Aldatma Bilgileri

Aldatma Takibi 0 54373

Aldatma Takibi

Evlilik birliği içerisinde hayatın ve iş yükünün getirdiği sorunlar nedeni ile eşler sayısız anlaşmazlık yaşasalar da yaşanan bu tatsızlıklar zamanla unutulup evliliğe kalındığı yerden mutlu bir şekilde devam ediliyor. Ancak eşler arasında aldatma şüphesi veya aldatma vakalarının yakalanmasından sonra yaşanan tatsızlıklar hız kesmeden devam ediyor. Bunun sebepleri olarak aldatma eylemini gerçekleştiren eşin karakter olarak çok değişerek adeta tanınmaz bir hal alması ve buna bağlı belirgin davranış bozuklukları sergilemesi olarak gösterebiliriz.    Günümüzde teknolojinin değişmesi gelişmesi ve her geçen gün ilerlemesi ile aldatma olaylarının da sayılarının artmasını tetiklemiştir. Geçmiş olduğumuz 20 yıl teknolojide dev adımların atıldığı altın yıllar olmuştur. İletişim teknolojisi son 20 yılda öylesine ilerledi ki telli olan telefonlar cep telefonu olarak cebimize girdi. Masalarımızın üzerindeki koca koca bilgisayarlar ufalarak ya tablet adı verilen cihazlar oldu ya da elde taşınabilir ufak boyutlu bilgisayarlar halini aldılar.

İletişim teknolojisi insanlar arasındaki yazılı görsel ve işitsel bilgi transferini oldukça basitleştirmesi ve kolay haline getirmesinin sonucu evli insanların eşlerini karşı cins ile aldatmalarının da önünü açtı ve eşlerini aldatanların sayısı hızla arttı. Eskiden insanlar karşı cins ile toplumsal aktivitelerde doğum günü, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi geleneksel törenlerde görüşürken günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bir tuşa dokunarak karşı cins ile sesli ve görüntülü görüşür haline gelindi. Hal böyle olunca her canı sıkılan eşine kızan değişiklik arzusu içinde olan insan sosyal paylaşım uygulamaları üzerinden karşı cins ile dertleşme sohbet etme ve benzeri paylaşımlar için karşı cins ile iletişime geçerek zamanla o insanla ilişki yaşayarak eşlerini aldatmaktadırlar. Eşini aldatan insanlar karşı cins ile iletişimlerinin %87’ni cep telefonu ve akıllı telefonlarında bulunan uygulamalar ile gerçekleştirmektedirler.

Aldatma takibini önce eş kendisi yapar. Eşinin son dönemlerde sergilemiş olduğu davranış bozukluklarını yakından inceleyerek aldatma yönünde çeşitli ipuçlarına ulaşmaya çalışırlar. Bazen de şansları yaver gider çok dalgın olan eşinin telefonuna sevgilisinden mesaj veya arama gelebilir. Böyle durumlarda eş aldatıldığından emin olur ve eşinin aldatma eylemini delillendirmek için profesyonel hizmet satın alma yoluna giderler. Günümüzde son yıllarda özel dedektiflik hizmeti veren firmaların sayıları oldukça artmıştır. İnsanlar genelde bu tür firmalardan hizmet satın alarak eşlerinin aldatmasını takip ettirebilirler.

“Aldatma takibi (Deception tracking) özel dedektiflik firmalarının en çok verdiği hizmetlerden birisidir.”

Evli insanlar gün içerisinde çeşitli sebeplere dayalı davranış bozuklukları sergileyebilir. Sergilenen davranış bozukluğunun sebeplerinden biriside aldatma olabilir. Bu durumda eşler arasında güvensizlik ve huzursuzluk oluşmasına neden olur. İçine kurt düşen kişi eşinin davranışının asıl nedenini öğrenmek için çok büyük çaba sarf ederler. Böyle durumlarda kişiler eşlerinin aldatma takibini(Deception tracking)yaptırmak için özel detektif tarafından eşinin araştırılmasını isterler. Özel dedektiften hizmet alınması eşinizin tüm olumsuz davranışlarının sebebini çok büyük ölçüde açığa çıkartacaktır. Özel dedektiflik firması güvenilir kaliteli hizmet veren kurumsal bir firma ise yaklaşık bir hafta içerisinde eşinizin takibini yaparak sonuçlandırırlar.  Özel dedektif firmasından hizmet aldığınızda özel dedektifler eşinizin takibini gün içerisinde yaparlar. Eşinizin gün içerisinde evden çıktıktan sonra görüşüp buluştukları kişileri, gittiği adresler, eğlence mekânları, restoran, bar,  evinizin haricinde girip çıktığı evler ile işyerine giriş ve çıkışlarını takip ederek kayıt altına alırlar. Eşinizin karşı cinsten birileri ile buluşması durumunda eşinizin bu kişilerle ilişkisinin türü, boyutu ve aralarındaki samimiyeti ölçerek gerekli bilgileri kayıt altına alırlar. Özel dedektifler aldatma takibini yaptığı sürece eşinizin aldatma yönünde sergilediği tüm eylemleri hukuka uygun olarak kayıt altına alarak delillendirirler. Aldatma takibi çok hassas bir hizmet türü olduğu için bu hizmeti ciddi profesyonel hizmet veren kurumsal firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. Aldatan eşin takip edilerek araştırılması hususu aile birliğinin devamlılığı için çok önemlidir. Yaşamın bazı bölümlerinde insanlar herhangi bir sebebe dayalı eşlerini aldatabilirler veya aldatmaya teşebbüs ederler. Böyle bir durum açığa çıktığında evlilik birliği remelinden sarsılarak aile içinde şiddetli geçimsizlikler boy gösterir.

Evlilik birliği içerisinde oluşan sorunların çözümlenmesi gayri ahlaki davranış biçimi olan aldatma eyleminin açığa çıkartılarak aldatan eşin acı gerçeklerle yüz yüze gelmesinin sağlanmasında yatmaktadır. Sizler eşinizin sizi aldattığını düşünüyor iseniz evlilik birliğinizin devam etmesine olanak vermeyecek bir aldatma eylemini mutlaka açığa çıkarmalısınız. Bu nedenle evlilik birliğinizin içinde kronik bir geçimsizlik halinde yaşanan geçimsizliğin sebebi olan aldatma eylemini tespit etmeniz sizin ve varsa çocuklarınız açısından hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle eşinizden sizi aldattığı yönünde şüphe duyduğunuzda eşinizin aldatma araştırmasını mutlaka yaptırmalısınız.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç