Makaleler

Dedektif Yorumları 1 52287

Dedektif Yorumları 

Dedektiflik hizmeti almak son yıllarda temel ihtiyaç gibi karşılanan bir duruma gelmiştir. Her insan belli bir hayat rutini belirleyip yaşamını sürdürürken aniden karşılaştığı ya da bir şekilde dedektifliğin alanına giren bir araştırma hizmetine ihtiyaç duyar. Rutininden çıkamayan kişinin merak ettiği bilgileri öğrenebilmesi, gerekli araştırmaları yaptırabilmesi için uzmanlara başvurması gerekir. Özel dedektifler bu sebeplerden dolayı herkesin her an ihtiyaç duyulabileceği hizmetleri verirler. Her sektörde olduğu gibi dedektiflik sektöründe de alanında en profesyonel firma ile çalışmak, hizmetin kalitesini ve sonuçların güvenilirliğini arttırır. Yirmi beş yıldan fazla zamandır özel dedektiflik hizmeti veren ve bu alanda öncü olan firma İzmir Dedektiflik A.Ş.'dir. İzmir ilinde kurulan firmanın çalışmalarının kalitesi sayesinde hızla artan talepler doğrultusunda genişleyerek özel dedektiflik hizmetleri kısa zamanda Türkiye'nin her iline ulaşmıştır. İlerlemesini durdurmayan firma Türkiye sınırlarını aşmış ve dünyanın her noktasında hizmet vermeye başlamıştır. Özel dedektiflik hizmeti alanların en çok tercih ettiği firma olarak hizmetlerine tüm hızıyla yedi gün ve yirmi dört saat devam etmektedir. 

Dedektiflik Hizmeti Yorumları
Dedektif yorumları incelendiğinde bazı dedektiflik firmalarının kişilerin hassas durumlarından faydalanıp araştırmayı gereksiz uzattığı ve fiyatları arttırdığı gözlemlenir. Bazı dedektiflik firmalarının ise güvenilir olmadığı ve insanları dolandırdığı anlaşılır. Tek başına dedektiflik yapan ve belli bir firmaya bağlı olmayan özel dedektiflerin çoğunun ise kişileri dolandırdığı ve sahte dedektif olduğu görülür. İzmir Dedektiflik A.Ş.'den hizmet alan kişilerin yorumları incelendiğinde tamamen olumlu görüşlerin olduğu görülür. Çünkü firma köklü ve güvenilir bir firmadır. Güvenilirliğini birçok ulusal ve yerel gazete ve televizyon haberleriyle ispat etmiştir. Kalitesini yıllardır büyüyüp gelişmesiyle ayrıca hak edip kazandığı uluslararası kalite ödülleriyle sergilemektedir. 

Dedektiflik Hizmetinde Uzmanlık
Özel dedektiflik hizmetlerinde profesyonel firma olan İzmir Dedektiflik firması hakkında dedektif yorumları incelendiğinde firmanın en çok kalitesinden bahsedildiği görülür. Alanında uzman olmak için uzman ve profesyonel kişilerle çalışmak şarttır. İzmir Dedektiflik firması çalışanları emekli emniyet güvenlik personellerinden, uzman ve deneyimli hukukçulardan oluşur. İyi bir eğitim almış ve sonrasında yıllarca sahada deneyim kazanmış personellerle çalışmanın vermiş olduğu kalite sayesinde İzmir Dedektiflik A.Ş. kendisinden hizmet alanlar tarafından hep olumlu yorumlar kazanmıştır. Ayrıca firmanın kamu kurumlarıyla gerektiği zaman iletişime geçip işbirliği içinde olayları sonuçlandırması firmanın güvenilirliğinin bir ispatıdır. Firmanın genel koordinatörü Mustafa ALNIAK'ın kamudan emekli olmadan önceki son görevi polis baş müfettişliğidir. Güvenilir bir kadro ile çalışan firmanın yirmi beş yıldır ayakta kalması ve hakkında olumsuz bir yorumun bulunmaması tercih edilme sebeplerindendir.

Dedektiflik Hizmetinden Güven
Özel dedektiflik hizmetleri sektöründe öncü olan firma İzmir Dedektiflik A.Ş. güven konusunda hizmet alan ya da almayı düşünen her kişiyi açıkça uyarmaktadır. Asla hizmeti almadan ve dedektiflik bürosuna uğramadan hiçbir dedektife sadece telefonla görüşerek ücret ödenmemesi gerektiğini hatırlatan firma, hem kendi hem de diğer dedektiflik firmaları adına yapılması gereken bir uyarıyı yapmaktadır. Dedektiflik hizmeti almayı düşünen kişilerin ruh hali genellikle kaygılı ve sıkıntılı olduğundan sağlıklı düşünemeyeceklerini ve tedbirli davranmalarını hatırlatan firma, herkese güvenilir firmaları tercih etmesini tavsiye eder. Dedektif yorumları incelendiğinde Türkiye'de güvenilir ve köklü olmayan dedektiflik firmalarıyla çalışanların mağdur oldukları gözlemlenir. Dedektiflik yorumlarına bakıldığında genellikle hizmeti almak isteyen kişilere, daha kısa sürede ve daha az fiyata hizmet sunacağını belirten firmaların, hiçbir hizmet sunmadan ve sözleşme yapmadan çoğu kişinin mağdur olmasına sebep olduğu anlaşılır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 23-08-2021 Cevapla
  Serpil tarafından yazıldı.

  Merhaba ben 9 senelik evliydim ve eşimin beni aldattığını yakaladıktan sonra hemen Bilal Bey'e ulaştım. Kendisi bu işin tek uzmanı olduğunu söyledi, gerçekten haklıymış. Sayenizde davamı kazandım ve çok mutluyum. Size ve ekibinize minnettarım. 


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç