Makaleler

Özel Dedektif Fiyatları 4 55925

Özel Dedektif Fiyatları

Günümüzde özel dedektiflik firmalarından hizmet satın almak isteyen vatandaşların neredeyse tamamı özel dedektif fiyatlarını merak etmektedir. Özel dedektiflik hizmetleri değişken olduğu için özel dedektif fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Hiçbir özel dedektiflik hizmetinin sabit bir fiyatı olmadığı gibi özel dedektiflik hizmetlerinin fiyatları yapılacak olan işe göre değişmektedir. Her araştırma türünün kendine özgü fiyatlandırma biçimi vardır.

Hazır Fiyat Veren Kişilere Dikkat

Ülkemizde 1990’lı yılların ortalarında ilk ve tek olarak başlattığımız Özel Dedektiflik mesleği 2000 li yılların ortalarına gelindiğinde sektör şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. ise bu sektörün lideri haline gelmiştir. Ülkemizde son yıllarda özel dedektiflik mesleğini binlerce kişi ellerinden geldiği imkânlar dâhilinde icra etmeye çalışmaktadır. Bu kişilerin çok büyük çoğunluğu seyyar iş yapmakta olup yaptırmış oldukları web sitelerinde dedektif fiyatları diye başlık atarak özel dedektiflik hizmetlerinin fiyatları hakkında yapmış oldukları açıklamalarda günlük takip fiyatının 300 veya 500 TL gibi fiyatlar belirterek özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. Bazı kişiler ise günlük 1.000 TL haftalık 7.000 TL gibi fiyatlar vermektedirler. Ancak özel dedektiflik mesleğinde kesinlikle böyle bir fiyatlandırma yapmak yoktur. Yapılan bu fiyatlandırma uygulaması son derece yanlıştır. Çünkü özel dedektif fiyatları verilecek olan her araştırma hizmetine göre değişkenlik arz etmektedir. Yapılacak olan her araştırmanın fiyatı hizmet satın alacak olan kişi ile görüşüldükten sonra belirlenmektedir. Bu nedenle yapılacak olan araştırmada araştırması yapılacak olan şahıs ile ilgili hiçbir bilgi sahibi olunmadan günlük standart Dedektif fiyatı belirlemek son derece yanlış ve sağlıksızdır. Özel dedektif fiyatları belirlenirken takip edilecek olan şahsın sosyal yaşantısı, işi, takip süresi, kullanmış olduğu aracının marka, model, motor gücü ve benzeri unsurlar hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra bu unsurlar değerlendirilerek özel dedektif fiyatı çıkartılmalıdır. Bu nedenle günlük sabit özel dedektiflik fiyatı vererek iş yapmaya çalışan kişi ve firmalardan uzak durulması gerekmektedir. Bu kişi ve kişilerin amacı özel dedektiflik hizmeti vermek değil kısa yoldan para kazanmaktır. Bu kişilerden uzak durulması özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişilerin menfaatine olacaktır. 

Özel Dedektif Hizmet Fiyatlandırması

Özel dedektif hizmetinin fiyatlandırılması yapılabilmesi için öncelikle müşterimizin ofisimize gelmesi gerekmektedir. Özel dedektif hizmeti almak isteyen müşterimiz ofisimize geldiğinde öncelikle kendisi bize araştırılması yapılacak olan şahıs hakkında bir takım bilgiler vermesi gerekmektedir. Bu bilgiler nelerdir.

1. Araştırılması yapılacak olan şahsın çalışıp çalışmadığı, çalışıyor ise şahsın yaptığı meslek bilgileri gerekmektedir.

Bu bilgi bize niçin gerekli: Bu bilgi size verilecek olan araştırma hizmetinin günlük çalışma saatini belirlememizde bize yardımcı olacağı için gerekli. Bu hususta verilecek olan araştırma hizmetinin maliyetini belirleyen ana etkenlerden birisidir. Örneğin araştırılması yapılacak olan şahıs masa başında iç mekânda çalışıyorsa bu şahsın takibi iş çıkışı yapılacaktır. Bu hususta araştırma saatini kısaltacaktır. Araştırma saatinin kısalması verilecek olan maliyetin düşük çıkmasına neden olacaktır. Araştırılması yapılacak olan şahıs kendi işini yapıyorsa yani gün içerisinde her saat dilediği yere istediği gibi gitmekte özgürse veya araştırılacak olan şahıs hiç çalışmayan bir şahıs ise bu şartları taşıyan şahsın araştırılacağı saat daha uzun olacağı için araştırma saatinin uzun olması verilecek olan araştırma hizmetinin fiyatını artıracaktır.     

2. Araştırılması yapılacak olan şahsın varsa aracının marka model ve motor gücü bilgileri gerekmektedir.

Bu bilgi bize niçin gerekli: Bu bilgi size verilecek olan araştırma hizmetinde araç kiralanarak kiralık araçla takip yapılacağı için araç kiralama maliyetini belirlememizde yardımcı olacak etkenlerden biri olduğu için gerekli. Örneğin kaliteli marka motor beygir gücü yüksek üst sınıf bir aracın kiralama maliyeti ile alt veya orta sınıf bir aracın kiralama maliyeti ile akaryakıt giderlerinin aynı olmayacağından dolayı araştırma maliyeti hesaplamalarında araştırılması yapılacak olan şahsın aracının bilgileri fiyat belirlenmesinde son derece önemlidir.

3. Araştırılması yapılacak olan şahsın evi ile işyeri arasındaki kilometre mesafesinin ne kadar olduğu.

Bu bilgi bize niçin gerekli: Bu bilgi size verilecek olan araştırma hizmetinde araştırması yapılacak olan şahsın evi ile işyeri arası kilometre mesafesinin uzun olması, örneğin; ev urla, işyeri Manisa Salihli gibi olması halinde aradaki kilometre mesafesi fazla olması sebebiyle akaryakıt sarfiyatı fazla olacağından verilecek olan araştırma hizmetinin maliyetini arttırmaktadır. Ancak araştırması yapılacak olan şahsın evi Karşıyaka Mavişehir, işyeri ise Alsancak olması halinde aradaki kilometre mesafesi düşük olması sebebiyle akaryakıt maliyeti de düşük olacağından dolayı verilecek olan araştırma hizmetinin fiyatı da düşük çıkacaktır. Verilecek olan araştırma hizmetini belirleyecek olan fiyatlara etken birkaç madde daha bulunmaktadır. Tüm bu hususlar araştırma hizmeti almak isteyen sayın müşterimizle karşılıklı yüz yüze geldiğimizde konuşarak yapılacak olan bilgi alışverişinden sonra özel dedektif fiyatı belirlenecektir. Bu nedenle araştırma hizmeti satın almak isteyen değerli misafirlerimiz öncelikle şirket merkezimize gelerek bizlerle yüz yüze görüşmeleri büyük önem arz etmektedir. Siz değerli misafirlerimiz internet üzerinden sabit fiyat veren kendilerini uzun yıllardır özel dedektiflik yapan kişiler olarak tanıtan şahıslara itibar etmeyin. Bu kişiler son derece yalan söyleyen, profesyonel dolandırıcı kişilerdir.

Danışmanlık Ücretleri

Firmamızdan özel dedektiflik araştırma hizmeti satın almak isteyen değerli misafirlerimiz, sizler çok özel sorununuza çare aramak için özel dedektiflik mesleği ve özel dedektiflik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz. Ülkemizde özel dedektiflik hizmeti verdiğini iddia eden bazı kişi ve kişiler yapılacak olan ön görüşmede danışmanlık ücreti adı altında para talep etmektedirler. Bu uygulama son derece yanlış bir uygulamadır. Şirketimizden özel dedektiflik araştırma hizmeti satın almak isteyen misafirlerimizden bizler hiçbir şekilde danışmanlık ücreti talep etmiyoruz. Şirketimizden özel dedektiflik hizmeti hakkında bilgi almak isteyen değerli misafirlerimiz, bizi danışma hattımız olan 444 7 635 numaralı müşteri danışma hattımızı 7 gün 24 saat arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca özel dedektiflik hizmetleri hakkında fiyat bilgisi edinmek isteyen değerli misafirlerimizi İnönü Cad. No:201 K:1 D:3 Karabağlar İZMİR adresinde bulunan şirket merkezimize davet ediyoruz. Siz değerli misafirlerimiz, yukarıda adresini belirtmiş olduğumuz şirket merkezimize gelerek şirket yetkililerimizle görüştükten sonra özel dedektiflik fiyatları hakkında bilgi maksadı ile danışmaya gelen Sayın misafirlerimizden firmamızdan hizmet satın alsınlar veya almasınlar hiçbir şekilde danışmanlık ücreti talep edilmemektedir.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç