İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Resmi Belgelerimiz

RESMİ BELGELERİMİZ

Firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. yaklaşık 25 yıllık tecrübesi dünya özel dedektiflik sektörüne yön vermeye devam ediyor. Firmamız Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik firması olarak kurulduğu ilk yıllardan günümüze yurt içinde ve yurt dışında mesleki etik kurallardan hiçbir şekilde önem vermeden gizliliğe son derece önem vererek kaliteli, güvenilir, hukuka saygılı ve yürürlükteki yasalar çerçevesinde hizmet vermektedir. Firmamız 1995 yılında ilgili resmi makamlara müracaat edilerek kurulan Türkiye’nin ilk özel dedektiflik bürosudur. Firmamızın başta vergi levhası olmak üzere oda sicil kayıt ve faaliyet belgesi, sicil tasdiknamesi, işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı, firmamızın uluslararası standartlarda hizmet verdiğini ve müşterilerinin almış oldukları hizmetlerden memnun olduğunu gösteren ISO 10002:2006 uluslararası müşteri memnuniyeti belgelerine sahiptir. Firmamız vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ISO 9001:2008 hizmet kalite belgesi ile belgelendirmiştir. Firmamızın Avrupa birliği standartlarında ICSF 5001:2012 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip dünyada ilk ve tek özel dedektiflik bürosudur. Firmamızın aynı zamanda ünvanı da olan İzmir Dedektiflik Dünya özel dedektiflik sektöründe en çok tanınan markadır. Firmamızın ünvanı ve markası olan İzmir dedektiflik yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren resmi kurumlara tescil edilerek markamız koruma altına alınmıştır. Firmamızın marka tescil belgelerini web sitemizin bu sayfasında görebilirsiniz. Sizler özel dedektiflik hizmeti almak istediğinizde hizmet alacağınız Özel dedektiflik firmasının her türlü resmi belgesini inceleyerek hizmet almaya karar verin aksi takdirde çok özel sorununuza çare ararken dolandırılır maddi ve manevi zarara uğrarsınız.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.