Makaleler

Dedektif Kaça Tutulur? 0 51796

Dedektif Kaça Tutulur?

Dedektiflik mesleği nedir ve ihtiyacınız olduğunda dedektif kaça tutulur gibi konularda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu makaleyi okumalısınız.

Dedektiflik Nedir?

Dedektiflik sözlük anlamına göre, gizli polis anlamını taşımaktadır. Yani dedektiflik mesleği polislik mesleğinden, gizliliği yönüyle ayrılmaktadır. Bireysel ya da kurumsal olarak dedektiflerle anlaşma sağlanabilir ve problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Dedektiflerin yaptıkları işler çoğu insana basit gelebilmektedir. Fakat, dedektifler çok yönlü ve son derece dikkatli kişiler olmalıdır. Hangi olaylar olursa olsun, o olaya çok yönlü yaklaşabilmektedirler. Örneğin, bireysel olarak hayatınızdaki herhangi birine karşı şüphe duyuyor olabilirsiniz. Bu nedenle sevgilinizi, eşinizi, arkadaşınızı takip ettirebilirsiniz. Başka bir şekilde, çalışanlarınızı, öğrencileri ya da evlilik öncesi sevgilinizden şüphe duyuyorsanız, yine onu takip ettirebilirsiniz. Aynı zamanda dedektiflerimizin toplayacağı deliller hukuka aykırı olmayacağından ötürü, bu delilleri mahkemelerde kullanabilmeniz mümkündür.

Dedektiflere Nasıl Güvenebilirim?

Dedektif kaça tutulur konusu son derece önemlidir. Fakat bu konudan çok daha önemli bir konu bulunmaktadır ki o da gizliliğin ve güvenilirliğin ön planda olmasıdır. Yani buradaki esas gizlilik ve güvenilirliktir. Bu nedenle kimliğinizi gizli tutmak isteyebilir ve aynı şekilde şüphelendiğiniz kişi hakkında da bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Bu yüzden gizliliği ve güvenilirliği esas almış olan bir şirketle çalışmanız gerekmektedir. Aslında buradaki en önemli nokta, toplanan bilgilerin de gizli bir şekilde tutulmasıdır. Yukarıda da bahsettiğim gibi dedektiflik mesleğinde en önemli kriter, gizliliğin ve güvenilirliğin oluşmasıdır. Ülkemizde bulunan yasalarda dedektiflikle ilgili herhangi bir kanun bulunmamaktadır. İşte tam da bu nedenle son derece dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü, ülkemizde dedektifler işin bir kanunun ya da cezanın bulunmaması caydırıcı olamadığından ötürü, dolandırıcı olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Size kendisini dedektif olarak tanıtabilir ve paranızı alarak sizi probleminizle baş başa bırakabilir. Bu nedenle herhangi bir probleminiz olduğunda paniğe kapılmayın ve ikna olduktan sonra o dedektiflik firmasını seçmeye dikkat etmelisiniz.

Hangi Durumlarda Dedektiflik Hizmeti Alabilirim?

İzmir Dedektiflik A.Ş olarak şirket birçok dedektiflik hizmeti verebilmektedir. İzmir dedektiflik A.Ş olarak hangi konularda hizmet verildiğini web sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Fakat bunlardan bazılarını örneklememiz gerekirse; eş takibi, boşanma davaları için delil toplama, öğrenci takibi, sahte evrakların araştırılması, sigorta dolandırıcılığı, kişinin kendi isteğine bağlı olarak istenen konularda araştırma hizmeti, faili meçhul olayların araştırılması hizmeti, boşanma ve velayet davalarında delil toplama hizmetleri gibi birçok hizmet sunulmaktadır.

Nasıl Dedektif Tutarım? Kaç Paraya Dedektif Tutarım?

Dedektif kaça tutulur konusu, eğer bir dedektife ihtiyacımız varsa, her zaman kafamızı kurcalayan bir konu olmuştur. Eğer kararınızı verdiyseniz ve bu kararınız İzmir Dedektiflik A.Ş ise bu dedektiflik firmasına telefon yolu ile ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Bir başka deyişle de yüz yüze görüşmek isterseniz de İzmir Dedektiflik A.Ş bürolarına gitmelisiniz. Çünkü birçok insan telefon ya da e-posta yolunu güvenilir bulamamaktadır. Bu nedenle de yüz yüze görüşmeyi tercih etmektedirler. Daha sonra ise dedektiflik hizmetlerimizden hangisine almak istediğinizi belirtmelisiniz. Dedektiflik hizmetini de belirledikten sonra hangi konularda e kadar delil toplanmasını da isteyerek İzmir Dedektiflik A.Ş olarak şirket ile fiyat konusunda anlaşmaya gidebilirsiniz. Eğer tam kararınızı verdiyseniz ve dedektiflere güven duyduysanız, şirket sizin isteğinize uygun profesyonel olan bir dedektifi sizin için görevlendirecektir. Daha sonra ise sizinle düzenli olarak iletişimde olacaktır. Yani özet olarak, istediğiniz hizmete göre ödeyeceğiniz fiyat artıp azalabilmektedir. Örneğin takip edeceğiniz kişi yurtdışına gidiyorsa, fiyat haliyle çoğalacaktır. Çünkü bu hizmetin içine yol masrafları da dahil olacaktır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç