Aldatma Bilgileri

Aldatan Eş Nasıl Anlaşılır? 3 56660

 Aldatan Eş Nasıl AnlaŞılır?

Günümüzde internet sayesinde aldatmak daha da kolaylaştı diyebiliriz. Artık boşanma sayıları evlenme sayılarıyla yarışır durumda. Peki siz hiç aldatıldığınızdan şüphe ettiniz mi? Gelin birlite genel olarak aldatan kişilerin tipik davranışlarını inceleyim. Aldatan eş, birden dış görünüşüne fazla dikkat etmeye başlayabilir. Daha önce nasıl göründüğüyle çok fazla ilgilenmeyen eş, artık daha özenli giyinmeye, daha önce kullanmıyorsa parfümler kullanmaya ve  daha bakımlı olmaya çalışmaktadır. Normalde fazla özenli ve bakımlı biri değilken birden böyle davranışlar sergilemesi bir süphe uyandırabilir. Aldatan eş eve daha geç saatlerde gelmeye başlayabilir. Bunun sebebi hem aldattığı kişiyle görüşmesi olabilir ya da yaşadığı vicdan azabından eşiyle çok fazla yüz yüze gelmek istemiyor olabilir. Aldatan eşin sürekli işi çıkmktadır. Uzayan toplanılar, mesailer ve ya trafşk sıkışıklığı sığınılan bahaneler arasındadır. Tek amaç sevgilisinin yanında biraz daha fazla vakit geçirmektir. Bu uğurda söylenmeyecek yalan yoktur. Eğer bir yalan bulup dışarı çıkamıyorsa da en basitinden bir kavga çıkarı o bahaneyle dışarı çıkıp sevgilisiyle telefonda ve ya yüz yüze görüşebilir. Yani öyle ya da böyle mutlaka ona gitmenin bir yolunu bulacaktır.

Cep telefonunu elinden düşürmemek, telefona şifre koymak ve eve gelince sessize almak da bir belirti olabilir. Bi de tabi ikinci bir telefon kullanabilme durumu da var. Onu da eve gelirken yanında getirmeyerek bu işi gizliyor olabilir. Sİzinle eskisi kadar ilgilenmemesi ve normalde eleştirmediği kadar eleştiri yağmuruna tutması da sizi bu şüpheye itebilir. Örneğin birden giyiniş tarzınıza ve ya saç şeklinize olumsuz yorumlar yapar ve ya kişiliğinizle ilgili eleştirilirde bulunabilir. Bunun sebebi artık başka birine ilgi duyması ve size karşı duyduğu soğukluğu belki de kendince anlamlandırmaya çalışıyor olması olabilir. Size karşı daha az tahammüllü  davranabilir ve en ufak tartışmayı kavgaya dönüştürebilir. Bunun sebebi yeni ilişki yaşadığı kişiyle sizi kıyaslaması olabilir. Yeni bir ilişki de insanlar bibirlerine en güel yönlerini gösterirler ve sorunlar daha henüz başgöstermemiştir. Bu yüzden aldatan eş ikiilişkiyi kıyaslayıp ben onunla daha mutluyum diye düşünür. Bazı eşler ise belki de şüphe çekmemek içiin normalde ypmadığı olumlu davranışlar sergileyebilmektedir. Eve çiçekle gelmek ve ya aşırı ilgili davranmak gibi. Böyle davranan her kişialdatıyor denemez elbette ama belirgin bir davranış şekli olarak bunu da söyleyebiliriz.  Aldatan erkek ise maddi durumunda bozulmalar olabilir. Bunun sebebi ya yeni sevgilisen yaptığı harcamalar ve ya gezip tozmanın getirdiği maliyettir ya da aldatan eş bütün enerjisini ve zamanını sevgilisine harcadığından işine özen gösteremez olur. Zamanında yapılacak işleri teslim edemez, eskisi gibi işine konsantre olamadığından iş hayatında da bir düşüş gözlemlenebilir. Bu nedenle de bir zaman sonra ister istemez ekonomik sıkıntılar baş gösterir. Cinsel hayatta bu konudan kendine düşen payı alır. Artık cinsel hayatta tamamen değişmiştir. Aldatan eş, eşini artık eskisi gibi arzulamaz. Onu öpmek bile istemez. Genellikle yatakta eşini yalnız bırakır ve birlikte yatağa girmez. Aldatan eşler, bazen eşleriyle haftalarca ilişkiye girmezler ve bu konudaki serzenişleri de duymazdan gelirler. Bazı erkekler de ise tam tersi cinsel birliktelik sayısı artar fakat cinsellik sevgiden uzak, haz almaktan öteye geçmemektedir. Eğer bu yazdıklarımızdan biri ve ya birkaçı sizin ilişkinizde yaşanıyorsa ve ya iç güdüsel olarak şüpheleriniz varsa profesyonel anlamda yardım almaktan çekinmeyin. dedektiflik.com.tr sitemizde uzman kadromuz ve sertifikalı dedektiflerimizle size hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 17-10-2019 Cevapla
  Saliha tarafından yazıldı.

  Selam iğzmir dedektiğflik yöneticileri ben 74 Eşim 76 yaşında. Biz eşimle Antalya da yaşıyoruz. Eşm son 6 aydır ayrı eve çıkmak istediğini çok sıkıldığını ayrı eve çıktığında kafasının rahatlayacağını söyledi. Ben kendisinin bu düşüncesine ilk başlarda saygı duyuyordum. ancak birkaç gün önce karşı yazlık komşum bana eşimin sahilde sarışın genç rus bir bayanla samimi bir şekilde gördüğünü bana söyledi. Bunun üzerine ben eşimin beni aldattığından şüphe duydum. Dün gece eşimle ortak kullandığımız banka hesabının extresi e-postamıza gelmiş. Ben aylık hesap extresini incelediğimde eşimin yüklü miktarda hesaptan para çektiğini gördüm. Geçmiş ayların hesap extresini incelediğimde ihtiyacından çok fazla para çektiğini gördüm. BU sabah beni ailemizin emlak işleriyle ilgilenen beyfendi aradı. Eşimin 5- 6 adet gayrimenkulu satışa çıkardığını gayrimenkullere satılık tabelasını asacaklarını bu nedenle gayrimenkullerin anahtarlarının birer kopyasının birer adet kendisinde bulunması gerektiğini söyledi. Bizim hali vaktimiz yerinde. Nakit paraya ihtiyacımızx yok eşimin üzerinde çok fazla gayrimenkul bulunmakta. Ben bu yaşanılanlardan sonra eşimin rus bir bayanla aşk yaşadığını düşünmekteyim. Sanırım bankadan paraları sevgilisi için çekti. Gayrimenkulleride sevgilisi için satılığa çıkardı. Ben bu durumda ne yapabilirim haklarımı nasıl koruyabilirim. Eşimin beni aldattığını nasıl anlayabilirim. Bu konuda görüşünüze ihtiyacım var. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

  1. 17-10-2019 Cevapla
   Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

   Saliha Hanım selamlar. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Çevrenizden ve banka hesap ekstrelerinden edindiğiniz bilgilere göre eşinizin sizi rus bir bayanla aldattığından şüpheleniyorsunuz. BU hususun tespiti için eşinizin bir hafta 10 günlük süre zarfında araştırılması gerekmekte. Yapılacak olan bu araştırmalar neticesinde eşinizin hayatında bir sevgilisi olup olmadığı açıkça anlaşılacaktır. Eşinizin sizden mal kaçırdığı için alınacak olan önlemleri sormuşsunuz. Öncelikle eşinizle birlikte yaşadığınız ortak konutun 3. Şahıslara devredilebilmesi için eşinizin sizden muvafakatname alması gerekmektedir. Eşiniz ile ortak yaşadığınız aile konutunu 3. şahıslara devretmesini engellemek için aile konutunuzun bulunduğu tapu müdürlüğüne giderek, eşinizle birlikte eşinizle birlikte yaşamış olduğunuz gayrimenkule AİLE KONUT ŞERHİ koydurarak bu gayrimenkulün satışını engelleyebilirsiniz. Eşinizin üzerine kayıtlı diğer gayrimenkullerin 3. şahıslara devredilmesini önlenmesi içinde bağlı bulunduğunuz bölgenin adliyesine giderek aile mahkemesi hakimliğinden aile mahkemelerinin bulunmadığı bölgelerde ise aile mahkemesi sıfatı ile görev yapan asliye hukuk mahkemelerinin sayın hakimliklerine müracaat ederek evlilik birliğinde edinilmiş mallarınızın korunması yönünde Türk Medeni Kanununun 199. maddesine göre tedbir talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşinize karşı boşanma davası ile birlikte katkı payı, mal rejimi yani evlilik birlikteliği içerisinde ortak kazanılan malların paylaşımı yönünde davalar açarak , açmış olduğunuz bu davaların içeriğinde evlilik birliği içerisinde edinilen malların paylaşılana kadar söz konusu edilinen mallar karşısında ihtiyarı tedbir kararında bulunabilirsiniz.

   4721 S.lı Türk Medeni Kanunu

   MADDE 199

   V. Tasarruf yetkisinin sınırlanması Ailenin ekonomik varlığının korunması veya evlilik birliğinden doğan mali bir yükümlülüğün yerine getirilmesi gerektirdiği ölçüde, eşlerden birinin istemi üzerine hakim, belirleyeceği mal varlığı değerleriyle ilgili tasarrufların ancak onun rızasıyla yapılabileceğine karar verebilir. Hakim bu durumda gerekli önlemleri alır. Hakim, eşlerden birinin taşınmaz üzerinde tasarruf yetkisini kaldırırsa, resen durumun tapu kütüğüne şerh edilmesine karar verir.

  2. 30-09-2019 Cevapla
   Zübeyda tarafından yazıldı.

   Merabalar on numara bi yazı olmuş. Hepsi çok doğru tespitler. Bu yazılanların birçoğu eşimde vardı. Ne kadar çok inkar etse de yada türlü bahaneler uydursa da kendini ele verdi. Yakaladığım anda boşanma davasını açtım. Çok üzücü bi durum fakat aldatıldığını bile bile de aynı evde yaşamak bir kabus oluyor.


   Yorum Yapabilirsiniz

   Önemli Uyarı

   dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.   

   Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

   iz ajans
   WHATSAPP
   ile iletişime geç