Aldatma Bilgileri

Aldatan Kadın Nasıl Davranır? 0 113642

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Günümüzde eşlerini aldatan kadınların sayısı geçmişe bakıldığında günümüze oranla çok fazla artmış olduğu görülmektedir. Bu sayı Anayasa mahkemesinin kadının aldatmasını suç olmaktan çıkarmış olduğu 1998 yılından bu yana her geçen gün artmaktadır. Geçmişte kocalarını aldatan kadınların çalışan kadınlardan oluştuğu gözlenirken günümüzde çalışmayan ev hanımlarının da kocalarını aldattığı gözlenmektedir. Eşlerini aldatan kadınlar geçmişte yakalanmaktan çok korkarlarken günümüzde kocalarından korkmadan eşlerini aldatmaktadırlar. Eşlerini aldatan kadınlar eşlerini aldatma cesaretini öncelikle ekonomik özgürlüklerini kazanmaktan ve günümüzde kadınları ve kadın haklarını koruyan yasal düzenlemelerin yapılmasından almaktadırlar. Eşlerini aldatan kadınların aldatma sebeplerine bakıldığında. Eşlerini aldatan kadınların büyük çoğunluğu eşlerini duygusal nedenlerle aldattıkları görülmektedir. Kadınlar eşleri tarafından ihmal edildiklerinde, ilgi ve alaka eksikliği ile karşı karşıya kaldıklarında, eşleri erkeklik görevlerini yerine getirmediklerinde ve benzeri sebeplerle karşı karşıya kaldıklarında eşlerini aldatırlar.

Eşlerini aldatan kadınların neredeyse tamamı eşlerini beyinlerinde bitirirler ve kesinlikle eşlerinden boşanmayı kafalarına koyarlar. Erkekler eşlerini genelde cinsel olarak aldatırken kadınlar eşlerini duygusal olarak aldatır. Bu husus genelde yanlış anlaşılıyor. Öncelikle bu hususa açıklık getirmek isteriz ki cinsel aldatmada sadece yatakta cinsellik paylaşılırken duygusal aldatmada yatakta cinsellik, zaman, para ve en önemlisi duygular paylaşılır. Yani her iki aldatma türünde de taraflar cinsel ilişkiye girerek cinsel birliktelik yaşarlar. Eşlerini aldatan kadınlar sevgililerine âşık olurlar ve aşklarından gözleri burunlarının ucunu dahi göremezler. Aşk oldum yaptım mantığıyla hareket eden eşlerini aldatan kadınlar yakalandıklarında aldatma eylemlerini kesinlikle kabul etmezler. Eşlerini aldatan kadınlar eşleri ile sevgilileri arasında kalmak çok yıpratır. Bu nedenle eşlerini aldatan kadınlar aldatma süreçleri boyunca çok gergin olurlar. Eşlerine yakalanmamak için çok fazla yalan ve yanlış konuşmalar yaparlar. Eşlerini aldatan kadınlar eşleriyle cinsel birliktelik yaşamak istemezler. Eşlerini aldatan kadınlar eşleriyle yattıklarında bu durumu sevgililerinden saklarlar. Eşlerini aldatan kadınlar eşlerine yakalanacaklarını anladıklarında eşleriyle çok sık cinsel birliktelik yaşarlar. Eşlerini aldatan kadınların büyük çoğunluğu eşlerinden boşanma kararı alırlar. Bu kadınlar gün içinde çok agresif olurlar. Ortada hiç bir şey yokken sürekli eşlerine saldırırlar. Sürekli olarak tartışma ortamı hazırlarlar. Eşleriyle sürekli olarak kavga edecek bir şeyler bulurlar. Bu kadınlar aldatma eylemlerini eşlerinden saklayıp gizlemek için sürekli yalan söylerler. Söylemiş oldukları yalanlarını sık sık en yakın arkadaşlarını da alet ederler.   Sevgilileriyle aşklarını dolu dolu yaşarlar. Zamanlarının büyük çoğunluğunu sevgilileri ile geçirmek isterler. Bu nedenle evlerinde ev işlerini yapmazlar. Evde eşleriyle ve çocuklarıyla ilgilenmezler. Kendilerini sevgililerine beğendirmek için marka kaliteli kıyafetler alırlar. Dantelli iç çamaşırlarını sıklıkla giyerler. Saçlarını sıklıkla boyatırlar. Saç renklerini değiştirirler. Güzelliklerine çok önem verirler. Bel, göbek ve bacak bölgelerindeki yağlanmalardan sürekli şikâyetçi olan kadınlar spor yapmaya başlarlar. Spor yapmakla istedikleri değişimi sağlayamayan bu kadınlar emellerine ulaşmak için bıçak altına yatarak cerrahi müdahaleler ile yağ aldırma, botoks, yağ dolgu, silikon taktırmak ve benzeri tıbbi operasyonlar yaptırırlar. Eşlerini aldatan bu kadınlar sürekli değişim içindedirler.

Eşlerini aldatan kadınlar neredeyse hiç giymedikleri jartiyerler, ince naylon çoraplar, süper mini etekler son zamanlarda vazgeçilmez kıyafetleri haline gelir.  Bu kadınlar çekicilik çıtasını çok yükseltirler. Her zaman güçlü kadın imajı çizerler. Eşlerini aldatan kadınlar şu veya bu sebep nedeni ile sevgilileri ile ayrıldıklarında keskin bir u dönüşü yaparak hemen eşlerine yuvasına dönerek hiç bir şey olmamış gibi yaşamlarına devam ederler. Bu kadınlar eşlerine ve evlerine geri dönüş yaptıklarında büyük bir boşlukta olurlar. İçlerindeki boşluğu doldurabilmek için bazen psikolojik destek almak zorunda kalırlar.  


Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç