İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

VİZYONUMUZ

4
İZMİR DEDEKTİFLİK A.Ş. VİZYONUMUZ
İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. yaklaşık 22 yıldır ülkemizin ve Dünya’nın tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Firmamız vermiş olduğu kaliteli müşteri memnuniyeti odaklı, gizliliğe son derece önem veren çalışma sistemi ile Dünya’nın en büyük özel dedektiflik firması haline gelmiştir.

Firmamız sektörün lideri olarak ülkemizde özel dedektiflik bürolarının yaygınlaşmasını sağlamış ve bu mesleğin ülkemizde önemli bir sektör haline gelmesinde önemli katkıda bulunmuş ve öncelik etmiştir.

Firmamız uzun yıllar elde ettiği tecrübelerini özel dedektiflik mesleğini benimseyerek bu mesleği icra etmek isteyen kişilere de çeşitli eğitim, görüş, bilgi, belge ve açıklamalar yaparak özel dedektif mesleğini icra etmek isteyen kişilere de destek vermektedir.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. gelecekte özel dedektiflik mesleğinin ülkemizde kanunun meclisten çıkarak yasalaşmasından sonra özel dedektiflik eğitimi veren bir kurum haline gelerek, kişileri eğiterek özel dedektif olmaları yolunda çeşitli eğitimler vererek bu mesleğe katkıda bulunmaya devam edecektir.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.