Makaleler

İyi Dedektif Nasıl Anlaşılır? 0 51840

İyi Dedektif Nasıl Anlaşılır ?

Birçok gizli saklı kalmış olayları gün yüzüne çıkaranlar genellikle dedektifler sayesinde olmaktadır. Bu nedenle iyi dedektif kime denir ve dedektifin olması gereken özellikleri nelerdir bu konuya biraz açıklık getirmemiz gerekir:

 • İyi dedektif yeniliklere her zaman açıktır.
 • Modern teknolojiyi her zaman kullanır.
 • İyi derecede yabancı dil bilgisi ve psikoloji bilgisi vardır.

Eğer bunlara sahip değilse o kişinin iyi dedektif olamayacağı aslında su götürmez bir gerçekliktir. Bunun yanı sıra yürüttüğü araştırma safhalarının da kısa sürede neticeye ulaşması da beklenemez.

Ülkemizin yetişmiş iyi dedektif kişilerinden olan Bilal Kartal, 1995 yılında Türkiye'ye kazandırdığı ilk özel dedektiflik bürosuyla eş takibi, sadakat araştırması, oto hırsızlığı, personel takibi, güvenlik araştırması vs konularda hizmet veriyor.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç