Makaleler

İz Dedektiflik 0 51940

İz Dedektiflik

Dedektiflik şirketleri kurumsal yapısı sayesinde iz dedektiflik olarak pek çok konuda danışanlara hizmet verirken onların güvenini de kazanmaya devam ediyor. Eş takibinden sosyal medya takibine, çalıntı oto hırsızlığından güvenlik soruşturmasına varıncaya kadar tüm alanlarda detaylı araştırmalar yürütülmektedir.

Üstelik iz dedektiflik 24 saat kesintisiz hizmet sunarak kurumsal güvenilirliğiyle İzmir'den Türkiye'nin her yerine hizmet ulaştırmaktadır. Ekip aynı zamanda ülkemizin ilk özel dedektiflik bürosu olması bakımından Bilal Kartal gibi ülkemizin yetiştirmiş olduğu saygın dedektifiyle iz dedektiflik olarak hizmetlerini yürütmektedir. Böylelikle sır dolu olayları gizleyen sır perdelerini birer birer aralayarak gerçeği her anlamda ortaya koymaya kaldığı yerden devam etmekte, sorunları çözmektedir. 

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç