Makaleler

İzmir Dedektiflik Ücretleri 6 58628

İzmir Dedektiflik Ücretleri

Şirketimizin genel müdürü özel dedektif Bilal Kartal Özel Dedektiflik mesleğini Türkiye’de ilk olarak 1994 yılının haziran ayında başlatmıştır. Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik şirketi İzmir Dedektiflik A.Ş. dir. Şirketimiz profesyonel olarak özel dedektiflik ve araştırma hizmetleri sunmaktadır. Şirketimizin genel müdürü özel dedektif Bilal Kartal Türkiye’nin ilk özel dedektifi olarak 1994 yılının Haziran ayında kurmuş olduğu İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirket günümüzde gerek ekip gerek ekipman gerekse müşteri portföyü açısından bakıldığında dünyanın en büyük özel dedektiflik şirketi haline gelmiştir. Günümüzde özel dedektiflik hizmeti veren kişi ve kişilerin sayıları oldukça artmış olduğu internette yayında olan web sitelerinden de anlaşılmaktadır. Ancak son yıllarda özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışan bu kişilerin sayıları oldukça arttığı için özel dedektiflik hizmetlerinin de kalitesi o derece düşmüştür. Günümüzde kendisini özel dedektif olarak tanıtan binlerce kişi maalesef yalan yanlış beyanlarla çok özel sorunlarına çare arayan insanları kandırarak dolandırmaktadırlar. Bu nedenle internette yayın yapan özel dedektiflik web sitelerindeli telefonları arayarak İzmir de dedektiflik ücretleri ne kadar diye sormayın dolandırılırsınız.  

Özel dedektiflik hizmeti verdiğini iddia eden bu kişilerin büyük çoğunluğunun ofisi bulunmamaktadır. Bu kişiler bir adet özel dedektiflik web sitesi yaptırarak internet üzerinde kendilerini özel dedektif olarak tanıtıp seyyar olarak özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışan kişilerdir. Bu kişiler yaptırdıkları web sitesi ile internette kendilerini özel dedektif olarak tanıtarak dolandırıcılık yapmaktadırlar. Kendilerini sahte özel dedektif olarak tanıtan bu kişiler özel dedektiflik araştırma ücreti olarak günlük 500 ile 2.000 Türk Lirası araştırma hizmeti ücreti talep etmektedirler. Bu kişilerin bazıları ise her araştırma konusuna belirledikleri sabit bir ücret talep etmektedirler. Bu kişiler örneğin haftalık 5.000 ile 15.000 Türk Lirası araştırma ücreti talep etmektedirler.

Özel dedektiflerin vermiş olduğu araştırma hizmetleri eş takibi, öğrenci takibi, evlilik öncesi araştırma, adres tespiti gibi çeşitli hizmetlerdir. Bu nedenle her araştırma hizmetinin kendine özgü araştırma hizmet bedeli vardır. Hatta aynı türde bir araştırma hizmetinin ücreti dahi kendi aralarında çok büyük farklılıklar göstermektedir. Alınacak olan özel dedektiflik hizmetinin vasfı aynı olsa dahi, aynı hizmet grupları içerisinde de çok büyük fiyat farklılıkları gözlenmektedir. Bu nedenle özel dedektiflik hizmetinin sabit bir fiyatı yoktur. Sabit fiyat veren kişi ve kişilerin büyük çoğunluğu özel dedektiflik mesleğini kullanarak dolandırıcılık yapan kişilerdir.

Özel dedektiflik hizmeti ücretleri oldukça değişkendir. Bu nedenle özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler satın alacakları hizmet konusu ile ilgili fiyat almaları gerekmektedir. Ancak özel dedektiflik hizmeti hakkında alınacak ücret bilgisinin belirlenmesinde bazı önemli bilgilerin özel dedektiflik hizmeti verecek olan kişi tarafından bilinmesi gerekmektedir. Örneğin bu bilgilerin başında araştırılması yapılacak olan kişinin çalışıp çalışmadığı, çalışıyorsa yaptığı iş, kullanmış olduğu aracın markası, modeli, tipi, motor gücü ile araştırılması yapılacak olan şahsın ev ve iş yeri arasında bulunan kilometre mesafesinin bilinmesi gerekmektedir. Özel dedektiflik yapan kişi kendisine verilen bilgiler ışığında özel dedektiflik hizmeti hakkında dedektiflik ücreti belirlenecektir.  

Firmamız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş’ den araştırma hizmeti satın almak isteyen değerli misafirlerimiz bizi İzmir Dedektiflik Ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için öncelikle firmamızı müşteri danışma hattımız olan 444 7 635 numaralı telefon hattından arayarak bilgi edinebilirler. Almış olduğunuz ön bilgiden sonra araştırma hizmeti satın almaya karar veren misafirlerimiz şirketimizin

İzmir Merkez Ofis       

İnönü Cad. No.201 Kat.1 Daire.3 Hatay  Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

Folkart Towers Ofis              

Adalet Mah. Manas Bulvarı No.37 kat.26 Daire.2601 Folkart B Kule Bayraklı İZMİR / TÜRKİYE

Karşıyaka Mavişehir Ofis  

6523.Sokak No:32-B Kat 2 Daire:201 Mavişehir Park Yaşam Office Karşıyaka / İZMİR - TÜRKİYE

Karşıyaka Çarşı Ofis         

Cemal Gürsel Caddesi No:224 Kat:6 Karşıyaka çarşı girişi Karşıyaka / İZMİR - TÜRKİYE

 adreslerinde bulunan ofislerimizi ziyaret ederek İzmir Dedektiflik ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirler.

UYARI!

Çok özel soruna çare arayan değerli misafirlerimiz, özel dedektiflik hizmeti satın almak istediğinizde mutlaka sabit iş adresi, sabit iş yeri telefonu, vergi levhası, ticaret sicil kaydı, resmi gazetesi ve çeşitli hizmet kalite belgeleri bulunan firmalardan hizmet satın almanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde sizler çok özel sorunlarınıza çare ararken maddi ve manevi kayıplara uğrayarak kandırılır ve dolandırılırsınız. Sizler maddi ve manevi kayıplara uğramamanız için özel dedektiflik ücretleri hakkında firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş.’ den 7 gün 24 saat boyunca aralıksız güvenilir bilgi edinebilirsiniz. Firmamızdan 7 gün 24 saat bilgi edinmek isteyen değerli müşterilerimiz bizlere 0 532 330 22 22 numaralı Whatsapp hattımızdan 444 7 635 numaralı danışma hattımızdan ya da yukarıda adresini belirtmiş olduğumuz şirketimize ait ofislerimize gelerek bilgi edinebilirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 09-01-2022 Cevapla
  Bekir KOÇ tarafından yazıldı.

  Millet bir sorunum vardı cadde üzerinde 50 metre kocaman tabelası sadece İzmir de sabit 6 tane ofisi onlarca reklam arabası olan İzmir Dedektiflik A.Ş. ye gitmedim. Folkart ta ofisimiz var diyen bir dallamaya 15.000 TL kaptırdım. İnternette çok araştırdım İzmir de İzmir Dedektiflik A.Ş. den başka özel dedektiflik şirketi yok. İnternette reklam verip üst sıralarda çıkan web sitelerinin hiç birisinin ne vergi levhası var nede sabit adresleri hepsi özel dedektiflik mesleğini kullanarak dolandırıcılık yapıyorlar. Ben sonradan akıllanarak İzmir Dedektiflik A.Ş. ye gittim ücretleri biraz yüksek ama ödenilen paraya değiyor. Sağolsun bilal bey sorunumu kısa sürede haletti. İzmir Dedektiflik A.Ş. yi herkese tavsiye ederim iyi günler...

  1. 14-08-2021 Cevapla
   İzmirli tarafından yazıldı.

   Herkese merhaba ben eşimi takip ettirmek için geçen ay özel dedektiflik hizmeti almak için internetten U..... Ö..... adında birisini buldum. Benim 5.000 TL paramı aldı bugün bilgi vereceğim yarın bilgi vereceğim diye oyaladı. Sonunda çok konuşursan eşine her şeyi anlatırım diyerek beni tehdit etti. Sonrasında İzmir Dedektiflik Hizmetlerinden hizmet satın aldım. Bu şirketin eş takibi ücreti yüksek gibi geliyor en başlarda ama hizmeti satın aldıktan sonra yapılan araştırmalarda elde edilen deliller süper. Avukatım bile toplanan delillere çok şaşırdı. Parasına bakmayın bu şirket gerçekten çok süper işler çıkartıyor. Hizmet alacağınız tek yer bu şirketi tavsiye ediyorum herkese.

   1. 16-08-2021 Cevapla
    Nedejya tarafından yazıldı.

    Merhabalar U..... denilen o şahıs benimde paramı alıp bana aynı şekilde davrandı o para kendisine haram olsun. Benim telefonlarımı açmıyor. Arkadaşlar sabit adresi olmayan özel dedektiflik konusunda hiç bir bilgisi olmayan kişilerden uzak durun. Ben ucuz olsun diye internetten bulduğum U.... isimli şahsa inanarak paramı kaptırdım siz bu tür insanlara inanıp paranızı kaptırmayın.

   2. 14-01-2019 Cevapla
    Selma K... tarafından yazıldı.

    Selam eşimin beni aldattığını öğrendim. boşanma kararı aldım avukatım okan beye gittim avukatım elimizde aldatma zina yönünde delil olmadan dava açarsak açtığımız davanın ret olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. Avukatım okan bey izmir dedektiflik şirketinin çok iyi hizmet verdiğini söyleyerek beni bu şirkete yönlendirdi. Şirketin müdürü Fuat beyle görüştüm ancak günlük hizmet bedeli bana yüksek geldi şirketin sahibi bilal beye ulaşamadım bu konuda yapılabilecek birşey varmıdır acaba.

    1. 16-01-2019 Cevapla
     Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

     Selamlar Selma hanım Ben İzmir Dedektiflik A.Ş. nin sahibi Özel Dedektif Bilal KARTAL öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletirim. Efendim geçen hafta şirketimize gelip şirket müdürümüz Fuat beyle görüşmüşsünüz. Fuat beyden görüşmenizin içeriği hakkında bilgi edindim. Selma hanım eviniz Urla da eşinizin iş yeri Manisa organize sanayide. Eşinizin kullandığı aracın motor gücü çok yüksek eşinizin aracı sürat li bir araç. Eşiniz iş için haftada 4 gün şehir dışına gidiyormuş. Araştırmayı yapacak olan arkadaşlar eşinizin aracının gücüne yakın bir araçla takip etmeleri gerekli. Eşiniz sürekli hareket halinde akaryakıt giderleri yüksek ayrıca eşiniz şehir dışına seyahate gittiğinde arkadaşlar da peşinden gidecekler gittikleri yerde otel konaklama ücreti otoyol otoban köprü geçiş ücretleri yekun tutuyor. Şirketimizin müdürü Fuat beyin size vermiş olduğu araştırma ücreti verilecek olan hizmete nazaran makul bir ücret efendim. Ben yurt dışından döndüm buyrun gelin benimle görüşün ben elimden geldiğince size yardımcı olacağım. Tekrar geçmiş olsun iyi günler efendim.

     1. 18-01-2019 Cevapla
      Selma K... tarafından yazıldı.

      Bilal bey ilginize çok teşekkür ederim Avukatım Okan bey sizden başka yere gitmememi sizden hizmet almamı söyledi. Yarın ofisinize tekrar gelmek istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler efendim.


    Yorum Yapabilirsiniz

    Önemli Uyarı

    dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.    

    Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

    iz ajans
    WHATSAPP
    ile iletişime geç