Aldatma Bilgileri

Aldatan Erkek Nasıl İtiraf Ettirilir? 29 127602

Aldatan Erkek Nasıl İtiraf Ettirilir?

Aldatma insanlık tarihince gerek kadın olsun gerekse erkek en çok üzerinde durduğu ve insanlar arasında en çok konuşulan konudur. Gerek erkekler gerekse kadınlar şu veya bu sebeple eşlerini karşı cinsle aldatmaktadır. Erkeklerin eşlerini veya sevgililerini sıkça aldatmalarının birçok nedeni vardır. Bu nedenler erkeklerin kadınları aldatmasına bağlı olarak değişkenlik gösterir özelliktedir. Erkeklerin eşlerini veya sevgililerini aldatma nedenleri olarak, baskıcı ve tutucu bir ailede yetişmeleri, bazı kültürel farklılıklar, cinsel eğitimsizlik, cinsel doyumsuzluk, cinsel arzular, fantezi yaşama, merak, cinsel tecrübesizlik, hava atma, çok eşlilik, sonradan görme, intikam almak, kötü aile eğitimi ve benzeri birçok sebep olarak sıralayabiliriz. Söz gelimi kimi erkek eşiyle anlaşamadığı için karşı cinsle cinsel birliktelik yaşamaya tevessül etmeyi tercih ederken bazı erkeklerde aldatma eylemini yaşam biçimleri olarak benimseyerek eşlerini veya sevgililerini sıklık aldatmaktadırlar. Bazı durumlarda erkekler eşleri kapalı, bakımsız ya da kendilerine karşı ilgi ve alakasız davrandıkları için eşlerini veya sevgililerini aldatmaktadırlar. Bazı erkekler ise karşı cinsi fiziksel güzelliği ve daha seksi buldukları için eşlerini ya da sevgililerini aldatma yoluna gitmektedir. İşte tüm bu aldatma sebeplerini ileri sürerek eşlerini veya sevgililerini aldatan erkeklerin neredeyse tamamı gayri ahlaki bir davranış biçimi olan aldatma eylemlerini kesinlikle kabul etmedikleri gibi buna eşlerini veya sevgililerini inandırabilmek için kutsal dini değerlerinin ve varsa çocuklarının veya en sevdiklerinin üzerine hiç utanmadan yemin etmektedirler. Bu nedenle eşlerini veya sevgililerini aldatan erkeklerin aldatma eylemlerini itiraf ettirmek çok zor hatta imkânsızdır.

Aldatan Erkek İtiraf Eder Mi?

Eşlerini veya sevgililerini aldatan erkeklerin neredeyse tamamı partnerlerini aldattıklarını sözlü olarak kabul etmeyerek sürekli inkâr etmelerinin yanında birde aldatma iddiasını ortaya atan partnerlerini de suçlayarak kendilerini yağ gibi üste çıkartırlar. Bu inkâr olayı içgüdüsel olup neredeyse tüm erkeklerin doğasında vardır. Bunun için erkeğin size başkalarıyla birlikte gönül eğlendirdiğini sözlü olarak söylemesi çoğu zaman mümkün olmayacaktır. Ancak siz ortaya somut deliller sunmanız durumunda durum biraz daha değişerek karşı cinsle iki medeni insan olarak dostane görüşme eylemi kabul edilir. Ancak karşı cinsle cinsel birliktelik defalarca yaşanmasına rağmen hiçbir zaman yaşanılan cinsel birliktelik kabul edilmeyerek hep inkâr yoluna gidilir. Bu durum aldatılan kadın için hiç yoktan iyi bir durumdur. Çünkü en azından bayan partnerinin karşı cinsle görüştüğünden emin olur. Bu durumda bayanı bir nebze olsun rahatlatarak eşinin aldatma ispat etme kapısını azda olsa aralamasını sağlar. Bu nedenlerle eşlerini aldatan erkeklerin aldatma eylemlerini bir nebzede olsa üstü kapalı olarak itiraf ettirmek için elle tutulur gözle görülür delillere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür delilleri sağlıklı bir şekilde hukuka uygun olarak elde etmenin yolu ise güvenilir bir özel dedektiflik şirketinde hizmet satın almaktan geçmektedir.

Somut Deliller İtirafı Hızlandırır.

Erkeklerin itiraf etmesi için sizi aldattığını onun önüne koymanız gerekir. Ancak bu şekilde aldattığını kabullenir eğer elinizde iddianızı destekleyecek şekilde herhangi bir deliliniz yoksa bu durumda erkeğin itiraf etmesi bir hayli güç bir durum olacaktır. İşte bu güç durumla karşı karşıya kalmamak açısından somut delillerle karşısına çıkmalısınız.

Böylelikle her yönden sizlerin de itiraf etmesini sağlayacak bu delilleri nereden temin edeceğiniz konusu ortaya çıkmaktadır. Bunun için yapmanız gereken hemen dedektiflik bürosuyla iletişime geçerek sizi aldattığını iddia ettiğiniz erkeğin somut delillerini ele geçirmeniz olacaktır.

Profesyonel Eş Takibi Hizmeti

30 yıllık çeyrek asırlık tecrübesiyle hizmet veren İzmir Dedektiflik AŞ, ülkemizin yetiştirdiği önde gelen dedektiflerden Bilal Kartal tarafından ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olarak kuruldu. Kuruluşundan itibaren çok kısa bir süre zarfında çalışmalarını ileriye taşımaya devam ederek her yönden beklentileri ele almaktadır. Böylelikle kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlar ışığı altında her yönden aldatan erkek nasıl itiraf ettirilir konusuna dayanarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bu özellikler ışığında da son derece önem teşkil eden niteliklerden birisi olarak kesinlikle önemli bir konudur.

444 7 635 İrtibat Numarası

İzmir Dedektiflik AŞ 444 7 635 numaralı irtibat üzerinden kesintisiz bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Böylelikle her yönden beklentileri en iyi şekilde yansıtmaya devam ederek kaliteli ve de eşsiz yaklaşımlarına dayanarak ücretsiz danışma hattı üzerinden hizmet sunuyor. Böylelikle sizlerin de eş takibi araştırmasına ve sadakat araştırmasına ilişkin olarak tüm detaylara anlık olarak kesinlikle ulaşma imkanı bulmanız her anlamda önemli bir konudur. Böylelikle aldatan erkek nasıl itiraf ettirilir konusunda size 7/24 hizmet veren şirketten en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz. 

Böylelikle aldatan erkek psikolojisini her yönden yakından mercek altına alacak ve sadece bir haftalık kısa süre zarfında gerçekten de sonuçlara anında ulaşmış olacaksınız. Tüm bu nitelikler de her yönden önemli bir yaklaşım tarzı olarak kesinlikle beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ederek her anlamda önemli bir tutumdur. Tüm bu nitelikler de her yönüyle ortada duran en temel özellikler arasında gelmesi açısından gerçekten de son derece önem teşkil eden niteliklerden birisini meydana getirir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 10-07-2023 Cevapla
  Ağlayan kadın tarafından yazıldı.

  Benim eşimin beni ablamla aldattigimdan şüpheleniyorum çok samimiler Ablam dul bu arada benden gizli oraya gidiyor uzun süre onunla telefonda konuşuyor Ablam onun telefonunu bı ara engele almıştı ona sanki sevgilisiymis gibi tiripler atıyor eşime onunla samimi olmaması gerektiği söylüyorum sürekli bana söz verip yine benden gizli oraya gidiyor ne yapmalıyım daha çok şeyler var ama yazamıyorum nasıl bı delil elde edebilirim eminim ama işte kanitliyamiyorum. Yardımcı olun lütfen

  1. 11-08-2023 Cevapla
   Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

   Selam ağlayan kadın öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. İçinde bulunduğunuz durum zor bir durum bu durumun ispatı da çok zor. Eşinizin ablanızla ilişkisinin tespiti için eşiniz fiziki olarak takip edilecek. Bunu kendiniz imkanlarınız dahilinde yapabilirsiniz ancak çok zor bir süreç olacağı için size güvenilir bir özel dedektiflik şirketinden hizmet satın almanızı tavsiye ederiz, iyi günler.

  2. 19-08-2021 Cevapla
   Aden tarafından yazıldı.

   Merhaba, ismim Aden. Benim bir sevgilim var kendisinin beni aldattığını adım gibi biliyorum ancak elimde birçok ipucu olmasına rağmen kendisine beni aldattığını bir türlü kabullendiremiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

   1. 20-08-2021 Cevapla
    Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

    Selam. Aden hanım sevgilinizin sizi aldattığını ve siz sevgilinize aldatma eylemini kabul ettiremediğinizi belirtmişsiniz. Efendim aldatma eylemi gayri ahlaki bir davranış biçimidir. Aldatma eylemi eski Türk Ceza Kanununda zina olarak tanımlanmış olup evlilik birliği içerisinde zina eden eşlere hapis cezası veriliyordu. Ancak 2004 yılında düzenlenerek yürürlüğe giren yeni Türk Ceza Kanununda aldatma (zina) eylemi suç olarak tanımlanmamıştır. Ancak aldatma eylemi insanların bilinçaltında sürekli suç olarak yer etmesinden dolayı insanlar gayri ahlaki davranış biçimi olan aldatma eylemlerini sürekli saklama ve gizleme ihtiyacı hissetmektedirler. Bu nedenle aldatma eylemleri gerek fotoğraf gerekse video kaydı ile delillendirilmiş olsa dahi hiçbir erkek ve kadın aldatma eylemlerini kabul ederek ikrar etmezler.

   2. 30-01-2021 Cevapla
    Kardelen fjdhh tarafından yazıldı.

    Merhaba 1 yıl önce nişlım oyunda 30 tene kızla konuştunuz yakldım ama onlar yazıyor diyor oda cevap veriyor bunu düşünce ler el beni aldattığını düşünüyorum ama bi kanıtım yok yani güvenemiyorum yanı napmam gerk şu an 3yıl nişlıyız

    1. 02-02-2021 Cevapla
     Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

     Selam; Kardelen hanım öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Nişanlınızla aranızda yaşamış olduğunuz sorun siz ve nişanlınızı ilgilendiriyor. Bu durumda size dışarıdan yardımcı olabilecek bir özel dedektif olduğunu düşünmüyorum. Ancak sizler yolun başındayken konunun uzmanı bir aile danışmanı ile görüşerek terapi almanızda yarar görüyorum. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir iyi günler dileriz.

    2. 29-10-2020 Cevapla
     Bi tanidik tarafından yazıldı.

     Bayanlar kesinlikle erkekler kabul etmiyor aldattiklarinsürekli bi yalan bi inkar.. ben de eşimi pantolonunda anahtar buldum..Ne bu anahtar dedim arkadaş ev tutmuştu vazgeçti ev sahibine geri verecem dedi ama en inanmadım.. bir anahtarında 5 'tan anahtar kesinlikle ev değil iş yeri anahtarları..Bu erkekler neden böyle ahlaksız.. Ha bu ara da eşim zate n bu konuş vukuatlı önceden de beni aldatmisYaziklar olsun..Ben şimdi ne yapayım?

     1. 07-12-2020 Cevapla
      Harika tarafından yazıldı.

      Aldatmayan erkek yok malasef biz kadınların kaderi bu.

      1. 07-12-2020 Cevapla
       Erman tarafından yazıldı.

       Harika hanım nereden biliyorsunuz aldatmayan erkeğin olmadığını. Lütfen kelimelerinizi seçerek kullanın. Ben eşimi aldatmıyorum. İnsanları burada zan altında bırakmayın.

       1. 07-12-2020 Cevapla
        Harika tarafından yazıldı.

        Erman bey kusura bakmayın ben genelleme yaptım. Tabiki aldatmayan erkeklerde vardır ancak erkeklerin büyük çoğunluğu aldattığı için bu konu zihinlerimizde böyle yer etti malasef.

     2. 17-10-2020 Cevapla
      Njl dlk tarafından yazıldı.

      Eşimin tanıdığıım bi bayanla aldatıyo watsap yazışmalarını gördüm her ikiside inkar ediyo

      1. 30-03-2021 Cevapla
       H.Cansu tarafından yazıldı.

       Hah aynı benim sevgilim abi bak mesajları gördüm okuduk beraber bide eski sevgilisine yazmış seni özlemişim diye ama inkar etti .

      2. 17-10-2020 Cevapla
       Diloş tarafından yazıldı.

       Tanıdık bayanla aldatıyo eşim kabullenmiyo acaba kadınamı dedilleri gösyeriyim belji o itiraf eder sizce yapıyımmı

       1. 30-03-2021 Cevapla
        H.Cansu tarafından yazıldı.

        Kadınların itiraf etme yüzdesi daha yüksek bence kadın itiraf eder.

       2. 17-07-2020 Cevapla
        Gül kiz tarafından yazıldı.

        Merhaba benim eşim de yanlışım yoksa beni aldatıyor dün gece bir bip mesaj gördüm kız tarafın da bu kim dedim eski kız arkadaşı din bana mesaj atıyor retediyorsun yine mesaj atıyor bende hesap sordum hayatım retediyorum yine atıyor beni şimdi naptam bilmiyorum yardımcı olumusunuz

        1. 19-07-2020 Cevapla
         Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

         Selam öncelikle geçmiş olsun gül kız hanım eşinizle aranızda yaşadığınız bu durumu yine eşinizle konuşarak çözümleyebilirsiniz. Bizim şirket olarak mevcut durumunuza yapabileceğimiz bir şey yok

        2. 14-06-2020 Cevapla
         Hilal tarafından yazıldı.

         Bende hep kesinlikle beni aldatmaz derdim bekarken bile kimseyle beraber olmamış hep öyle derdi 13 yıldır evliyim ama son 1yildir beni aldattığını düşünüyorum derinden hissediyorum söylüyorum da ama kavga ediyor ve suçlu ben oluyorum

         1. 17-06-2020 Cevapla
          Sevda gül tarafından yazıldı.

          Hilalcim eşin seni aldatıyorsa ne yaparsan yap tek suçlu sensin. Seni aldtıyorsa ve sen bunu hissediyorsan hislerinde kesinlikle yanılmıyorsundur. Malasef Türkiyede biz kadınların kaderi bu olsa gerek.

          1. 18-06-2020 Cevapla
           Kevser Ö. tarafından yazıldı.

           Sevda gül çok haklısın tatlım. Ama biz kadınların kaderi bu olmasa gerek ülkemizde dünya kadar mor çatı gibi kadınları koruma ve kadın dayanışma derneği var. Ancak sanırım hepsi kağıt üzerinde

         2. 07-05-2020 Cevapla
          Pelin tarafından yazıldı.

          Selamlar eşim beni aldatıyor yakalıyorum itirafta ediyor ve eşimi sürekli istemiyorsan kapı orada diyor. kanunlarımız kanun değil ki boşanmaya kalksam eşimin beni aldattığını delillerle ispatlayamazsam açtığım dava red olurmuş bu ne biçim iş anlamış değilim bu dünyaya erkek olarak gelmek varmış hayat onlara güzel...

          1. 04-05-2020 Cevapla
           badem tarafından yazıldı.

           itiraf ettirseniz ne olacak ki? yine pişmanlık nakaratları...sil baştan tekrar aynı film..sadece oyuncular değişiyor...bence biz hatayı evlenmekte yaptık arkadaşlar..evlenince zaten benim mantığı olunca değerin kalmıyor...karşındakinde empati ve edep de yoksa...ver elini aldatmalar....

           1. 05-05-2020 Cevapla
            Selen tarafından yazıldı.

            Selam Badem çok haklısın maalesef değişmiyor ve değişmeyecekler...

           2. 18-04-2020 Cevapla
            Ezgi tarafından yazıldı.

            Benimki sadece bi şüphe neden bilmiyorum hep bunu düşünür oldum eşimin bana karşı ilgisizligiyle alakalı galiba bende önceleri benim eşim asla yapmaz diyodum ama her erkek yapıyordur bence de

            1. 19-04-2020 Cevapla
             Sude Naz tarafından yazıldı.

             Merhaba Ezgi hanım çok kafana taskma hasta olursun değişmez bu erkekler ama unutmamalıyızki bu erkekler bizi hemcinslerimizle aldatıyorlar. Yani bir kadına zarar veren başka bir kadın oluyor...

            2. 06-11-2019 Cevapla
             Gül tarafından yazıldı.

             Aynen bende yakaladım hemde 9 kadın 1ay içerisinde ama aynı yok boş yere yemin

             1. 08-11-2019 Cevapla
              Harika tarafından yazıldı.

              Selam 19 kez yakalasanda bir şey değişmiyor. Ben eşimi bir ömür boyu yakaladım ama eşim hep inkar ediyor hep haklı o oluyor eşime göre ben hep haksızım hep aşırı kıskancım bıktım artıki

             2. 30-09-2019 Cevapla
              Damla tarafından yazıldı.

              Arkadaşlar ben çok denedim eşim kesinlikle itiraf etmiyor. Sürekli inkar sürekli yalan sürekli yeminler ediyor. Ben bıktım artık böyle yaşamaktan. Eşinize sakın inanmayın ben bu hayatta aldatmayan erkeğin olmadığını düşünüyorum artık.

              1. 30-09-2019 Cevapla
               Çiçek tarafından yazıldı.

               Damlacığım gerçekten çok haklısın. Bende eşimi defalarca yakaladım ama kesinlikle beni alddattığını itiraf etmiyor kendisine itiraf ettiremiyorum. Bunun bir yolunu bilen varsa ne olursun buradan yazsın bizde öğrenelim.

               1. 30-09-2019 Cevapla
                Pelin tarafından yazıldı.

                Ya arkadaşlar sanırım biz bayanların ortak noktası eşlerimizin bizi aldatığını kendilerine itiraf ettirmemiz olsa gerek. Hangi web sitesinde bu konu ile ilgili yorumlar okuduysam tüm bayanların ortak sorununun eşlerinin itiraf etmemeleri geliyor.


               Yorum Yapabilirsiniz

               Önemli Uyarı

               dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.               

               Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

               iz ajans
               WHATSAPP
               ile iletişime geç