Aldatma Bilgileri

Aldatan Erkek Pişman Olursa Nasıl Davranır? 14 151526

Aldatan Erkek Pişman Olursa Nasıl Davranır?

Aile içi ilişkilerde aldatma eylemi insanlık tarihince en çok merak edilen ve konuşulan konuların başında gelmektedir. Aldatma oranları incelendiğinde erkeklerin kadınları daha çok aldattıkları açıkça görülmektedir. Ancak sevgililerini ve eşlerini aldatan erkeklerin bir kısmı eşlerini aldattıkları için pişman olarak sevgililerinden ve eşlerinden af dileyerek partnerleri karşısında iki büklüm olup el pençe divan durup yalvarıp yakarırken bir kısım erkek ise aldatma eylemini kabul etmemekle birlikte kendi iç dünyasında pişmanlıklar yaşasalar da yaşamış oldukları bu pişmanlıkları hiçbir zaman dile getirmezler.  Ancak altında kaldıkları ağır yük nedeni ile kendilerini rahatlatmak için bazı davranışlar sergilemektedirler. Sergilemiş oldukları bu davranışlar incelendiğinde ise davranışlarının geçmiş davranışlarıyla tutarsızlıklar gösterdiği açıkça görülmektedir.

Eşlerini Aldatan ve Pişman Olan Erkeklerin Yaptıkları Tutarsız Davranışlar

Eşlerini aldatan erkeklerin aldatma eyleminden ötürü kendi iç dünyalarında pişmanlık gösterdiklerinden bahsetmiştik. Peki, eşlerini aldatan erkeklerin aldatma eylemini gerçekleştirdikten sonra kendilerinin pişman olduklarını nasıl anlayabiliriz. Eşlerini aldattıktan sonra pişman olan erkeklerin büyük bir çoğunluğu eşlerine karşı yumuşak davranırlar. Eşlerine eskiden olmadığı kadar iltifat ederler. Sık sık ufak hediyeler alırlar. Eşlerine maddi olarak daha fazla destek olmaya çalışırlar. Dalgındırlar birçok önemli konuyu unuturlar. Trafikte araç kullanırken, tartışma ortamında iş ortamında çok çabuk sinirlenirler. Sık sık uzaklara dalıp giderler gözleri baksa da baktığı yeri görmez hep düşüncelidirler. Ara sıra yalnız kaldıklarında gizlice ağlarlar. Bu tür erkeklerin psikolojileri oldukça bozuktur psikolojik tedavi almaya ihtiyaçları vardır ancak aldatma eylemlerinin açığa çıkmasından korktukları için tedavi almayı reddederler. Bazen dengesiz hareketler sergileyerek kavga etme, cam kırma, küfür etme, aile bireyleriyle yoktan yere tartışma gibi eylemler sergilerler. Kendileri dengesiz hareket sergilediklerinin farkında olmadıkları için kendilerini hep haklı görürler. Eşleriyle eskiye oranla daha sık seks yapmak isterler ya da tam tersi eşleriyle seks yapmaktan kaçınırlar. Cinsel hayatları incelendiğinde eskiye oranla çok büyük değişiklikler olduğu gözlemlenir. Eve eskiye oranla erken gelirler. Eşlerini aldatan erkekler aldatma eyleminden pişman olduklarında eşlerine tutamayacakları birçok söz verip asla gerçekleştiremeyecekleri güzel vaatlerde bulunurlar. Ancak eşlerini aldatan bu erkeklerin eşlerine söyledikleri birçok gerçek olmayan güzel kelime, verilen söz ve vaatler gerçekleşmez zamanla unutulur giderler.  Eşlerini aldatan erkeklerin pişman olduktan sonra nasıl davrandıkları konusu ile ilgili daha birçok bilgi bulunmaktadır.

Aldatma eylemi çok tehlikeli bir eylemdir. Aldatmaların ardından birçok yuva dağılmakta çocuklar perişan olmakta eşler üzülmektedir. Bu nedenle bir erkeğin eşini aldattıktan sonra pişmanlık yaşayıp yaşamamasının öğrenilmesine kadar bunun öncesinde erkeğin aldatma eylemini gerçekleştirdiğinde yuvanın dağılma ihtimalini de göz önünde bulundurarak aldatma eyleminin var olup var olmadığı hususu iyiden iyiye araştırılmalıdır. Bu araştırmalar sadakat araştırması ya da eş takibi araştırması olarak yapılmalıdır.  Siz değerli misafirlerimize aldatan erkek pişman olursa nasıl davranır konusu ile ilgili farklı bilgileri buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.  Ancak yine tekrar etmekte fayda olacaktır ki Aldatan Erkek Pişman Olursa Nasıl Davranır dan önce eşlerinizin aldatma eylemini yaşayacağı ortamı hazırlamamak ve eşlerinizin sadakatsiz davranıp davranmadıklarının takibini yapmak sizlerin elinde.  

Sadakat Araştırması Nedir?

Türk Medeni Kanunun 185. Maddesi eşlere sadakat yükümlüğünü zorunlu kılmıştır. Bu kanun maddesine göre eşler evlilik birliği içerisinde eşlerine karşı sadakat yükümlülüğünü yerine getirmeleri gerekmektedir. Kanun koyucu sadakat yükümlülüğünü her eş için zorunlu haline getirmiştir.

4721 SAYILI TÜRK MEDENİ KANUNU MADDE 185

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM: EVLİLİĞİN GENEL HÜKÜMLERİ

A. Haklar ve yükümlülükler

I. Genel olarak

Evlenmeyle eşler arasında evlilik birliği kurulmuş olur.

Eşler, bu birliğin mutluluğunu el birliğiyle sağlamak ve çocukların bakımına, eğitim ve gözetimine beraberce özen göstermekle yükümlüdürler.

Eşler birlikte yaşamak, birbirine sadık kalmak ve yardımcı olmak zorundadırlar.

Eşlerin birbirlerine karşı sadakat yükümlülüklerini yerine getirilip getirilmediği hususu ancak yapılacak olan sadakat araştırması ile ortaya çıkartılmaktadır. Sadakat araştırması, eşlerin birbirine ne denli sadık kaldıkları yapılan çalışmalar neticesinde ortaya koyan bir araştırma yöntemidir. Tamamen yasal çerçevede hukukun çizdiği sınırlar çerçevesinde uzman dedektifler tarafından çok kısa bir sürede gerçekleştirilen bu yoğun araştırma evresinde eşlerin birbirlerine olan bağlılıkları sadık kalıp kalmadıkları yapılan araştırmalarla her yönden tespit edilmektedir. Sadakat araştırmasını sadece aldatılma şüphesinin varlığında ya da parçalanmakta olan bir aşk ilişkisinin dağılmaya yüz tuttuğunda yaptırmayı düşünmemeliyiz. İnsanlar hayatlarının her anında aldatma eylemini gerçekleştirebilirler. Bu nedenle ileride maddi ve manevi zararlarla karşılaşmamak, yuvanın dağılmaması için eşlerinin aldatmaya yönelik en ufak şüpheli davranışı ile karşılaşıldığında kişiler eşlerinin araştırılarak sadakat araştırması yapılması yönünde hizmet satın almalıdırlar.

Eş Takibi Araştırması Nedir?

Eş takibi araştırması önemli bir konudur. Eş takibi, eşlerin birbirini takip edebilecekleri hukuksal sınırlar çizgisinde tüm kişisel özelliklerine erişim sağlanarak eşlerin birbirine bağlılık yönünden test edilen bir araştırma sürecidir. Bu araştırma sürecinde araştırılan eşin evi haricinde girip çıktığı otel, motel, pansiyon, günlük kiralık ev veya başkasına ait bir eve giriş ve çıkışları ile yine eşin eşi haricinde karşı cinsten bir şahıs ile görüştüğü buluştuğu konuştuğu kişilerin tespit edilmesi araştırmalarının tamamı eş takibi hizmetinin içine girmektedir. Eşin sosyal medya paylaşımlarının araştırılması da eş takibi hizmetine girmektedir. Ancak bu bilgi paylaşımından eşin sosyal medya hesaplarına şifre kırmak suretiyle ulaşmak ya da whatsapp, facebook mesajlaşmalarının ele geçirileceği düşünülmemelidir. Bir kişinin kendisinden habersiz sosyal medya hesapları veya her türlü iletişim program şifrelerini ele geçirmek bu hususlarda içerikleri elde etmek suçtur. Bu hususlar suç olduğu gibi ayrıca elde edilen delillerde yasaklı delillerden oldukları için mahkemelerde delil olarak kullanılmamaktadır. Bir eşin bir takım bilgilerine yasalar çerçevesinde ulaşılarak eşin hukuka uygun bir şekilde araştırılarak eş hakkında bilgi toplamaya eş takibi denilmektedir.

Eşlerini Aldattıktan Sonra Pişman Olan Erkeklerin Genel Yapıları

Ülkemizde yaşayan erkeklerin büyük çoğunluğu eşlerini şu veya bu sebepten eşlerini aldatmaktadırlar. Bu erkeklerin aldatma eylemleri açığa çıktıktan sonra bazıları aldatma eylemlerini kabullenmezken bazıları da aldatma eylemlerini dolaylı yollardan kabullenerek pişmanlık gösterirler. Ancak bu tür erkekler her ne kadar pişman olsalar da eşlerini aldattıkları karşı cins ile görüşmeyi sürdürmeyi devam ederler. Ellerine fırsat geçtikçe sevgilileri ile seks yapmaktan geri kalmazlar. Bu durumlardan eşleri şüphelendiklerinde ise bu tür erkekler içinde bulundukları durumu sürekli inkâr ederek kabullenmezler. Eşlerine diğer bayanla görüşmediklerini ispatlamak eşlerine bunu inandırmak için en kutsal değerleri ve hatta çocuklarının en sevdiklerinin üzerine çok büyük yeminler ederler. Bu nedenle bu tür erkekler her ne kadar pişman olduklarını söyleseler de bu tür erkeklerin ara sıra takip edilmesinde yüksek yarar vardır.

Eş Takibi Hizmeti

Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye'nin 81 İlinde bu illerin tüm ilçe belde ve yörelerinde ve dünyanın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat gizlilik ilkelerinden ödün vermeden, profesyonel kadroları ile güvenilir eş takibi sadakat araştırması hizmeti vermektedir. Şirketimiz faaliyetlerine ilk olarak 1995 yılında İzmir ilinde başlamıştır. Şirketimiz İzmir dedektiflik A.Ş. ülkemizde ilk kurulan özel dedektiflik bürosu olma unvanına sahiptir. Şirketimiz Dünya da ilk olarak ISO 10002 – 2006 uluslararası müşteri memnuniyeti sertifikasına sahip olan tek şirkettir. Şirketimiz gerek ISO 10002 – 2006 uluslararası müşteri memnuniyeti sertifikası gerek ISO 9001 hizmet kalite belgesi gerekse ülke içinde ve ülke dışında faaliyet gösteren çeşitli derecelendirme kuruluşlarından birçok belge almaya hak kazanmıştır. Görüldüğü üzere şirketimiz almış olduğu kalite gizlilik ve müşteri bilgi güvenliği belgeleri ile müşterilerini memnun etme konusunda ne denli hassas ve duyarlı bir kurum olduğunu gözler önüne sermektedir. Şirketimizin bu özelliğinden hareket edildiği zaman Dünya’nın tüm bölgelerinde ve bilhassa ülkemizin 81 iline yönelik olarak hizmetler aktarılmaya devam edilerek kesintisiz bir şekilde çalışmalar yürütülmekte ve her anlamda tüm bölgelerde ve 81 ilde hizmet sağlanmaktadır. Şirketimizden hizmet veya bilgi almak isteyen değerli ziyaretçilerimiz şirketimize 7 gün 24 saat günün her anında ücretsiz danışma hattımız olan 444 7 635 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 05-10-2020 Cevapla
  Canım sıkkın tarafından yazıldı.

  Aldatıldım ögrendim eşim kabul etti yaptıgını 3 yaşımda Bi kızımız var ben annem deyim pişmanım diyor. Annesiyle alt üst oturuyorduk şimdi evi taiocam, kiraya çıkcam, diyor ne yapmalıyım. Annemlerde de huzursuzum

  1. 06-07-2020 Cevapla
   Çaresizim tarafından yazıldı.

   Aldatıldım..suçlu benmişim qibi yatak mevzumz olmadı dior fotoqraf vb herseyi yakaladm qdecek yerim yok 4 yasindaki oqlumla nereye sıqayım hem suçlu hem qüçlü qdecek yerim olmadiqi için beni kovuyor hep

   1. 02-04-2020 Cevapla
    merve tarafından yazıldı.

    benimki de yakalanınca küsüyor sanki ben ona iftira atmışım gibi

    1. 17-11-2019 Cevapla
     Aysel tarafından yazıldı.

     Çok üzgünüm ama bende çox aldatıldım .aff etdim yine aldatıldım .hiç bir zamanda aldattığını kabüllenmiyor.

     1. 18-11-2019 Cevapla
      Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

      Selamlar çok geçmiş olsun. Erkekler doğalaro gereği aldattıklarını asla kabullenmezler.

     2. 11-10-2019 Cevapla
      Selime tarafından yazıldı.

      Ben eşimi beni aldatırken yakaladım yüzü kızarıp özür dileyeceğine yağ gibi üste çıkıp sözde iş yapacağı bayanla arasını açmışım diye bir aydır evde bana ve çocuklara eziyet ediyor. Bu yazıda yazıların çoğu doğru.

      1. 10-10-2019 Cevapla
       Ziynet tarafından yazıldı.

       Bu yazıyı kim yazdıysa kendisini kutluyorum. Aynen benim eşimi tarif etmiş. Benin esim de beni aldatmış eşimin davranışları aynı anlatılan gibiydi. Ben eşimin beni aldattığını bilmiyordum eşime ne oluyor diye düşünüyordum eşim kendisine yeni bir cep telefonu aldı kendi telefonunu da bana verdi. Ben eşimin bana verdiği telefonu kurcalarken eşimin sevgilisiyle 7 aylık yazışmaları mesaj kayıtları arasında sevgilisiyle çekildiği resimleri de cep telefonunun silinen resimler bölümünde gördüm ve şok oldum. Canım çok sıkkın internette dolaşırken bu yazıyı gördüm çok şaşırdım.

       1. 10-10-2019 Cevapla
        Tuvana tarafından yazıldı.

        Ziynet hanım çok haklısınız bende bu yazıyı ilk okuduğumda çok şaşırmıştım. Yazı aynen benim eşimi anlatıyordu. Ben sizin şaşkın halinizi çok iyi anlıyorum.

       2. 23-05-2019 Cevapla
        Elif tarafından yazıldı.

        Eşim beni aldatı ben telefonu iki yakaladım kendi itiraf eti ve şimdi biti yapmayacam diyor. Diyor

        1. 04-06-2019 Cevapla
         Yalvaçlı tarafından yazıldı.

         Bence sende aldatmalisin bitti diye birsey mi olur hersey karsilikli olmak zorunda o hisleri onada yasatmalisin

         1. 30-09-2019 Cevapla
          Av. Murat tarafından yazıldı.

          Arkadaşım aldatılsanda aldatma yargıtayın bu yönde birçok kararı var sonra zor duruma düşersiniz. Yalvaçlı efendi sizde insanları doğruya yönlendirirseniz sevinirim. 

          1. 30-09-2019 Cevapla
           Selvinaz tarafından yazıldı.

           Ya bıktım bu erkeklerden. Ben iki kez evlendim ikisinde de aldatıldığım için boşandım. Nişanlandım nikaha bir hafta kala nişanlımda beni aldattı. Bu devirde hiç kimseye güven yok.

          2. 27-09-2019 Cevapla
           Sema yildiz tarafından yazıldı.

           Allah sabir versin ama ben inanma derim ayni yolda devam edecektir sizi kandirmasina izin vermeyin

           1. 30-09-2019 Cevapla
            Selda A. tarafından yazıldı.

            Çok haklısınız bende aldatıldım affettim ama yine aldatıldım. Yapanı affedince yine yapıyor.


          Yorum Yapabilirsiniz

          Önemli Uyarı

          dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.          

          Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

          iz ajans
          WHATSAPP
          ile iletişime geç