen göstermekle yükümlüdürler. Eşler birlikte yaşamak, birbirine sadık kalmak ve yardımcı olmak zorundadırlar.

Yukarıda belirtilen kanun maddesinde de eşlerin evlilik birliği içerisinde birbirlerine sadık kalmaları gerektiği açıkça belirtilmiştir. Ülkemizde hızla büyüyen haberleşme teknolojisi gelişip ilerlemesi ile birlikte insanlar birbirleriyle aralarındaki iletişimi çok kolay sağlamaktadırlar. Bu durum insanların faydasına olduğu gibi bazı durumlarda da çeşitli zararlara neden olmaktadır. Bu zararların başında insanların birbirleriyle kurdukları çarpık ilişkiler sonucu yasak aşk yaşayarak birbirlerini aldatmaktadırlar. Toplumumuzda yaşayan insanların bir kısmı her geçen gün hızla büyüyen ahlaki çöküntü çarkına kapılarak yoldan çıkmaktadır. Şu ve ya bu sebebi gerekçe göstererek eşlerini cinsel veya duygusal olarak aldatmaktadırlar.

ARAŞTIRMA SÜRESİ

Firmamız eş takibi hizmetini çeşitli sistemlerle gerçekleştirmektedir. Öncelikle çalışma sisteminin belirlenebilmesi için takip öncesi araştırılması yapılacak olan konu ile ilgili eşini takip ettirecek olan müşterimiz ile yapılacak olan araştırma hizmetinin şekli ve çalışma sistemi hakkında ön görüşme yapılır. Yapılan bu ön görüşmede hizmetin gün içeresinde hangi saatler aralığında yapılacağı hizmetin kaç gün süreceği verilecek olan hizmetin ücreti hakkında görüşmeler yapılarak bir sonuca bağlanır. Yapılan görüşmeler sonrası müşterimiz ile anlaşmaya varılması durumunda karşılıklı iş sözleşmesi düzenlenerek planlandığı şekilde eş takibi hizmeti verilir. Aldatma, eş takibi yasak ilişki yaşayan kişilerin bir hafta içerisinde bir ile üç kez buluşarak görüştükleri geçmişte verilen hizmetlerin istatistiklerinden anlaşıldığı için eş takibi hizmetinin olumlu şekilde sonuçlanabilmesi için bir haftalık yani yedi günlük bir süre fazlasıyla yeterli gelecektir. Yapılan tüm eş takibi araştırmalarının %98 i bir hafta yani yedi gün içerisinde sonuçlanmıştır. Bazı istisnai durumlar (eşin sevgilisi ile otelde buluşacağının bilinmesi, eşin sevgilisi ile yurt dışına çıkacağının bilinmesi, eşin sevgilisi ile tatile gideceğinin bilinmesi) gibi durumlarda eş takibi araştırılması bir iki günlük sürede sonuçlanabilir.

HİZMETİN VERİLİŞ ŞEKLİ

Eş takibi hizmeti genelde eşin sabah evden çıkıp gece eve girene kadar dışarıda gecen zaman içerisinde kimlerle görüştüğü, nerelere gittiği şahsın evi haricinde başka bir eve girip girmediğinin kontrolü ile karşı cins ile konuşup görüşüp, maddi, manevi, duygusal ve sekselojik birliktelik paylaşıp paylaşmadığı yönünde gerekli takip ve araştırmalar yapılır. Herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşıldığında karşılaşılan olumsuz durum hukuka uygun bir şekilde renkli video kamera ile kayıt altına alınır. İş bitiminde elde edilen tüm video kaydı ve fotoğraf görüntüleri ile araştırma hizmeti süresince elde edilen tüm belge, bilgi ve materyaller dosya içerisinde müşterimize teslim edilir.

Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıldır dünya özel dedektiflik sektörünün lideri olarak eş takibi hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz eş takibi hizmeti öncesi ve sonrası firma misyon ve vizyonumuzdan ödün vermeden almış olduğumuz her işi büyük gizlilik içerisinde mesleki ahlak ve değerlerimizden ödün vermeden yerine getirmekteyiz.

EŞ TAKİBİ ÜCRETLENDİRİLMESİ

Eş takibi hizmeti almak isteyen kişileri en çok bu hizmetin maliyeti ilgilendirmektedir. Özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışan çeşitli kişi ve firmalar eş takibi ücretlendirmesi sabit bir ücret üzerinden yapmaya çalışmaktadırlar. Ancak özel dedektiflik hizmetlerinin genelde eş takibi dâhil olmak üzere hiçbir hizmet türünde kesinlikle sabit ücret verilmesi kesinlikle uygun değildir. Verilecek olan hizmetlerin her biri birbirinden bağımsız hizmet türleri olup verilecek olan hizmetin içerikleri de birbirinden farklılıklar gösterdiği için özel dedektiflik hizmetlerinde verilecek olan hizmet hakkında hiçbir bilgi almadan özel dedektiflik ücreti vermek kesinlikle yanlış bir işlemdir. Eş takibi hizmetinin ücretlendirilmesi diğer dedektiflik hizmetlerinden ayrı olduğu gibi verilen eş takibi hizmetlerinin de kendi aralarında değişiklikler arz etmektedir. Örneğin verilecek olan eş takibi hizmetinde takip edilecek olan kişinin yaptığı iş sosyal yaşantısı, takip süresi gibi etkenler değerlendirilerek ücretlendirme yapılmaktadır.

Firmamızdan eş takibi hizmeti hakkında profesyonel yardım almak isteyen sizler firmamızın merkezini 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

ELDE EDİLEN DELİLLERİN KULLANILMASI

Ülkemizde yürürlükte olan kanunlarda yapılan gerek ceza yargılamasında gerekse hukuk yargılamalarında mahkemelere sunulacak olan delillerin hukuka uygun elde edilen delillerden olması gerekmektedir. Hukuka aykırı elde edilen delillerin mahkemelerde itibar edilmemesinin başlıca nedeni elde edilen delillerin suç işleyerek hukuka aykırı olarak elde edilmesinden kaynaklanmaktadır. Bir delilin hukuka uygun elde edilebilmesi için delilin elde ediliş şeklinin tamamen hukuka uygun bir şekilde elde edilmiş olması gerekmektedir. Özel dedektiflik mesleğini icra ederken insanların özel yaşam alanlarına girerek ve ya başka suretle başkaları tarafından görülmesi mümkün olmayan olayların saptanarak delillendirilmesi hukuka aykırı bir eylemdir. Bu eylemin cezası 5237 sayılı Türk Ceza Kanunun 134. Maddesi olan özel hayatın gizliliğinin ihlal başlıklı suçta açıkça tanımlanmıştır. Firmamızın profesyonel takip kadrosu eş takibi hizmeti verdiği sırada elde edilen delillerin tamamen hukuka uygun elde edilmesi için yasalar çerçevesinde hareket etmektedirler. İnsanların takibi yapılırken kendilerinin ve yanlarında bulunan sevgililerinin  görüntüleri kamuya açık alanlarda çekilmektedir. Ayrıca yine kamuya açık otel, motel, pansiyon, tatil köyü, gece kulübü, restoran, bar, cafe, disko ve her türlü konaklama yeri, eğlence mekânı kamuya açık kumsal, park, yürüyüş yolu kara yolu, bisiklet yolu, dağlık alan, otopark ve benzeri yerlerde çekilen görüntüler hukuka uygun elde edilen görüntülerdendir. Bu tür görüntüler mahkemelerde delil olarak kullanılmaktadır. Kullanılan bu deliller sayın mahkeme hâkimi tarafından kabul edilmektedir. Sayın mahkeme hakimi yasalara uygun elde edilen delillere  itibar ederek bu delilleri gerekçe gösterip lehe hüküm kurmaktadır.

UYARILAR

Eş takibi hizmeti almak isteyen kişiler iki büyük hata yaparak alacakları eş takibi hizmetinin uzamasına maliyetinin artmasına daha kötüsü verilecek olan hizmetten sonuç elde edilmesine engel olacak ciddi hatalar yapmaktadırlar. Bu hataların başında eşlerinin kendilerini aldattığını düşünerek ve ya eşlerinin kendilerini aldattığı yönünde herhangi bir ipucu yakaladıklarında bu durumları hemen eşlerine açıklayarak eşleri ile tartışma ortamına girmeleri son derece yanlış bir davranıştır. Yapılan ikinci büyük hata ise eşinin kendisini aldattığını düşünen kişi eşinin takibini kendi imkânları ile yaparak eşinin sevgilisinin isim soy isim adres ve iş bilgilerini ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bu tespitleri yaparak eş takibi maliyetinin düşeceğini sanmaktadırlar. Ancak bu yönde yaptıkları araştırma çabaları kendilerinin zaman kaybetmesine neden olmaktadır. Ayrıca eşinin sevgilisinin bilgilerine ulaşılması da özel dedektiflik maliyetini hiçbir şekilde düşürmeyecektir. Çünkü özel dedektifler tarafından eş takip edildiğinde zaten eşin sevgilisine ve sevgilisine ait bilgilere ulaşılacaktır. Bu nedenle eşinizden eşinizin sizi aldattığı yönden şüphe duyduğunda bu durumdan kesinlikle eşinize bahsetmeyin yapılan takiplerde kişiler sevgilileri ile alt alta üst üste uygunsuz vaziyette renkli video kamera ile kayda alınsalar dahi karşı cins ile sevgili olduklarını kabul etmeyerek devamlı inkâr yoluna gitmektedirler. Sizin söylemenizle sevgilisi olduğunu kesinlikle kabul etmeyeceklerdir. Ayrıca eşinizin sevgilisine ait bilgi toplamaya çalışmanız size zaman kaybettirecek elde ettiğiniz bilgiler ise özel dedektiflik maliyetini hiçbir şekilde düşürmeyecektir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 01-07-2022 Cevapla
  Seçil tarafından yazıldı.

  Merhabalar ben İngiltereden Seçil. Eşim yakında iş için İstanbula gelecek sanırım siz İzmir Merkezli bir şirketsiniz. İstanbulda hizmet verip vermediğinizi merak ediyorum. Bu konuda beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum

  1. 03-07-2022 Cevapla
   Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

   Selam seçil Hanım. Şirketiniz 29 yıllık tecrübesi ile dünyanın tüm bölgelerinde özel dedektiflik araştırma hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi almak istiyorsanız bize +90 532 330 22 22 numaralı GSM hattından ulaşarak bilgi edinebilirsiniz. İlginize teşekkür eder iyi günler dileriz.

  2. 20-06-2022 Cevapla
   Kübra tarafından yazıldı.

   Selamlar. Ben İzmir'den Kübra eşimin beni aldattığını düşünüyorum. Özel Dedektiflik şirketinden hizmet alarak eşimin beni aldattığını belgeleyerek eşime karşı boşanma davası açmak istiyorum. Ancak kimseye güvenemiyorum. İzmir Dedektiflik şirketinin bahçeli evler yol ayrımında tabelasını gördüm. Yol üzerinde birçok giydirilmiş İzmir Dedektiflik arabası gördüm. Bu şirkete güvenebilir miyim lütfen bana yardım edin ilginize şimdiden teşekkür ediyorum.

   1. 25-06-2022 Cevapla
    Av. Mehmet Ali ŞAHİN tarafından yazıldı.

    Kübra hanım selamlar. Ben Avukat Mehmet Ali ŞAHİN. İzmir Barosuna kayıtlı avukatım. Avukatlık mesleğini 33 yıldır icra ediyorum. İzmir Dedekitiflik hizmetlerinden birçok müvekkilim adına araştırma hizmeti satın aldım bu şirket gerçekten alanında dünyanın en iyi şirketi. Gönül rahatlığı ile bu şirketten hizmet satın alabilirsiniz.

   2. 12-05-2022 Cevapla
    Sedef tarafından yazıldı.

    Merhabalar. Yurt dışından arkadaşımın eşi iş için İzmir'e geldi. Arkadaşımın içine kurt düşmüş konuyu benimle paylaştı Özel Dedektif tutarak eşini takip ettirmek için benden yardım istedi. Ben uzun yıllardır tabelasını gördüğüm İzmir Dedektiflik şirketine giderek arkadaşım için yardım talep ettim. Şartlarda anlaştık arkadaşımın eşini takip ettiler arkadaşımın eşi İzmir'e geldiğinde hava alanında bir bayan ile buluşarak otele gitmişler. Ertesi gün otelden çıkıp yanındaki bayan ile çeşmeye giderek tatil yapmışlar. Tatil boyunca sürekli el ele kol kola dolaşan arkadaşımın eşini ve sevgilisini takip eden görevliler yaşanan tüm olayları kameraya kaydetmişler. Arkadaşım eşi ile ilgili endişelerinde haklı çıktı eşine karşı boşanma davası açtı. Eşinden boşanıyor. Arkadaşıma karşı yüzümü kara çıkarmayın İzmir Dedektiflik sahibi Bilal beye ve tüm çalışanlarına ekibine kendim ve arkadaşım adına çok teşekkür ederim.

    1. 26-04-2022 Cevapla
     Tuna Bozkaya tarafından yazıldı.

     İzmir Dedektiflik hizmetlerinden Allah razı olsun. Eşimle boşanma davamın başından sonuna kadar bana her türlü konuda yardımcı oldular. Bilal beyin çok yüksek hukuk bilgisi sayesinde eşime karşı açmış olduğum boşanma katkı payı ve mal rejimi tazminat ve eşya davalarımın tamamını kazandım. Bu şirkete gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

     1. 30-04-2022 Cevapla
      Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

      Selam Tuna bey. İlgi ve iltifatlarınız için teşekkür ederiz. Biz sadece işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz.

     2. 19-03-2022 Cevapla
      Funda K... tarafından yazıldı.

      Selamlar benim eşimin şüpheli hareketleri var ben eşimden şupheleniyorum eşimi takip ettirmek istiyorum daha önce izmir dedektiflik şirketinden hizmet satın alan arkadaşlar varmı acaba bu şirket nasıl iş yapıyor fiyatları nekadar gibi bilgilere ihtiyacım var teşekkür ederim.

      1. 20-03-2022 Cevapla
       Arzu Yakar tarafından yazıldı.

       Merhaba ben arzu ben yirmi yıldır bu şirketin ününden işe gidip geliyorum. Bu şirket yirmi yıldır var ama hiç hizmet almadım. Bilginize

      2. 16-02-2021 Cevapla
       ayşe tarafından yazıldı.
       sadece takip mi yapılıyor yoksa telefon bilgilerine de ulaşılıyormu
       1. 20-02-2021 Cevapla
        Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

        Selam; Eş takibi hizmeti araştırması sadece kamuya açık alanlarda yapılmaktadır. bu hizmet verilirken araştırmalar insanların özel yaşam alanları olan banyo, tuvalet, yatak odası, salon, oturma odası, balkon gibi yani evin içi ve eklentileri, bahçesi gibi bölümlerine girmeden araştırma yapılıyor. Türk Ceza Kanunu madde 134 özel hayatın gizliliğine ihlal suçunu tanımlamıştır. Bu kanun maddesinin madde gerekçesine bakıldığında suçun oluşması insanların özel yaşam alanlarına girmek ya da başka suretle görülmesi mümkün olmayan olayların saptanması ve kayda alınması şeklinde belirtilmiştir. Bu nedenle eş takibi araştırma hizmeti sadece kamuya açık alanlarda yapılmaktadır. İnsanların telefon bilgilerine ulaşmak bu eşiniz dahi olsa suçtur. Türk Ceza Kanunu madde 132'de bu suç haberleşmenin gizliliğini ihlal olarak tanımlanmıştır. Şirketimizin telefon bilgilerine ulaşma gibi bir hizmeti de bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

       2. 29-03-2017 Cevapla
        Seda .T tarafından yazıldı.

        Eş takibi hizmeti kaç gün sürer bu hizmetin ücretleriniz ne kadar bilgi verirseniz memnum olurum.

        1. 03-04-2017 Cevapla
         Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

         Seda hanım selamlar. Eş takibi araştırma hizmeti hizmeti 7 ile 10 günde sonuçlanmaktadır. Eş takibi araştırma hizmeti ücretleri değişkendir. Ücret konusunda firmamızın 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattını arayarak şirket yetkililerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

         1. 08-04-2017 Cevapla
          aslı tarafından yazıldı.

          Bilal bey eş takibi ücretlendirmesini neye göre yapıyorsunuz.

          1. 03-04-2019 Cevapla
           Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

           Aslı hanım web sitemizin www.dedektif.com/es-takibi linkine tıklayarak eş takibi hizmetimiz ile ilgili her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


        Yorum Yapabilirsiniz

        Önemli Uyarı

        dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.        

        Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

        iz ajans
        WHATSAPP
        ile iletişime geç