Makaleler

İzmir Dedektiflik Ücretleri

İzmir Dedektiflik Ücretleri

Özel dedektif Bilal Kartal 1994 yılında amatör olarak başlamış olduğu özel dedektiflik (detective fees in izmir)  mesleğine 1995 yılının haziran ayında İzmir Dedektiflik A.Ş. firmasını kurarak profesyonel olarak meslek hayatına başlamıştır. Özel dedektif Bilal Kartal Türkiye’nin ilk özel dedektifi olarak 1995 yılının Haziran ayında kurmuş olduğu İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirket günümüzde gerek ekip gerek ekipman gerekse müşteri portföyü açısından bakıldığında dünyanın en büyük özel dedektiflik şirketi haline gelmiştir. Günümüzde özel dedektiflik hizmeti veren kişi ve kişilerin sayıları oldukça artmış vaziyettedir. Ancak son yıllarda özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışan bu kişilerin sayıları oldukça arttığı için özel dedektiflik hizmetlerinin de kalitesi o derece düşmüştür. Günümüzde kendisini özel dedektif olarak tanıtan binlerce kişi maalesef yalan yanlış beyanlarla çok özel sorunlarına çare arayan insanları kandırmakta ve dolandırmaktadırlar.

Özel dedektiflik hizmeti verdiğini iddia eden bu kişilerin büyük çoğunluğu seyyar olarak özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışan kişilerdir. Bu kişiler yaptırdıkları web sitesi ile internette kendilerine müşteri bulmaya çalışmaktadırlar. Ancak bu kişiler özel dedektiflik araştırma ücreti olarak günlük 300-500 Türk Lirası araştırma hizmeti ücreti talep etmektedirler. Bu kişilerin bazıları ise günlük 1000 Türk Lirası olmak üzere haftalık 7.000 Türk Lirası araştırma ücreti talep etmektedirler. Özel dedektiflik hizmetleri oldukça değişkendir. Özel dedektiflik hizmetlerinin ücretleri de kendi aralarında çok büyük farklılıklar göstermektedir. Alınacak olan özel dedektiflik hizmeti aynı olsa dahi, aynı hizmet grupları içerisinde de çok büyük fiyat farklılıkları gözlenmektedir. Bu nedenle özel dedektiflik hizmetinin sabit bir fiyatı yoktur. Sabit fiyat veren kişi ve kişilerin büyük çoğunluğu özel dedektiflik mesleğini kullanarak dolandırıcılık yapmaya çalışan kişilerdir.

Özel dedektiflik hizmetinin ücretleri oldukça değişkendir. Bu nedenle özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler satın alacakları hizmet konusu ile ilgili fiyat almaları gerekmektedir. Ancak özel dedektiflik hizmeti hakkında alınacak ücret bilgisinin belirlenmesinde bazı önemli bilgilerin özel dedektiflik hizmeti verecek olan kişi tarafından bilinmesi gerekmektedir. Örneğin bu bilgilerin başında araştırılması yapılacak olan kişinin çalışıp çalışmadığı, çalışıyorsa yaptığı iş, kullanmış olduğu aracın markası, modeli, tipi, motor gücü ile araştırılması yapılacak olan şahsın ev ve iş yeri arasında bulunan kilometre mesafesinin bilinmesi gerekmektedir. Özel dedektiflik yapan kişi kendisine verilen bilgiler ışığında özel dedektiflik hizmeti hakkında dedektiflik ücreti çıkartacaktır. Firmamız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.’den hizmet satın almak isteyen değerli misafirlerimiz İzmir Dedektiflik Ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için öncelikle firmamızı ücretsiz danışma hattımız olan 444 7 635 numaralı hattımızdan arayarak ön bilgi almaları ve sonrasında İnönü Cad. No:201 K:1 D:3 Hatay Karabağlar/İZMİR adresinde bulunan şirket merkezimize gelerek İzmir Dedektiflik ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Çok özel soruna çare arayan değerli misafirlerimiz, özel dedektiflik hizmeti satın almak istediğinizde mutlaka sabit iş adresi, sabit iş yeri telefonu, vergi levhası, ticaret sicil kaydı, resmi gazetesi ve çeşitli hizmet kalite belgeleri bulunan firmalardan hizmet satın almanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde sizler çok özel sorunlarınıza çare ararken maddi ve manevi kayıplara uğrayarak kandırılır ve dolandırılırsınız. Sizler maddi ve manevi kayıplara uğratılmamanız için özel dedektiflik ücretleri hakkında firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş.’den 7 gün 24 saat boyunca aralıksız bilgi edinebilirsiniz. Firmamızdan 7 gün 24 saat bilgi edinmek isteyen değerli müşterilerimiz bizlere gerek 0505 863 74 74 numaralı Whatsapp hattımızdan gerekse 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattımızdan gerekse yukarıda adresini belirtmiş olduğumuz şirket merkezimize gelerek firma yetkililerimizle görüşerek bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | Yasal Eş Takibi İzmir Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç