Aldatma Bilgileri

Aldatan Erkek Nasıl Davranır? 13 104206

Aldatan Erkek Nasıl Davranır?

Biz İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. olarak bugüne kadar sayısız aldatma vakası ile karşılaştık. Yapmış olduğumuz eş takibi araştırma hizmetlerinde aldatma zina eylemine dayalı çok büyük bilgi birikimine sahip olduk. Yapmış olduğumuz eş takibi sadakat araştırması araştırmalarından toplamış olduğumuz delil ve bilgiler sahip olduğumuz tecrübenin ışığı altında aldatan erkeğin nasıl davranışlar sergileyeceğine dair bazı ipuçlarını sizlerle buradan paylaşmak istiyoruz.

Aldatan Erkek

Eşlerini aldatan erkekler yaşadıkları yasak ilişkiyi saklamaya ve gizlemeye çalışırlarken çok dikkatsiz davranırlar. Bu nedenle pek çok hata yapan bu erkekler eşlerine çok çabuk yakalanırlar. Ancak aldatma eylemlerini kabul etmeyerek içinde bulundukları durumu olağan göstermeye çalışırlar. Eşlerini aldatan erkekler sevgililerini saklama ve gizleme eylemlerine cep telefonlarına şifre koymakla başlarlar. Cep telefonlarını eşlerine göstermemek için insanüstü bir çaba sarf ederler. Yeni ikinci cep telefonu alırlar yeni cep telefonlarını eşlerinden saklarlar. Bazen ikinci bir GSM hattı sim kartı alırlar ve bu sim kartı da eşlerinden saklarlar. Cep telefonlarındaki arama ve aranma kayıtlarını sürekli silerler. Cep telefonlarını eve geldiklerinde sessize alırlar. Banyoya tuvalete cep telefonlarıyla girerler. Kendilerine sosyal medya uygulamalarında sahte hesaplar açarlar.

Eşlerini aldatan erkekler dış görüntülerine çok fazla önem veriler. Kendilerini sevgililerine beğendirmek için sürekli kendilerine yatırım yaparlar. Markalı kaliteli kıyafetler alırlar. Saç sakal tıraşlarını değiştirirler. Top sakal bırakırlar. Bıyıklı olanları bıyıklarını keserler. Bıyıksız olanları bıyık bırakırlar.  Eşlerini aldatan erkek eğer önceden kendine bakmayan bir erkekse aldatma eylemine başladığında eski alışkanlığını geride bırakarak kendisine yatırım yaparak bakımlı bir erkek haline gelir. Eşlerini aldatan erkekler çok sık banyo yaparlar. Sık sık tıraş olurlar. Farklı parfüm ve kokular kullanmaya başlarlar. Yeni bir cep telefonu alabilir ve sürekli yanında bulundurur. Evde olduğu saatlerde cep telefonunu kapalı tutar ya da sessize alır. Sizin cep telefonuna bakmanızı engellemek için şifre koyar ve buna çeşitli bahaneler öne sürer. Eşlerini aldatan erkekler çok fazla yalan söylerler. Dikkatli bayanlar eşlerinin söylemiş olduğu birçok yalanını yakalayabilirler. Eşlerini aldatan erkekler Daha önceden olmadığı kadar kendilerine dikkat ederler. Kilolarını sürekli kontrol altına alırlar. Kilo aldıklarında almış olduklarında fazla kilolarından kurtulmak için rejim yaparlar ya da spor yapmaya başlarlar. Eşlerini aldatan erkekler içinde bulundukları heyecanlı durumdan dolayı çok sık su içmeye başlarlar. Yakalanma korkusu ile sürekli baskı altında olan bu erkekler içinde bulundukları heyecanlı durumdan dolayı daha çok tuvalete gitme ihtiyacı hissederler. Eşlerini aldatan erkekler içinde bulundukları gergin ve sıkıntılı durumdan dolayı eşlerine ve çocuklarına psikolojik ve fiziki baskı yaparlar. Bunun nedeni eşlerine yakalanabileceğini düşünerek böyle tutum sergilemektedirler. Eşlerini aldatan erkekler sürekli olarak eşlerini ezmeye eşlerini kırıp üzmeye çalışırlar. Eşlerini aldatan erkekler evlerinin içinde veya evlerinin dışında eşlerine ve çocuklarına gereksiz kısıtlamalar getirirler. Eşlerini aldatan erkekler eşlerini sürekli aşağılayarak eşlerine hakaret edip eşlerin yıpratmaya çalışırlar. Eşlerini aldatan erkekler sevgilileri ile cinsel birliktelik yaşadıkları için eşleriyle cinsel birliktelik yaşamak istemezler. Bu erkekler cinsel birliktelik yaşadıkları sevgilileri ile birbirlerini aldatmama konusunda sözleştikleri içinde eşleriyle cinsel birliktelik yaşamak istemezler. Eşlerini aldatan erkekler bu nedenle kendi eşleriyle cinsel ilişki yaşadıkları sevgililerinin sürekli olarak kıyaslamalarını yaparlar. Böylelikle kendilerince kendi eşlerinin hatalarını, kusurlarını bulmaya çalışarak kendilerini psikolojik olarak rahatlatmaya çalışırlar. Eşlerini aldatan erkekler yatakta eşlerinden farklı cinsel isteklerde bulunurlar. Bu istekleri eşleri tarafından kabul görmeyince de eşlerine kötü davranarak eşlerinden tamamen uzaklaşırlar.

Günümüzde erkeklerin eşlerini aldatmasına müsait olan birçok ortam bulunmaktadır. Eşlerini aldatan erkeklerin ortamı ne olursa olsun kendilerinin aldatma eylemleri şu veya bu şekilde mutlaka açığa çıkmaktadır. Yukarıda saymış olduğumuz eşlerini aldatan erkeklerin davranışlarında hiç ipucu bırakmayan olmadığı görülmektedir. Eşlerini aldatan erkeklerin aldatma eylemlerini tespit etmek aldatılan eşler açısından son derece önemlidir. Sizlerde eşlerinizden aldatma yönünde şüphelendiğinizde eşinizin aldatma eylemini mutlaka delillendirin. Sizler eşlerinizden aldatma yönünde şüphelenmeniz halinde şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. uzman kadrosuyla sizi doğru sonuca götürecektir. Eş takibi aldatma araştırma hizmeti satın almak isteyen değerli müşterilerimiz bize 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattından ulaşabilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 27-08-2022 Cevapla
  ali vatandaş tarafından yazıldı.

  benim sorunum aldatmak istiyorum ama hiçbir kadın beni kabul etmiyor aldatan arkadaşlar fikir verir misiniz? kadınlar evliyim deyince yüzüme bakmıyor size nasıl bakıyorlar?

  1. 28-08-2022 Cevapla
   Serkan tarafından yazıldı.

   Ali arkadaşım ben de aynı durumdan müzdaribim. Bu kadınları anlamış değilim. Geçen sevgili yaparım diye clube gittim. Gece ilerleyen saatlerde bir bayanla tanıştım. Bayan masama geldi. Bi şey içermisiniz diye sordum. Mote ya da mayate marka şampanya söyledi. Ben sevgili yaptım diye kesenin ağzını açtım. Gecenin sonunda kredi kartım dibini buldu. Kızda tanıştığım ilk gün kimseyle birlikte olamam diyerek taksiye atladı gitti. Ben yine ortada kaldım. Geçmiş olsun güzel kardeşim. Kelin ilacı olsa başına sürerdi.

   1. 29-08-2022 Cevapla
    Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

    Selam; Arkadaşlar web sitemiz çok özel sorunlara çare arayan vatandaşlarımızın sorunlarını çözümlemek için hukuki yardım aldıkları bir sitedir. Web sitemizde bu tür paylaşımlar yapılmamasını rica ederiz.

   2. 28-08-2022 Cevapla
    Zafer Gülbeyaz tarafından yazıldı.

    Selam kardeşim bayanları elde etmek istiyorsan işin cok zor bayanlar zeki yani akıllı zengin yani paralı yakışıklı yani fit son olarakta duygusal erkeklerden hoşlanırlar. Tabi kılık kıyafetinin de düzgün olması lazım bu söylediklerimi uygularsan yakın zamanda bir sevgili yapacağını düşünüyorum. Şimdiden hayırlısı olsun

    1. 29-08-2022 Cevapla
     Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

     Selam; Zafer Bey tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz ancak web sitemizde bu tür paylaşımların yapılmasına izin vermiyoruz. Tavsiyelerinizi sosyal medya arkadaşlık kurma sitelerinde paylaşırsanız mutlu oluruz. Bu tür paylaşımlar yapmaya devam etmeniz halinde paylaşımlarınız editörlerimiz tarafından yayından kaldırılacaktır.

    2. 29-08-2022 Cevapla
     Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

     Ali Bey, web sitemizde bu tür paylaşımlar yapılmasına müsaade etmiyoruz. Web sitemizin bu kuralını bilmeyerek böyle bir paylaşım yaptığınızı düşünüyoruz. Günümüzde bir çok vatandaşımız çok özel soruna çare aramak için şirketimizin bu web sitesini kullanmakta. Web sitemizde bilgi kirliliği olması durumunda vatandaşlarımız çok özel sorunlarına çare ararken alakasız yorum ve bilgilerle karşılaştıkları için sorunlarını çözümlemeleri zaman almaktadır. Bu nedenle sizden ricamız bundan sonra web sitemizin sayfalarında konularla alakasız yorumlar yapmamanız gerekir. İyi günler.

    3. 22-08-2022 Cevapla
     Bahar tarafından yazıldı.

     Merhaba ben 2 senelik evliyim çocuğum yok. Eşim son 5 aydır benle aynı yatağı bile paylaşmıyor. Neden yanıma gelmiyorsun benimle uyumuyorsun diye sorduğumda canım istemiyor uyumak sen yat diyip geçiştiriyordu. Ben eşim uyurken telefonuna baktım tüm mesajları silmiş sadece Osman ismiyle kaydedilmiş birisinden eşime iyi geceler canım mesajı ile bir de öpücük ve kalp emojisi mesajı gelmiş. Ben bunu gördüm ve şok oldum. Eşimin telefonundan Osman isimli kişiyi aradım. Telefonu bir bayan açtı. Aşkım senide mi uyku tutmadı dedi. Ben kimsiniz diye sorduğumda telefonu yüzüme kapattı. Ertesi gün sabah eşime olanları anlattığımda bana sesini ükselterek önce niçin telefonumu kurcalıyorsun diye bağırdı. Sonrasında yanlış kişiye mesaj gönderilmiştir, bir karışıklık olmuiştur diyerek olayı geçiştirdi. Ben 118 80 den telefon numarasının Buse Özkan isimli bir bayanın üzerine kayıtlı olduğunu öğrendim. Sonra Turkcelle giderek bu kişinin adres bilgilerini öğrenmek istedim. Görevliler bana kesinlikle böyle bir bilgiyi paylaşamayacaklarını bu durum kişisel verileri koruma kanununa aykırı bir durum olduğunu söylediler. Ben eşiin telefonunda Osman ismiyle kayıtlı numarayı gün içerisinde aradım. Ancak numaranın sistemden silinmiş olduğunu gördüm. Yapmış olduğum araştırmalar neticesinde Buse isimli bayanın hattı iptal ettirdiğini öğrendim. Ben İlk başlarda sorunun sebebini anlamasam da sonrasında gördüm ki bana vermediği ilginin sebebi o ilgiyi başkasına . Galiba eşim beni aldatıyor bunu nasıl kanıtlayacağım eşime ne yaptım da başıma bunlar geldi bilmiyorum. Öncelikle buradan Bilal Beye sormak istiyorum. Buse Özkan isimli kadının adres bilgisine ulaşmak mümkün mü? Ayrıca eşimle bu bayan arasındaki ilişkiyi nasıl kanıtlayabilirim.

     1. 24-08-2022 Cevapla
      Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

      Selam; Öncelikler geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Yaşadığınız olaylar kolay değil. Bu olayların aydınlatılma süreci sancılı bir süreç. Bu nedenle sabırlı olmalısınız.Eşinizin Buse Özkan isimli bir bayanla sevgili olduğunu düşündüğünüzü belirtmişsiniz. Ve bu bayanın adres bilgisine ulaşmak istediğinizi belirtmişsiniz.Şirketimiz herhangi bir kurumda kayıtlı olan bilgilere ulaşma hizmeti vermemektedir. Bu durum 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na aykırıdır.Eşinizin bayanla arasındaki ilişkinin ispatlanabilmesi için şirketimizden eş takibi, sadakat araştırması hizmeti satın almanız gerekmektedir. Böyle bir hizmet satın aldığınız takdirde eşinizin Buse isimli bayanla buluşması durumunda bayanın adres bilgilerini de ulaşmamız mümkün olacaktır. Şirketimiz eş takibi sadakat araştırması hizmeti satın almak istiyorsanız bize 0 532 330 22 22 numaralı GSM hattından ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. İyi günler.

     2. 27-01-2020 Cevapla
      Peri tarafından yazıldı.

      Benim esim telefin kilid kodunu benden sakliyor sadece bu

      1. 01-09-2019 Cevapla
       Mejmet tarafından yazıldı.

       Peki aldatmayı nasıl saklayalım.Benim de başıma bir gün gele bilir.Aldatmayı bilmeye her kes yardımcı oluyor. Ancak aldatanları hiç bir insan anlamıyor.Her kes diyor ki,erkekler mutlaka aldatıyor.

       1. 12-01-2015 Cevapla
        Nigar tarafından yazıldı.

        Bilal bey sizi yürekten kutluyorum. Ağzınıza yüreğinize ve dilinize sağlık. Erkeğin aldatan erkeklerin nasıl davrandığını çok güzel açıklamışsınız. Bu makalede bizlere vermiş olduğunuz bilgilerle eşimin beni aldattığını tespit ettim. Bizlere böyle değerli bilgiler sunduğunuz için size çok teşekkür ederim.

        1. 01-09-2019 Cevapla
         Ayla tarafından yazıldı.

         Erkek zaten aldatdı. Sen çok ağladığın,kendi kötü hiss etdiyin, sinirlenip ömründen 1 yıl kesdiyin içinmi teşekkür ediyorsun.Tutdunmu onu.Allahın mucizelerine inanmıyormusun

        2. 14-01-2014 Cevapla
         Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

         Nigar hanım asıl biz sizin ilginizden dolayı size teşekkür ederiz. sizlere yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.


         Yorum Yapabilirsiniz

         Önemli Uyarı

         dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.         

         Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

         iz ajans
         WHATSAPP
         ile iletişime geç