Makaleler

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu 0 51709

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu

15.06.1995 tarihinde İzmir Dedektiflik A.Ş. adıyla kuruldu. Kurucusu Bilal Kartal'dır. Türkiye'nin ilk özel dedektiflik şirketi olarak çalışmalarına büyük bir hızla devam ederek tamamen en iyi şekilde hizmetlerini ortaya koymaktadır. Üstelik tamamen yenilikleri bir arada sunmaya devam eden yaklaşımına dayanarak her anlamda müşterilerini memnun edecek yaklaşım tarzıyla hareket etmektedir. Bu da dedektiflik şirketinin dünden bugüne kadar sunmaya devam ettiği en temel nitelik olarak kesinlikle değerlendirilmelidir.

Bilal Kartal Kimdir?

1971 yılında İzmir/Karşıyaka'da doğdu. Küçük yaşından beri dedektiflik konularına hep ilgisi olan bir kişilik yapısından ötürü İzmir Özel Dedektiflik bürosu kurmaya karar verdi. Kendisini içinizden birisiyim diye tanımlayan Bilal Kartal, dedektiflik çalışmalarının ülkemizde yaygınlaşmasını sağlayanlardan birisi olarak öne çıkmaktadır.

Kendisi devlet kademesinde önemli istihbarat birimlerinde kritik görevlerde bulunmuş ve bütün bu görevlerinden alnının akıyla çıkmayı başarmıştır. Şimdi de tamamen kendisinin kurduğu dedektiflik bürosuyla vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir.

Sıra Dışı Hukuk Bürosu

Dedektiflik bürosu olarak tamamen yasal denetimlere tabi tutulan İzmir Dedektiflik A.Ş. hemen hemen herkesin yakından tanıdığı bir isim olan Bilal Kartal Bey'in kurduğu bir teşkilattır. Resmi hüviyetiyle çalışmalarına büyük bir hızla kaldığı yerden devam ederek tamamen beklentileri bir arada sunmaya devam ederek hukuksal danışman arkadaşlarıyla birlikte ivedilikle sorunlara eğilmektedir. Tamamen kendisinin projesi olan dedektiflik malzemeleri üretimleriyle de gerçekten farkını bir kere daha ortaya koymaktadır. Bu nitelikler ışığında her anlamda gücüne güç katan kurumsallık yapısıyla ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketi olmasının verdiği ayrıcalık esas alındığı zaman farkını bir kere daha yansıtmaktadır. 

İleri Görüşlü Sonuç Odaklı

Öte yandan olayların başından sonuna kadar bütün aradaki bağları yakından görebilme açısından tam bir ileri görüşlülük kabiliyetine sahiptir. Bunun yanı sıra sadece birkaç günde kesinlikle sonuca ulaşan sonuç odaklı hizmet politikasıyla da her yönden müşterilerini gerçekten de memnun etmeyi başarmaktadır. Bu da dedektiflik bürosunun hukuksal danışmanlık almak isteyenlerin İzmir Özel dedektiflik bürosu olarak öne çıkması anlamına gelmektedir.

Ücretsiz Çağrı Merkezi Numarası

444 7 635 numaralı ücretsiz çağrı merkezi birimini arayarak İzmir Özel Dedektiflik bürosu hizmetleri hakkında detaylı bir şekilde hukuksal danışmanlık ve bilgi alabilirsiniz. Nitelikli personelleri aracılığıyla sizlere verilen tüm bu hizmetlerden hareket edilerek her anlamda farkını bir kere daha meydana getirmektedir. Ortada duran tüm bu eşsiz yaklaşımlara bağlı kalındığı zaman gerçekten de önemli bir nitelik olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir. Bütün bu yönleriyle de ücretsiz olarak çalışmalarını büyük bir kararlılıkla sürdürdüğünü kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir ki her yönden önde gelen yaklaşım tarzıyla farkını bir kere daha meydana getirmektedir.

Üstelik eş takibi, sadakat araştırması, dolandırıcılık araştırması, hırsızlık araştırması, velayet davası, boşanma öncesi araştırması ve daha birçok konuya ilişkin olarak çalışmalara yer vermektedir. Böylelikle her anlamda beklentileri bir arada sunarak tamamen eşsiz yenilikler ışığında bir arada bulunmaktadır. Bu da ücretsiz danışma hattı üzerinden kesintisiz bir şekilde hizmetler adına önemli bir niteliktir.

İşte ortada duran tüm bu niteliklere bağlı kalınarak 24 saat boyunca en iyi şekilde hizmetlerin sunulmaya devam edilerek önde gelen nitelikleriyle tamamen fark yaratmaya devam ettiğini dikkate almakta yarar var. Böylelikle tüm bu olanaklar çerçevesinde her yönden tamamen beklentileri bir arada sunarak tamamen kaliteli ve de tamamen 7/24 çalışma prensibine dayanarak müşteri memnuniyeti esasına varan yaklaşımla çalışmalarda bulunmaya devam etmektedir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç