Makaleler

Kaliteli Dedektif 0 51723

Kaliteli Dedektif

Dedektiflik Büroları Güvenilir Mi? Hemen hemen herkesin birtakım sorunları var. Kimisi eşinin kendisini aldattığından şikayetleniyor kimisi çalınan aracının bir an önce bulunmasını talep ediyor kimisi de personel takibi yürüteceğini beyan ediyor... Kısacası kaliteli dedektif tarafından tüm bu sorunlara ancak çözüm getirileceği ortada.

Kurumsal yapısıyla ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olan İzmir Özel Dedektiflik A.Ş.  kadrosunda yer alan birbirinden güvenilir ve kaliteli dedektif kadrosuyla Türkiye'nin her yerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Geçmişten aldığı deneyimle çalışmalarını büyük bir hızla yürüten dedektiflik şirketi her yönden kaliteli dedektif çalışanlarıyla 24 saat kesintisiz sizler için çalışıyor. Netice ise sadece 1 hafta süre zarfında sonuçlandırılıyor

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç