Makaleler

Neden İzmir Dedektiflik? 2 53490

Neden İzmir Dedektiflik?

İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirketimiz Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik ve araştırma şirketidir. 1995 yılında faaliyetlerine İzmir ilinde başlayan şirketimiz kurulduğu ilk günlerden itibaren başarılı çalışmalara imza atarak kısa bir sürede dünya dedektiflik sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Sektörün öncüsü olan İzmir Dedektiflik A.Ş. gerek özel dedektiflik, gerek emniyet, gerek istihbarat birimlerinin sahada çalışma sahalarında kullanmış oldukları birçok teknik ekipmanı yurt içinde ve yurt dışında çeşitli üniversitelerde bulunan Arge merkezlerinde tasarlayıp geliştirerek insanlığın hizmetine sunmaktadır.  Şirketimizin kurucu genel başkanı ve halen genel müdürlük görevini yürüten özel dedektif Bilal Kartal kriminoloji alanında kullanılan birçok yeni cihazı icat ederek suç ve suçlularla mücadelede insanlığa büyük hizmetlerde bulunmuştur. Kendisinin icat ederek geliştirdiği birçok mekanik ve elektronik cihaz dünyanın birçok ülkesinde kriminoloji merkezlerinde ve adli tıp enstitülerinde halen kullanılmaktadır. Şirketimiz kurulduğu ilk günden itibaren yürürlükte bulunan her türlü yasal mevzuata ve kurala riayet ederek resmi kurum ve kuruluşlardan alınması gereken her türlü izni ve resmi belgeyi alarak faaliyetlerine devam etmiştir. Dünyadaki tüm meslek gruplarında olduğu gibi özel dedektiflik sektöründe de bir çok kendini bilmez art niyetli kişi ve kişiler kısa yoldan maddi çıkar elde etmek için kendilerini özel dedektiflik şirketi sahibi ve özel dedektif olarak tanıtarak insanları dolandırmaktadır. Çok özel sorunlarına çare arayan insanlar sorunlarını çözümlemek için internet üzerinden yapmış olduğu araştırmalarda sahte özel dedektiflere denk gelerek maddi ve manevi kayba uğramaktadırlar. Sizler de çok özel sorunlarınıza çare ararken maddi ve manevi kayba ve zarara uğramamanız için özel dedektiflik seçimine dikkat etmeniz menfaatinize olacaktır. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yıllık köklü bir özel dedektiflik ve araştırma şirketi olarak ülkemizin ve dünyanın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sizler çok özel sorunlarınızı çözümlemek istediğinizde, dedektiflik hizmeti satın almak isteyen müşterilerimiz için, şirketimizin 444 7 635 numaralı danışma hattını arayarak her türlü sorununuzun cevabını şirket yetkililerimizden öğrenebilirsiniz. Şirketimizden hizmet satın almak isteyen sayın misafirlerimiz öncelikle araştırma konunuz ile ilgili bilgi edindikten sonra çok özel sorununuz hakkında çözüme ulaşabileceğiniz yönünde olumlu kanaate ulaşabilmeniz için mutlaka araştırma yaptırmak istediğiniz konu ile ilgili ön bilgi almanız sizlerin menfaatine olacaktır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 30-08-2022 Cevapla
  Buse N. tarafından yazıldı.

  Arkadaşlar herkese selam.

  Ben eşim tarafından aldatılıyorum. özel dedektif tutarak eşimin beni aldattıgını delillerle tespit etmek istiyorum. birkaç arkadaşıma sorduğumda arkadaşlarım bana izmir hatay yeşilyurt yol ayrımında bulunan büyük tabelalı izmir dedektiflik şirketini tavsiye ettiler ancak benim arkadaşlarım bu şirketten hizmet satın almadıklkarı için ben bu şirkete güvenerek hizmet almaya gitmedim daha önce izmir dedektiflik şirketinden hizmet alan arkadaşlar varsa bana neden izmir dedektiflik hizmetlik ten hizmet almam gerektiğini açıklarsa çok mutlu olurum. lik hizmeti satın almak istiyorum. 

  1. 02-09-2022 Cevapla
   Nalan tarafından yazıldı.

   Ben gelinlik işi yapıyorum izmir dedektiflik hizmetinden herhangibir hizmet satın almadım ama çalışmış olduğum iş yerinin patronu eşini takip ettirmek için bu şirketten eş takibi hizmeti satın almıştı patronum bana izmir dedektiflik şirketinin çok iyi iş yaptığını çalışanların tamamının profosyonel oldugunu söylemişti. Bildirmek istedim.


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç