Makaleler

Dikkat Dolandırılmayın 3 53722

Dikkat Dolandırılmayın

Her ülkede ve her meslek alanında olduğu gibi Türkiye dede bazı kişi ve kişiler kısa yoldan para kazanmak için Özel Dedektiflik sektöründe de yasalara aykırı faaliyetlerde bulunarak insanları dolandırmaktadır. Bu nedenle insanların çok Özel sorunlarına çare ararken dolandırılmamaları için Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen kişilere Özel Dedektif seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar hakkında gerekli bilgileri web sitemizde paylaşarak sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız Özel Dedektiflik firmasının güvenilirliğini araştırmadan telefonda kesinlikle kendisi ve araştırma konusu ile ilgili bilgi verfmemelidirler. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler var olduğu iddia edilen firmanın sabit adresine bizzat gitmelidir. Firmaya gittikten sonra dikkat edilmesi gereken hususların başında öncelikle dikkat edilmesi gereken hassas konuların başında Özel Dedektiflik hizmeti veren firmanın sabit kendilerine ait bir ofisinin bulunması gerekmektedir. Ayrıca Özel Dedektiflik firmasının adresinde sabit telefon hattının bulunması gerekmektedir. Firmanın ünvanı adına düzenlenmiş hala geçerliliği olan firmanın bağlı bulunduğu bölgenin belediye başkanlığından alınma işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı. İlgili vergi dairesinden alınan vergi levhası, il ticaret odasından alınan sicil kayıt belgesi, T.C. ticaret il sicil müdürlüğünden alınan tasdikname, uluslararası müşteri memnuniyeti belgesi, İSO 9001 hizmet kalite belgesi ve diğer resmi belgelerinin olması gerekmektedir. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız bu hassas hususlara çok dikkat etmeleri sabit işyeri adresi olmayan seyyar iş yapan güvenilir olmayan kişi ve kişilere karşı duyarlı davranmaları kendi menfaatlerinize olacaktır.

Özel Dedektiflik olmayan kişiler kendilerini telefonda Özel dedektif olarak tanıtmaktadırlar. Bu nedenle kendisini telefonda Özel Dedektif olarak tanıtan kişi ve kişilere hizmet almak isteyen kişiler kesinlikle itibar etmemelidirler. Bu kişilerle yapılan telefon görüşmelerinde Özel Dedektiflik yaptıklarını iddia eden kişilerle yüz yüze karşılıklı görüşmeden kendilerine kesinlikle bilgi verilmemeli karşılıklı sözleşme yapılmadan kesinlikle para ödemesi yapılmamalıdır. Çok Özel sorununa çare bulmak için Özel Dedektiflik şirketlerinden hizmet almak isteyen vatandaşlarımız öncelikle yapılacak olan araştırma hizmeti ile ilgili konunun şartlarında anlaşma sağlamaları gerekmektedir. Araştırma hizmeti veren firma yetkililerinin açıklamalarına ikna olan vatandaşlarımız araştırma hizmeti veren şirket yetkilileriyle aralarında yapılacak olan araştırma hizmetinin bilgilerini kapsayan iş sözleşmesini düzenledikten sonra karşılıklı imzalamaları gerekmektedir. Hazırlanarak karşılıklı imzalanan iş sözleşmesinde verilecek olan araştırma hizmetinin ücreti hizmetin kaç gün verileceği ile şirketle paylaşılan ve yapılacak araştırma hizmetinden elde edilen bilgilerin gizli kalacağını taahhüt edilmelidir.

Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen sayın misafirlerimiz üzerine düşen tüm resmi şartnameleri yerine getirmiş olan firmamızdan kaliteli ve güvenli hizmet alabilirler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş den hizmet almak isteyen sayın misafirlerimiz firmamız yetkilileri ile 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşarak her türlü detaylı bilgiyi edinebilirler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. Özel Dedektiflik seçimi ile ilgili yukarıda belirtilen hususların tamamını layıkıyla yerine getirmiştir. 25 yıldır müşterilerine kaliteli güvenli gizlilik ilkesinden ödün vermeden hizmet veren firmamız değerli misafirlerimizi şirket merkezimizde ağırlamaktan da büyük gurur duyacaktır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 20-08-2022 Cevapla
  Üzgün tarafından yazıldı.

  Merhaba benim bi dedektife ihtiyacım var. Benim eşim beni aldattı. Ben bunun üzerine özel dedektiflik hizmeti almak için internette araştırma yaptım.Bir çok siteden telefon numarası alarak arayıp görüştüm. İçlerinden bir tanesi sanırım adı U......idi.  Bana eşimi bir hafta süreyle takip edeceğini söyleyerek benden para aldı. Ancak ben kendisine ödeme yaptıktan sonra bu kişiye ulaşamadım. Eşimin takibi de yapılmadı. Sanırım bu kişi beni dolandırdı. Ben artık kime güveniceğimi şaşırdım. Eşim gözümün içine bakarak beni hala aldatıyor. Eşimin aldatma eylemini ispatlayarak kendisinden boşanmak istiyorum. Bu gece internette dolaşırken bu siteye rastladım. Bu site güvenilir mi? Bu konuda ve ayrıca İzmir'de iyi bir boşanma avukatı bileniniz varsa benimle paylaşmasını rica ediyorum. 

  1. 22-08-2022 Cevapla
   Av. Mehmet Ali ŞAHİN tarafından yazıldı.

   Merhaba ben Av. Mehmet Ali ŞAHİN öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletirim. Efendiim ben İzmir Barosu'na 3739 sicil numarası ile kayıtlı avukatım. Ben yaklaşık 25 yıldır İzmir Dedektiflik A.Ş. ile çalışıyorum. Müvekkillerimi de gerek aldatma eş takibi, gerekse velayet davalarında delil toplamak için bu şirkete yönlendiriyorum. Bu şirket gerçekten işini profesyonelce yapıyor. Boşanma davanızın açılması ve takibinin yapılması için avukata ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz. Benim numaram 0 553 861 06 64 bana bu numaradan ulaşabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletirim. İyi günler.

   1. 22-08-2022 Cevapla
    Gülden tarafından yazıldı.

    Üzgün selam, ben Avukat Mehmet Ali Beyi yakından tanıyorum. Benim boşanma davama kendisi baktı. Çok güzel işler çıkardı. Kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Beni Mehmet Ali Bey'e yönlendiren Özel Dedektif Bilal Bey'dir. Eşim beni aldatıyordu. Ben İzmir Dedektiflik Hizmetlerinden Eş Takibi satın aldım. Kısa sürede eşimin beni aldattığına dair delillere ulaşıldı. Sonrasında Avukat Mehmet Ali Bey eşime karşı çekişmeli boşanma davası açtı. Açmış olduğumuz davayı kazandık. Sizde gönül rahatlığıyla İzmir Dedektiflik Hizmetlerinden  Eş Takibi Hizmeti Avukat Mehmet Ali Bey'den de avukatlık hizmetini güvenerek alabilirsiniz.


   Yorum Yapabilirsiniz

   Önemli Uyarı

   dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.   

   Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

   iz ajans
   WHATSAPP
   ile iletişime geç