Aldatma Bilgileri

Aldatma Şüphesinde Özel Dedektif Tutmanın Önemi 0 52152

Aldatma Şüphesinde Özel Dedektif Tutmanın Önemi

1. Evli erkeklerle aşk yaşayan kadınlar kıskançlık, rahat yaşama veya intikam hırsına bürünerek kendisi evlenmek ya da sevgilisi ile daha fazla zaman geçirmek, sevgilisinden para mal mülk alabilmek için sevgilisinin evliliğini bitirmek isterler.

Aldatma eylemi özel dedektif tarafından delillendirildiğinde; eşinizin sevgilisine manevi tazminat davası açarak eşiniz ile yaşadığı birlikteliği sonlandırıp yuvanızı kurtarabilirsiniz.

2. Eşinizin sizi aldattığını özel dedektifin elde ettiği delillerle ispatladığınızda eşiniz tarafından sır gibi saklanan aldatma eylemi açığa çıktığında eşler genelde rahatlayarak sizden boşanmak istediğini söyleyebilir. Böyle bir durumda açılacak olan boşanma davasında öncelikle var ise çocuklarınızın velayetini alabilirsiniz. Deliller size çok büyük avantaj sağlayacaktır. Eşiniz boşanma kararını açıkladıktan sonra size maddi manevi tazminat varsa size ve çocuklarınıza nafaka hiç ödemek istemez ya da çok az miktarda ödeme yapmak ister. Eşinizin sizi aldattığını delillerle ispatlarsanız kendinize maddi manevi tazminat size ve çocuklarınıza nafakayı en yüksek miktardan almanızda büyük yarar sağlayacaktır.

Boşanmak isteyen eşler evlilik birliği içerisinde edinilen malların da size ait olan kısmını vermek istemez. Bu nedenle, eşinizin sizi aldattığı yönündeki deliller boşanma davasından sonra görülecek olan katkı payı yani mal paylaşımı davasında da hakkınız olan taşınır ve taşınmaz mallarınızın alınması konusunda da işinize yarayacaktır.

Bu nedenle aldatıldığınızı düşündüğünüzde ve kuvvetli şüphe duyduğunuzda özel dedektiflik firmasından hizmet almak sizin ve varsa çocuklarınızın maddi ve manevi menfaatinize olacaktır. Bu nedenle özel dedektiften hizmet alarak aldatmanın tespitini(detection of deception by taking services from private detective)yaptırmak sizin açınızdan çok önemlidir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç