Makaleler

Dedektif Büroları Ne İş Yapar? 0 53122

Dedektiflik Büroları Ne İş Yapar?

Bu zamana kadar hep dedektifleri sinema filmlerinde gördük, olayların ise hep hayal ürünü olaylar olarak sadece beyaz perdede oynatıldığına tanıklık ettik. Oysa gerçek hayatta da dedektiflik hizmetleri bulunmaktadır. Üstelik İzmir Dedektiflik aklınıza gelebilecek tüm faili meçhul olayları gün yüzüne çıkarmakla meşgul hukuki araştırma ve inceleme ekibini oluşturmaktadır.

İzmir'de 1995 yılında ilk özel dedektiflik bürosu olarak kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. eş takibi, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, oto hırsızlığı ve arşiv araştırması gibi konularda kapsamlı olarak hizmet verilmektedir.

Verilen tüm bu hizmetler baz alınarak İzmir Dedektiflik A.Ş. dedektiflik ekipmanlarıyla yasal takip yürütülerek olayla ilgili kesin bilgi ve bulgulara erişim sağlanmaktadır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç