Makaleler

Sherlock Holmes Dedektiflik 0 52042

Sherlock Holmes Dedektiflik

Sherlock Holmes adıyla bilinen ünlü İngiliz dedektifin maceraları, Türkiye'deki dedektiflik firmalarınca da bilinmektedir. Sherlock Holmes gibi muhteşem dedektiflik hizmeti anlamında sektörünün önde gelen firması İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. Sherlock Holmes dedektiflik lideri konumundaki firma, 25 yılı geçen bir süredir hizmet vermektedir. 

Sherlock Holmes dedektiflik öncüsü İzmir Dedektiflik A.Ş.'ye gelen müşterilerin yüzde altmışı partnerlerine sadakat takibi yaptırmayı talep etmektedir. En çok talep edilen ikinci hizmet evlilik öncesi adayın araştırılmasıdır. 

Sherlock Holmes dedektiflik maceralarına konu olacak cinsten güvenilir, hızlı ve pratik çalışan firma uzmanları birçok alanda hizmet vermektedir. Her türlü davada delil toplama, kayıp kişi ya da çalıntı araç araştırma gibi.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç