Makaleler

Özel Dedektiflik Nedir? 2 52493

Özel Dedektiflik Nedir?

Dedektif, gerçekleri, suç ve suçluları ortaya çıkarma konusunda insanlık adına önem taşıyan sizlere yardımcı olan bireylerdir. Dedektifliğin sözlükte ki anlamı sivil polis, özel soruşturma yapmak için görevli kimseler anlamına gelmektedir. Dedektiflerin ülkemizde sayısı oldukça fazladır. Ancak bu mesleği yapmakta olan insanların kaliteli kendini bu alanda geliştirmiş başarı noktasında üst seviyede olan uzman kişilerle çözüm aramanın daha doğru olacağından emin olabilirsiniz. Eşinin aldatılıp aldatılmadığını öğrenmek isteyen, Çocuklarının madde bağımlısı olup olmadıklarını öğrenmek isteyen ebeveynler ve bu tür konularda yardım almak isteyen kişiler dedektif aracılığı ile çözüm yoluna rahatlıkla ulaşabilmeleri mümkündür. Özel dedektiflerin işi suçluyu tutuklamak ya da yargılamak değil bilgileri toplamak ve bilgilerin doğrultusunda aşamalar halinde çözüme ulaşmaktır. Özel dedektif sizin için profesyonel anlamda sorunların tek çözümü olabilir. Özel dedektif olabilmek için bazı önemli hususların olması gerekmektedir bunların en önemli şartlarından bazıları şunlardır kapsamlı düşünce yapısına sahip konuyu tek bir açıdan değil farklı açılardan değerlendirebilen, Çözülen her vakanın detayını inceler ve ileride karşılaşabileceği olumsuz durumlar karşısında önlem alabilmeli, Araştırmacı kişiliği ve gelişen teknoloji ile birlikte kendini geliştirmeli, sağlam ve gelişmiş bir karaktere sahip olmalı kendine öz güveni şüpheci gözlemci gibi özelliklere sahip olması gerekmektedir. Yaptığı araştırmaları titizlikle yürütmeli en ufak bir ipucunu bile değerlendirmeli ki çözüm yoluna daha çabuk ulaşma imkânı sağlayabilmeli. 

26 yıllık üstün başarısıyla sektörün lideri olan İzmir Dedektiflik' den dedektiflik hizmeti satın almak isteyen değerli müşterilerimiz bize 444 7 635 numaralı sabit hattan ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 17-07-2022 Cevapla
  Macide Akçil tarafından yazıldı.

  Selam. Şehmus bey Özel Dedektiflik mesleği ile ilgili detaylı bilgiyi dedektiflik başlıklı yorumumuzda bulabilirsiniz. Dedektiflik başlıklı yorumumuzun linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. İyi günler. https://www.dedektif.com/dedektiflik

  1. 14-07-2022 Cevapla
   şehmus tarafından yazıldı.

   ben mardinden şehmus bnde özel dedektif olmak istiyorum özel dedektiflik nedir nasıl çalışırlar söyleyin bana kurban.


   Yorum Yapabilirsiniz

   Önemli Uyarı

   dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.



   

   Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

   iz ajans
   WHATSAPP
   ile iletişime geç