Makaleler

Dedektiflik Şirketi 2 52267

Dedektiflik Şirketi

Günümüzde insanlar birçok problemler ile karşı karşıya kalabiliyor. Dünya gitgide daha iyiye gideceği halde, daha kötüye gidiyor maalesef. İnsanların birbirlerini aldatması, hırsızlık, hukuki yönden ihlal, kaçakçılık gibi birçok istenilmeyen durum yaşanıyor dünyamızda maalesef. Bununla birlikte ekonomik problemler ve fakirlik de gitgide artış gösteriyor. İnsanlar günümüzde ‘’istenmeyen durumlar’’ karşısında nasıl davranacakları konusunda bazen bir kaosa düşebiliyorlar.

Dedektiflik şirketi deyince aklınıza ne geliyor hiç bilmiyoruz fakat dünyanın gitgide daha kötüye gitmesiyle birlikte dedektiflik şirketleri de toplumda daha fazla önem kazanmaya başlamıştır.

Dedektiflik Şirketleri Hangi Konularda İnsanlara Yardımcı Olmaktadır?

Dedektiflik şirketinin birçok farklı alanda hizmet sağlamakta olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar; bireysel, hukuki ve kurumsal anlamdaki hizmetlerdir.

Dedektiflik Şirketinin Bireysel Anlamdaki Hizmetleri Nelerdir?

Öncelikle, dedektiflik şirketlerinin bireysel anlamdaki hizmetlerini sıralayacak olursak; eşler arası meydana gelen anlaşmazlıklar sonucu eş takip hizmeti, yeni evlenecek çiftler için evlilik öncesi eş takibi, veliler için öğrenci takibi, bununla birlikte kayıp şahıs araştırması takibi, adres tespiti gibi hizmetleri sıralayabiliriz..

Dedektiflik Şirketinin Hukuki Anlamdaki Hizmetleri Nelerdir?

Dedektiflik şirketlerinin hukuki anlamdaki hizmetlerini sıralamak istiyorsak ise; boşanma davalarına delil toplama,  marka sahteciliği ihlali araştırması, dolandırıcılık olaylarının araştırılması, hırsızlık olaylarının araştırılması gibi hizmetlerini sıralayabiliriz.

Dedektiflik Şirketlerinin Kurumsal Anlamdaki Hizmetleri Nelerdir?

Dedektiflik şirketlerinin kurumsal anlamdaki hizmetleri sıralamak istiyorsak ise; sanayi casusluğu araştırması, ortaklık araştırması, sigorta dolandırıcılığı araştırması,  personel takibi ve araştırması gibi çok farklı alanlarda hizmet sağladığından bahsedebiliriz.

İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ A.Ş. HAKKINDA

İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yıldır sektörde edindiği tecrübe ile kişilere birçok konuda, profesyonel, hızlı ve doğru hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. İzmir Dedektiflik A.Ş. size bireysel, kurumsal ve hukuki konularda uzun yıllardır hizmet sağlayarak, mesleki anlamda çıtasını yükseğe taşımayı amaçlamaktadır. Eski bir dedektiflik şirketi olmakla birlikte, daima yenileşmeyi ve kendini geliştirmeyi hedeflemektedir. Sektörde uzun yılların getirdiği tecrübe ile değerli müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet vermekte ve birçok konuda danışanlarına yardımcı olmaktadır. Siz de, kafanızı karıştıran birçok konu ile ilgili İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.’ den profesyonel yardım alabilir, sorunlarınızın en kısa ve kolay yoldan çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 10-07-2022 Cevapla
  Buse tarafından yazıldı.

  Merhabalar. Ben sizden adres bulma ile ilgili bilgi almak istiyorum. Eski bir dostuma ulaşmam gerekiyor ama ne yaptıysam olmadı. Yıllardır görüşmüyoruz ve onunla ilgili birkaç bilgi dışında elimde hiçbir şey yok. Bu konu hakkında yardımcı olmanızı rica ediyorum. İsim soyisimden adres bilgisi veya evli olup olmadığı vs neler çıkar ? Teşekkür ederim

  1. 12-07-2022 Cevapla
   Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

   Selam ben Özel Dedektif Bilal KARTAL. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. kayıp şahıs araştırması, ya da isim soyisimden adres araştırması hizmeti vermektedir. Bize aradığınız arkadaşınızın adını soyadını 0 532 330 22 22 numaralı GSM hattından bildirmeniz durumunda şirket yetkililerimiz en kısa süre içinde yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun. İyi günler.


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç