Aldatma Bilgileri

Aldatan Erkek Pişman Olursa Nasıl Davranır?

Aldatan Erkek Pişman Olursa Nasıl Davranır?

Aile içi ilişkilerde aldatma eylemi insanlık tarihince en çok merak edilen ve konuşulan konuların başında gelmektedir. Aldatma oranları incelendiğinde erkeklerin kadınları daha çok aldattıkları açıkça görülmektedir. Ancak sevgililerini ve eşlerini aldatan erkeklerin bir kısmı eşlerini aldattıkları için pişman olarak sevgililerinden ve eşlerinden af dileyerek partnerleri karşısında iki büklüm olup el pençe divan durup yalvarıp yakarırken bir kısım erkek ise aldatma eylemini kabul etmemekle birlikte kendi iç dünyasında pişmanlık yaşayarak bazı davranışlar sergilemektedirler.

Pişman Erkeklerin Yaptıkları Ortak Davranışlar

Peki, bu tür erkeklerin aldatma eylemini gerçekleştirdikten sonra kendilerinin pişman olduklarını nasıl anlayabiliriz. Bu hususta sizlerle bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz. Eşlerini aldattıktan sonra pişman olan erkeklerin büyük bir çoğunluğu eşlerine karşı yumuşak davranırlar. Eşlerine eskiden olmadığı kadar iltifat ederler. Sık sık ufak hediyeler alırlar. Eşlerine maddi olarak daha fazla destek olmaya çalışırlar. Dalgındırlar. Sık sık uzaklara dalıp giderler. Ara sıra yalnız kaldıklarında gizlice ağlarlar. Bu tür erkeklerin psikolojileri bozuktur. Bazen dengesiz hareketler sergilerler. Kendileri de dengesiz hareket sergilediklerinin farkında değildirler. Eşleriyle eskiye oranla daha sık seks yapmak isterler. Eve eskiye oranla erken gelirler. Eşlerini aldatan erkekler aldatma eyleminden pişman olduklarında eşlerine tutamayacakları bir çok söz verip asla gerçekleştiremeyecekleri güzel vaatlerde bulunurlar. Ancak eşlerini aldatan bu erkeklerin eşlerine söyledikleri bir çok kelime verilen söz ve vaatler gerçekleşmeyerek zamanla unutulur giderler.  Aldatan erkeklerin pişman olduktan sonra nasıl davrandıkları konusu ile ilgili daha bir çok bilgi bulunmaktadır.

Aldatma eylemi çok tehlikeli bir eylemdir. Aldatmaların ardından bir çok yuva dağılmakta çocuklar perişan olmakta eşler üzülmektedir. Bu nedenle bir erkeğin eşini aldattıktan sonra pişmanlık yaşayıp yaşamamasının öğrenilmesine kadar bunun öncesinde erkeğin aldatma eylemini gerçekleştirdiğinde yuvanın dağılma ihtimalini de göz önünde bulundurarak aldatma eyleminin var olup var olmadığı hususu iyiden iyiye araştırılmalıdır. Bu araştırmalar sadakat araştırması yada eş takibi araştırması olarak yapılmalıdır.  Siz değerli misafirlerimiz aldatan erkek pişman olursa nasıl davranır konusu ile ilgili farklı bilgileri buradan bizlerle paylaşmanız halinde bu sorunun cevabını bulmak isteyen yüzbinlerce insan bu bilgilerden faydalanacaklardır.  

Sadakat Araştırması Nedir?

Türk Medeni Kanunun 185. Maddesi eşlere sadakat yükümlüğünü zorundalık kılmıştır. Eşlerin birbirlerine karşı sadakat yükümlülüklerini yerine getirilip getirilmediği hususu yapılacak olan sadakat araştırması ile ortaya çıkartılmaktadır. Sadakat araştırması, eşlerin birbirine ne denli sadık kaldıkları yapılan çalışmalar neticesinde ortaya koyan bir araştırma yöntemidir. Tamamen yasal çerçevede hukukun çizdiği sınırlar içerisinde uzman dedektifler tarafından çok kısa bir sürede gerçekleştirilen bu yoğun araştırma evresinde eşlerin birbirlerine olan bağlılıkları sadık kalıp kalmadıkları yapılan araştırmalarla her yönden tespit edilmektedir. Sadakat araştırmasını sadece aldatılma şüphesinin varlığında yada parçalanmakta olan bir aşk ilişkisinin dağılmaya yüz tuttuğunda yaptırmayı düşünmemeliyiz. İnsanlar hayatlarının her anında aldatma eylemini gerçekleştirebilirler. Bu nedenle ileride maddi ve manevi zararlarla karşılaşmamak için eşlerinin aldatmaya yönelik en ufak şüpheli davranışı ile karşılaşıldığında kişiler eşlerinin araştırılarak sadakat araştırması yapılması yönünde hizmet satın almalıdırlar.

Eş Takibi Araştırması Nedir?

Eş takibi araştırması önemli bir konudur. Eş takibi, eşlerin birbirini takip edebilecekleri hukuksal sınırlar çizgisinde tüm kişisel özelliklerine erişim sağlanarak eşlerin birbirine bağlılık yönünden test edilen bir araştırma sürecidir. Bu araştırma sürecinde araştırılan eşin evi haricinde girip çıktığı otel, motel, pansiyon, günlük kiralık ev veya başkasına ait bir eve giriş ve çıkışları ile yine eşin eşi haricinde karşı cinsten bir şahıs ile görüştüğü buluştuğu konuştuğu kişilerin tespit edilmesi araştırmalarının tamamı eş takibi hizmetinin içine girmektedir. Eşin sosyal medya paylaşımlarının araştırılması da eş takibi hizmetine girmektedir. Ancak bu bilgi paylaşımından eşin sosyal medya hesaplarına şifre kırmak suretiyle ulaşmak yada whatsapp, facebook mesajlaşmalarının ele geçirileceği düşünülmemelidir. Bir kişinin kendisinden habersiz sosyal medya hesapları veya her türlü iletişim program şifrelerini ele geçirmek bu hususlarda içerikleri elde etmem suçtur. Bu hususlar suç olduğu gibi ayrıca elde edilen delillerde yasaklı delillerden oldukları için mahkemelerde delil olarak kullanılmamaktadır. Bir eşin bir takım bilgilerine yasalar çerçevesinde ulaşılarak eşin hukuka uygun bir şekilde araştırılarak eş hakkında bilgi toplamaya eş takibi denilmektedir.

Eşini Aldattıktan sonra Pişman Olan Erkeklerin Genle Yapıları

Ülkemizde yaşayan erkeklerin büyük çoğunluğu eşlerini şu veya bu sebepten eşlerini aldatmaktadırlar. Bu erkeklerin aldatma eylemleri açığa çıktıktan sonra bazıları aldatma eylemlerini kabullenmezken bazıları da aldatma eylemlerini dolaylı yollardan kabullenerek pişmanlık gösterirler. Ancak bu tür erkekler her ne kadar pişman olsalar da eşlerini aldattıkları karşı cins ile görüşmeyi sürdürmeyi devam ederler. Ellerine fırsat geçtikçe sevgilileri ile seks yapmaktan geri kalmazlar. Bu durumlardan eşleri şüphelendiklerinde ise bu tür erkekler içinde bulundukları durumu sürekli inkar ederek kabullenmezler. Eşlerine diğer bayanla görüşmediklerini ispatlamak eşlerine bunu inandırmak için en kutsal değerleri ve hatta çocuklarının en sevdiklerinin üzerlerine çok büyük yeminler ederler. Bu nedenle bu tür erkekler her ne kadar pişman olduklarını söyleseler de bu tür erkeklerin ara sıra takip edilmesinde yüksek yarar vardır.

Eş Takibi Hizmeti

Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye'nin 81 İlinde bu illerin tüm ilçe belde ve yörelerinde ve dünyanın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat Hizmet gizli, güvenilir eş takibi sadakat araştırması hizmeti vermektedir. İzmir dedektiflik A.Ş. ülkemizde ilk kurulan özel dedektiflik bürosu olma unvanına sahiptir. Şirketimiz faaliyetlerine ilk olarak 1995 yılında İzmir ilinde başlamıştır. Şirketimiz ISO 10002 – 2006 uluslararası müşteri memnuniyeti sertifikasına sahip olarak müşterilerini memnun etme konusunda ne denli hassas ve duyarlı bir kurum olduğunu gözler önüne sermektedir. Şirketimizin bu özelliğinden hareket edildiği zaman Dünya’nın tüm bölgelerinde ve bilhassa ülkemizin 81 iline yönelik olarak hizmetler aktarılmaya devam edilerek kesintisiz bir şekilde çalışmalar yürütülmekte ve her anlamda tüm bölgelerde ve 81 ilde hizmet sağlanmaktadır. Şirketimizden hizmet veya bilgi almak isteyen değerli ziyaretçilerimiz şirketimize 7 gün 24 saat günün her anında ücretsiz danışma hattımız olan 444 7 635 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. Elif tarafından yazıldı.

  Eşim beni aldatı ben telefonu iki yakaladım kendi itiraf eti ve şimdi biti yapmayacam diyor. Diyor

  1. Yargic tarafından yazıldı.

   Bence sende aldatmalisin bitti diye birsey mi olur hersey karsilikli olmak zorunda o hisleri onada yasatmalisin


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | Yasal Eş Takibi İzmir Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç