Makaleler

Kadın Dedektif 0 52435

Kadın Dedektif

Herkes şüphe duyduğu kişilerin peşine taktığı dedektiflerle gerçeklerin aydınlığa kavuşmasını ister. Dedektif seçilirken dikkat edilecek noktalar vardır. Güvenilirlik, yeterli delilleri toplama, işi hızlı ve kesin sonuçlandırma gibi. Ama bazen cinsiyet faktörü devreye girmektedir. Örneğin evlenmeden önce evlenilecek kişi hakkında araştırma yaptıranların çoğu kadın dedektif tercih etmektedir. Bunun en önemli sebebi bu konudaki müşterilerin çoğunluğunun kadın olmasıdır. Dedektiflik konusunda kadınlardan daha az şüphe duyulduğundan ya da sadece kadınların girebileceği özel mekanlarda araştırılması gereken kişilerden dolayı (örneğin kadın masaj salonunda araştırılacak biri için elbette kadın dedektif tutulacaktır) da kadınlar tercih edilmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. profesyonel kadın dedektif ekibiyle tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç