Makaleler

Aile Dedektiflik 2 51993

Aile Dedektiflik

Dedektiflik hizmetleri iş, aile gibi pek çok konuda insanlarda oluşan şüpheleri gidermeye yardımcı olmaktadır. Genellikle insanlar aile dedektiflik hizmetlerini talep etmektedir. Evlenmeden önce yapılan araştırmalar, evlilik sırasında yapılan sadakat araştırmaları, boşanma davaları ya da velayet davaları için gereken delilleri toplama, çocuklarını koruma amaçlı yapılan araştırmaların hepsi aile dedektiflik hizmetlerinin kapsamına girmektedir. Aile bir kişinin en mahrem alanı olduğu için güvenilir olmayan birilerinden yardım almak tehlikelidir. İzmir Dedektiflik A.Ş. alanında uzmanlaşmış kişilerle çalıştığından ve kişi mahremiyetine büyük önem verdiğinden aile dedektiflik hizmetlerinde bir numaradır. Firmanın güvenilirliği ve kalitesi birçok basın organı tarafından teyit edilmiştir. Ayrıca işlerini kısa sürede neticelendirmekte.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları
 1. 20-04-2022 Cevapla
  Berfu tarafından yazıldı.

  Merhaba öncelikle ben annem adına yazıyorum bir süredir babam eve geç geliyor ve annemi aldattığından şüpheleniyoruz. Bununla ilgili olarak konuyu kendimiz çözemeyeceğimizi fark ettik ve kanıt için takip ettirmemiz gerektiğini düşündük. Bu siteyi şans eseri gördüm yardımcı olursanız ve bu süreçle ilgili bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

  1. 22-04-2022 Cevapla
   Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından yazıldı.

   Selam; Berfu hanım öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. Babanızın eve geç gelmesinden dolayı babanızın annenizi aldattığından şüphelendiğinizi belirtmişsiniz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir babanın eve geç gelmesinden annenizi aldattığı yorumunu çıkartmanız doğru bir düşünce değil.İnsanların zaman zaman iş yerlerinde arkadaşlarıyla, akrabalarıyla ya da aile bireyleriyle ufaklı büyüklü yaşadığı sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunlar nedeniyle kişiler bazı alışkanlıkların tersine eve geç gelme, sigaraya başlama, alkole başlama, evde sık tartışma eylemleri gibi çeşitli eylemler sergileyebilirler. Özel dedektiflik eş takibi, sadakat araştırılması hizmeti maliyetli bir hizmet türüdür. Bu nedenle babanızın eve geç gelmesinin yanı sıra aldatma yönünde bir takım davranış bozuklukları sergilediği tarafımızca gözlemlenirse bu durumda eş takibi sadakat araştırılması hizmeti satın almak için şirket yetkililerimizi 0 532 330 22 22 numaralı GSM hattından arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir, iyi günler dileriz.


  Yorum Yapabilirsiniz

  Önemli Uyarı

  dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi 444 7 635 Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç