Makaleler

İzmir Dedektiflik Şirketi 0 53352

İzmir Dedektiflik Şirketi

Sayın misafirlerimiz, insanların her geçen gün yaşam standartları olumlu yönde değişmektedir. İnsan hayatına gün geçtikçe yeni ürünler ve yeni hizmet sektörleri girmekte. Ülkemize 1990’lı yılların ortalarında özel dedektif Bilal Kartal’ın göstermiş olduğu büyük çaba ve katkılarıyla özel dedektiflik hizmetleri giriş yaptı. 2000’li yılların sonlarına gelindiğinde özel dedektiflik şirketlerinin sayıları hızla artarak ülkemizde özel dedektiflik sektörü oluştu. Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik firması İzmir ilinde kurularak Dünya’nın ve ülkemizin çeşitli bölgelerinde araştırma hizmeti vermeye başladı.İzmir Dedektiflik şirketinin Genel Müdürü Bilal Kartal’ın uzun yıllar özverili çalışması, özel dedektiflik mesleğinin etik kurallarının dışına çıkılmaması, hukuka uygun kanunlar çerçevesinde gizliliğe önem vererek hizmet verilmesi, İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.’yi dünya dedektiflik sektörünün lideri haline getirmiştir.

Sayın misafirlerimiz, ülkemizde özel dedektiflik hizmetlerinin sayıları hızla artmakta. Bu nedenle bilgi ve mesleki tecrübesi olmayan birçok insan kendisini özel dedektif olarak tanıtarak internet üzerinden yayınladığı web sitesi vasıtası ile kendilerine ulaşan insanlardan araştırma hizmeti vereceğini belirterek para alıyorlar. Özel dedektiflik mesleğini icra ettiğini söyleyen bu kişiler internette kurdukları web sitesi üzerinden özel dedektiflik hizmeti almak isteyen insanlara ulaşarak bir nevi dolandırıcılık suçu işlemektedirler. İzmir Ticaret Odası kayıtları incelendiğinde İzmir ili ve çevresinde özel dedektiflik şirketi olarak kayıtlı sadece İzmir Dedektiflik A.Ş.’nin olduğu açıkça görülecektir. İzmir ilinde resmi olarak kurulan başka hiçbir şirket yoktur. Bu nedenle özel dedektiflik hizmeti almak isteyen vatandaşlarımızın hizmet alacağı özel dedektiflik şirketini çok iyi araştırması gerekmektedir. İzmir dedektif şirketleri olarak birçok web sitesinde çeşitli firma, kişi ve kişilerin ünvanı adı ve soyadı, telefon numaraları belirtilmektedir. Bu web sitelerinde yer alan firma, kişi ve kişiler incelendiğinde çoğunun sabit adresi, telefon numarası, vergi kaydı ve resmi şirket belgeleri bulunmamaktadır. Bunlar halk dilinde merdiven altı işletme olarak tabir edilen kaçak çalışan kişi ve kişilerdir. Bu kişiler kendilerini özel dedektif, şirket müdürü ve araştırma görevlisi olarak tanıtsalar da bu kişilerin özel dedektiflik ile hiçbir ilgi ve alakaları yoktur. Sizler özel dedektiflik hizmeti almak istediğinizde yukarıda belirtilen bilgiler ışığında  hareket etmeniz maddi ve manevi kayba uğramamanıza yardımcı olacaktır.

Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. den, dedektiflik hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimiz bize 444 7 635 numaralı hattan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç