Makaleler

Dikkat Dolandırılmayın 3 53832

Dikkat Dolandırılmayın

Her ülkede ve her meslek alanında olduğu gibi Türkiye dede bazı kişi ve kişiler kısa yoldan para kazanmak için Özel Dedektiflik sektöründe de yasalara aykırı faaliyetlerde bulunarak insanları dolandırmaktadır. Bu nedenle insanların çok Özel sorunlarına çare ararken dolandırılmamaları için Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen kişilere Özel Dedektif seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar hakkında gerekli bilgileri web sitemizde paylaşarak sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız Özel Dedektiflik firmasının güvenilirliğini araştırmadan telefonda kesinlikle kendisi ve araştırma konusu ile ilgili bilgi verfmemelidirler. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler var olduğu iddia edilen firmanın sabit adresine bizzat gitmelidir. Firmaya gittikten sonra dikkat edilmesi gereken hususların başında öncelikle dikkat edilmesi gereken hassas konuların başında Özel Dedektiflik hizmeti veren firmanın sabit kendilerine ait bir ofisinin bulunması gerekmektedir. Ayrıca Özel Dedektiflik firmasının adresinde sabit telefon hattının bulunması gerekmektedir. Firmanın ünvanı adına düzenlenmiş hala geçerliliği olan firmanın bağlı bulunduğu bölgenin belediye başkanlığından alınma işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı. İlgili vergi dairesinden alınan vergi levhası, il ticaret odasından alınan sicil kayıt belgesi, T.C. ticaret il sicil müdürlüğünden alınan tasdikname, uluslararası müşteri memnuniyeti belgesi, İSO 9001 hizmet kalite belgesi ve diğer resmi belgelerinin olması gerekmektedir. Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız bu hassas hususlara çok dikkat etmeleri sabit işyeri adresi olmayan seyyar iş yapan güvenilir olmayan kişi ve kişilere karşı duyarlı davranmaları kendi menfaatlerinize olacaktır.

Özel Dedektiflik olmayan kişiler kendilerini telefonda Özel dedektif olarak tanıtmaktadırlar. Bu nedenle kendisini telefonda Özel Dedektif olarak tanıtan kişi ve kişilere hizmet almak isteyen kişiler kesinlikle itibar etmemelidirler. Bu kişilerle yapılan telefon görüşmelerinde Özel Dedektiflik yaptıklarını iddia eden kişilerle yüz yüze karşılıklı görüşmeden kendilerine kesinlikle bilgi verilmemeli karşılıklı sözleşme yapılmadan kesinlikle para ödemesi yapılmamalıdır. Çok Özel sorununa çare bulmak için Özel Dedektiflik şirketlerinden hizmet almak isteyen vatandaşlarımız öncelikle yapılacak olan araştırma hizmeti ile ilgili konunun şartlarında anlaşma sağlamaları gerekmektedir. Araştırma hizmeti veren firma yetkililerinin açıklamalarına ikna olan vatandaşlarımız araştırma hizmeti veren şirket yetkilileriyle aralarında yapılacak olan araştırma hizmetinin bilgilerini kapsayan iş sözleşmesini düzenledikten sonra karşılıklı imzalamaları gerekmektedir. Hazırlanarak karşılıklı imzalanan iş sözleşmesinde verilecek olan araştırma hizmetinin ücreti hizmetin kaç gün verileceği ile şirketle paylaşılan ve yapılacak araştırma hizmetinden elde edilen bilgilerin gizli kalacağını taahhüt edilmelidir.

Özel Dedektiflik hizmeti almak isteyen sayın misafirlerimiz üzerine düşen tüm resmi şartnameleri yerine getirmiş olan firmamızdan kaliteli ve güvenli hizmet alabilirler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş den hizmet almak isteyen sayın misafirlerimiz firmamız yetkilileri ile 7 gün 24 saat 444 7 635 numaralı danışma hattımızdan bize ulaşarak her türlü detaylı bilgiyi edinebilirler. Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. Özel Dedektiflik seçimi ile ilgili yukarıda belirtilen hususların tamamını layıkıyla yerine getirmiştir. 25 yıldır müşterilerine kaliteli güvenli gizlilik ilkesinden ödün vermeden hizmet veren firmamız değerli misafirlerimizi şirket merkezimizde ağırlamaktan da büyük gurur duyacaktır.

Web sitemizde yayınlanan hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir.
Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.Web sitemizde yayınlanan tüm makalelerdeki hukuki bilgiler sayın avukatlar tarafından gönderilen değerli hukuk bilgileridir.


Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans
WHATSAPP
ile iletişime geç