Aldatma Bilgileri

Aldatma Şüphesinde Neden Özel Dedektif Tutulmalı? 8 54659

Aldatma Şüphesinde Neden Özel Dedektif Tutulmalı?

Aldatma şüphesinde Özel dedektif tutmanın 2 önemli nedeni vardır.

1.Evli erkeklerle aşk yaşayan kadınlar kıskançlık, rahat yaşama veya intikam hırsına bürünerek kendisi evlenmek ya da sevgilisi ile daha fazla zaman geçirmek, sevgilisinden para mal mülk alabilmek için sevgilisinin evliliğini bitirmek isterler.

2.Eşinizin sizi aldattığını özel dedektifin elde ettiği delillerle ispatladığınızda eşiniz tarafından sır gibi saklanan aldatma eylemi açığa çıktığında eşler genelde rahatlayarak sizden boşanmak istediğini söyleyebilir. Böyle bir durumda açılacak olan boşanma davasında öncelikle var ise çocuklarınızın velayetini alabilirsiniz. Deliller size çok büyük avantaj sağlayacaktır. Eşiniz boşanma kararını açıkladıktan sonra size maddi manevi tazminat varsa size ve çocuklarınıza nafaka hiç ödemek istemez ya da çok az miktarda ödeme yapmak ister. Eşinizin sizi aldattığını delillerle ispatlarsanız kendinize maddi manevi tazminat size ve çocuklarınıza nafakayı en yüksek miktardan almanızda büyük yarar sağlayacaktır.

Boşanmak isteyen eşler evlilik birliği içerisinde edinilen malların da size ait olan kısmını vermek istemez. Bu nedenle, eşinizin sizi aldattığı yönündeki deliller boşanma davasından sonra görülecek olan katkı payı yani mal paylaşımı davasında da hakkınız olan taşınır ve taşınmaz mallarınızın alınması konusunda da işinize yarayacaktır.

Bu nedenle aldatıldığınızı düşündüğünüzde ve kuvvetli şüphe duyduğunuzda özel dedektiflik firmasından hizmet almak sizin ve varsa çocuklarınızın maddi ve manevi menfaatinize olacaktır. Bu nedenle özel dedektiften hizmet alarak aldatmanın tespitini yaptırmak sizin açınızdan çok önemlidir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 02-10-2019 Cevapla
  SERPİL tarafından yazıldı.

  BİLAL BEY ÇOK DOĞRU SÖYLÖYOR. BİZ ALDATILANLAR  MAHKEMELERİN HUZURUNDA HAKLIYKEN HAKSIZ DURUMA DÜŞÜYORUZ. ÇÜNKÜ ALDATMA İSPATI İÇİN DELİL GEREKİYOR. BEN EŞİMİ SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE KENDİ YATAĞIMIZDA SEVİŞİRKEN YAKALADIM BOŞANMA DAVASI AÇTIM. ANCAK ELİMDE DELİLİM OLMADIĞI İÇİN MAHKEMEDE EŞİMİN BENİ ALDATTIĞINI İSPATLAYAMADIM. ŞİMDİ EŞİME KARŞI 3 YIL BOŞANMA DAVASI DA AÇAMIYORUM KANUN BÖYLEYMİŞ 3 YILLIK BEKLEME SÜRESİ BİTİNCE EŞİMİN BENİ ALDATTIĞINI DELİLLENDİRİP EŞİME KARŞI YENİDEN BOŞANMA DAVASI AÇACAĞIM. EŞİME GÜN DOĞDU ŞİMDİLİK SEVGİLİDEN SEVGİLİYE DOLAŞIYOR. YAPSIN BAKALIM EŞİMİN BANA YAPTIKLAININ HESABINI ELBET BİRGÜN SORACAĞIM.  

  1. 06-10-2019 Cevapla
   Ahsen tarafından yazıldı.

   Çok geçmiş olsun serpil hanım. ALLAH tüm aldatılanların yardımcısı olsun.

   1. 07-06-2010 Cevapla
    Lale tarafından yazıldı.

    Serpil hanım çok geçmiş olsun inşallah eşinize karşı açacağınız boşanma davasını kazsnır ve eşinize size karşı tüm yaptıklarının hesabını sorarsınız. Dualarım sizinle.

    1. 07-10-2019 Cevapla
     Keziban tarafından yazıldı.

     Lale hanım bende sizin gibi serpil hanıma dua edeceğim.

    2. 07-10-2019 Cevapla
     Murat tarafından yazıldı.

     Serpil hanım sizde tüm aldatılan diğer bayanlar gibi yerden göğe kadar haklısınız. Allah hepinizin yardımcısı olsun.

     1. 07-10-2019 Cevapla
      Jale tarafından yazıldı.

      Murat bey bir erkeğin böyle bir yorum yapması beni çok şaşırttı.

      1. 07-10-2019 Cevapla
       Murat tarafından yazıldı.

       Jale hanım ben psikiyatri doktoruyum. Her gün eşinden fiziki şiddet gören onlarca kadın dinliyorum. Bu ülkede bayan olmak kolay değil. Gerçekten bu ülkede yaşayan bayanların Allah yardımcısı olsun.

       1. 07-10-2019 Cevapla
        Jale tarafından yazıldı.

        Doktor bey ülkemizde yaşayan bayanları anladığınız için size çok teşekkür ederim.


    Yorum Yapabilirsiniz

    Önemli Uyarı

    dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.    

    Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

    iz ajans
    WHATSAPP
    ile iletişime geç