Makaleler

Özel Dedektif Tutanların Yorumları 1 57645

Betül

İyi günler dilerim. Adım Betül ben ev hanımıyım size Ankara’dan yazıyorum İzmir özel dedektiflik şirketinden eşimi takip etmek için hizmet almıştım. Kendilerine ne kadar çok teşekkür etsem azdır. Benim bir tane oğlum var eşim kendi şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Kendisi bu yüzden son zamanlarda eve gelmemeye başladı. Ben eşimin bu durumundan şüphelendim ve eşimin beni aldattığını düşünerek kendisini araştırılması istedim. Bu nedenle hemen İzmir dedektiflik şirketini aradım çünkü bu şirketin Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik şirketi olduğunu bir televizyon programından öğrenmiştim. Aynı televizyon programı İzmir özel dedektiflik bürosunun çok başarılı işler yaptığını da aktarmıştı. Hemen internetten kendilerinin numarasını buldum kendilerini aradım. Sağ olsun şirketin sahibi özel dedektif Bilal bey ve ekibi benim konumla yakından ilgilendi yapılan çalışmalar neticesinde eşimin iş yerine yeni işe aldığı asistanı ile ilişkisi olduğunu kısa sürede ortaya çıkardılar. Bana teslim edilen dosyadaki görüntüleri eşime göstererek kendisini takip ettirdiğimi ve asistanı ile aralarında aşk ilişkisi yaşadığını eşime söyleyerek eşimden bir tercih yapmasını istedim. Eşim beni ve çocuklarımızı tercih ederek asistanını hemen işten çıkarttı ben şimdi ikinci çocuğumuza hamileyim. Şimdi eşimle çok mutluyuz. Bana ve eşime bu mutluluğu yaşatan İzmir dedektiflik A.Ş. çalışanlarına ve şirketin sahibi Bilal beye çalışmalarından dolayı çok ama çok teşekkür ederiz. İşlerini büyük gizlilik içerisinde profesyonelce yaptığınızı ben kendi gözlerimle gördüm. Çevremdeki arkadaşlarıma da sizi öneriyorum ancak arkadaşlarımın tek sorunu şirketinizin İzmir ilinde olması eğer Ankara ilinde şubeniz olursa Ankaralı bayanlara da çok yardımcı olacağınızdan eminim.

Elif

Merhaba ben sizlere Kütahya ilinden yazıyorum adım Elif. Ben İzmir özel dedektiflik firmasından eşimin takip edilmesi için eş takibi hizmeti satın aldım. İzmir dedektiflik A.Ş. yetkilileri yaklaşık bir hafta sonra eşimin beni başka bir kadınla aldatma görüntülerini bana teslim etiler. Ben görüntüleri incelediğimde eşimin beni aldatması görüntülerden kesin ve net bir şekilde anlaşılmaktaydı. Ben dedektiflik seçiminden önce birçok dedektiflik firmasını enine boyuna araştırdım. Bilal beyin haber videolarını izledim kendisinin dedektiflik üzerine kişisel icatları olduğunu gördüm.  Ben eşimin beni aldatıyor olabileceğini İzmir dedektiflik şirketinin müdürü Bilal beyin yazılarını okuyunca anlamıştım. Kendilerinin yazıları kadar vermiş oldukları hizmette çok kaliteliydi. Ben buradan İzmir dedektiflik şirketinin müdürü Bu şirketin müdürü Bilal beyin işe hâkimiyeti profesyonelliği ve tecrübesi tek kelimeyle mükemmel tartışmasız bir numara. Hizmet almamda başından sonuna kadar kendilerinin başarılı çalışmaları kelimelerle anlatılamaz. Benim hayatıma önemli ölçüde yön verilmesine vesile olan önce şirket müdürü Bilal beye ve ardından tüm şirket çalışanlarına teşekkür ederim. Özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişilere bu şirketi tavsiye ederim.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 07-09-2020 Cevapla
  alinda tarafından yazıldı.

  Selam ben izmir dedektiflik hizmetlerinden hizmet aldım. Bu şirketin yetkilileri gerçekten işini iyi yapıyor kendilerine buradan teşekkür ederim.


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç