Aldatma Bilgileri

Aldatan Evli Kadın Özellikleri 2 100419

Aldatan Evli Kadın Özellikleri

Evli kadınların evli olmayan kadınlara göre aldatma oranı daha yüksektir. Bunun temel nedeni evli olan kadınların sürekli aynı kişiyle aynı ev ortamında kalması ve en ufak bir tartışmada yeni bir kişiyle ilişkisini devam ettirebilme ihtimalinin olmasından ileri gelmektedir. Oysa bekar kadınların sevgilisini aldatma ihtimali daha düşüktür. Çünkü her zaman aynı ortamda yaşamadıkları ve birbirlerini sürekli görmediklerinden dolayı özlem duydukları için aşkları da sürekli tazelenmektedir. Bu durumdan hareket edildiği zaman aldatan evli kadın özellikleri arasında bu durumların sıralanması kesinlikle gerekmektedir.

Aldatmaya Meyilli Evli Kadın Psikolojisi

Aldatacak evli kadınlar her halinden belli olur. Ancak bunu anlamak için öncelikle kişiyi enine boyuna gözlemek gerekmektedir. Kadınlar dikkati üzerine çekmek istedikleri zaman dış görünümlerinde büyük bir değişim gerçekleştirme yolunu tercih ederler. Saç modelini değiştirme, rujunu değiştirme, ayakkabı stilini değiştirme veya kıyafetini tamamen başkalaştırma bu özellikler arasında gelmektedir. Aldatmaya meyilli kadınlar erkekleri cazibesiyle cezbetmek ve onları baştan çıkarmak için genellikle cesur kıyafetler seçimine gitmektedir. Böyle yaparak erkeklerin seksi vücuduna hayran olmasını isterler.

Evli Kadınlar Nasıl Aldatır?

Kocasından yeterli ilgiyi göremeyen ve cinsel birlikteliklerinde günden güne gerçekleşen monotonlaşma durumunun aldatan evli kadın özellikleri açısından ön planda yer aldığını kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir. İşte bahsedilen tüm bu durumlar neticesinde her yönüyle evli kadınların evli olmayan kadınlara nispeten daha yüksek ihtimalle eşlerini aldattıkları yapılan demagojik araştırmalarla da sabitlenmiştir. İşte bu durumlar çizgisinde evli kadınların aldatmaya daha yatkın oldukları gerçeği ortaya çıkmaktadır.

Uzmanına Danışın

İzmir Dedektiflik A.Ş. 1995'ten bu yana hizmet veren çeyrek asırlık bir şirkettir. Kalitesinden ödün vermeksizin en iyi şekilde hizmetlerini ortaya koymaya devam ederek beklentileri en iyi şekilde karşılamakta ve her anlamda 7/24 demeksizin çalışmalarını ortaya koymaktadır. Tüm bu özellikler neticesinde de her anlamda işin uzmanı kadrosuna dayanarak tüm konularda sizlere en iyi şekilde hizmet aktarmaktadır. Üstelik 7/24 kaliteden ödün vermeyen yenilikçi özellikten hareket ederek gerçekten de önemli bir aşama kaydetmeye devam ettiğini kesin olarak dikkate almamız gerekir.

7/24 Hizmet Prensibi

444 7 635 numaradan 7/24 her konuda teknik destek alabileceksiniz. Böylelikle aklınıza takılan tüm konularda işin uzmanından gerçekten de detaylı bir şekilde bilgi almanız her anlamda olanaklı hale gelen nitelik olarak baş göstermektedir. Böylelikle aldatan evli kadın özellikleri içerisinde bulunmaya devam eden 7/24 hizmet prensibine bağlı olarak gerçekten de fark yaratmaya devam ettiğini dile getirmemiz söz konusu olacaktır. Tüm bu özellikler çerçevesinde her yönden karşımıza çıkmaya devam ettiğini söylemek her açıdan mümkün hale gelen bir niteliktir.

444 7 635

7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren İzmir dedektiflik şirketi ücretsiz danışma hattı aranarak da her anlamda en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır. Böylelikle tamamen kesintisiz olmak üzere her anlamda tüm konularda en iyi şekilde hizmetler sizi bekliyor olacaktır. Böylece ülkemizin önde gelen ilk yerli dedektiflik şirketinin kendine has hizmet politikasına dayanarak müşteri odaklı çalışma anlayışına bağlı olarak hizmetleri en iyi şekilde anlaşılmış olacaktır. Üstelik her açıdan tamamen beklentilerin ötesinde nitelikler esas alınarak her anlamda tamamen eşsiz yenilikleriyle önemli bir yaklaşım tarzını meydana getirmektedir.

24 saat boyunca hizmet ortaya koymaya devam eden yaklaşım tarzına bağlı olarak sizlere en iyi şekilde hizmetlerin gerçekleştirildiğini ve de sadece birkaç günde kesin çözüme ulaşıldığını her açıdan dile getirmemiz gerekir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 15-08-2022 Cevapla
  Burak tarafından yazıldı.

  Merhaba ben yaklaşık 1 yıllık evliyim. İsmim Burak. Benim bir takım cinsel sağlık sorunlarım var. Bu nedenle sağlıklı bir cinsel birliktelik yaşayamıyoruz. Eksikliğin bende olması beni çok üzüyor. Ancak ben erkekliğime de leke sürdürmemek için sürekli eşimle tartışıyorum. Ben geçmişte birkaç kez eşime fiziki şiddet uyguladım. Eşimle tartıştığımız zamanlarda eşimde sürekli bana yüksek sesle bağırıyor. Birkaç seferde ailesinin evine döndü. Bu da bana eşimin beni aldattığı hissini verdi. Ben eşimin beni aldattığını düşünüyorum. Bu nedenle şirketinizden eş takibi hizmeti almak istiyorum. Eğer eşim beni aldatmıyorsa ben eşimle evliliğimizi kurtarmak bunu başaramaz isem de anlaşmalı boşanmak istiyorum. Bu konuda ne yapabilirim. Bana  nasıl yardımcı olabilirsiniz. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

  1. 24-08-2022 Cevapla
   Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

   Selam; Burak Bey öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Eşinizle aranızda yaşadığınız sorunları açık yüreklilikle anlatmışsınız. Sizi medeni cesaretinizden dolayı kutlarız. Sizin cinsel sağlık sorunlarınızdan dolayı evliliğinizin mutlu bir şekilde ilerlemediğini belirtmişsiniz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, sizin cinsel sağlık sorunlarınızdan dolayı eşinizin sizi başka bir erkekle aldatacağını düşünmüyoruz. Bu düşünceden uzaklaşırsanız sizin ruh sağlığınız için bu iyi olacaktır. Siz öncelikle üroloji doktoruna müracaat ederek cinsel sağlık sorununuzla ilgili tedavi olmanızı tavsiye ederiz. Eşinizin sizi aldatması yönünde şüpheleriniz boş ve yersiz. Bu nedenle eşinizin takip edilmesine gerek yok. Böyle bir iş için boşuna para harcamayın. Siz cinsel sağlık sorunlarınızla ilgili tedavinizi aldıktan sonra eşinizle birlikte aile danışmanına giderek terapi almanızı tavsiye ederiz. Bu tür tedavi yöntemleri evlilikleri kurtarabilir. Size yukarıda sunduğumuz tüm tavsiyeleri uyguladıktan sonra evliliğinizin kurtulması yönünden herhangi bir gelişme olmaz ise evliliğiniz 1. yılını doldurmuş ise eşinizle anlaşma şartlarında mutabakata varmanız halinde aile mahkemesine müracaat ederek boşanabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun iyi günler.


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç