İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

MİSYONUMUZ

4
İZMİR DEDEKTİFLİK A.Ş. MİSYONUMUZ

Firmamız kurucusu ve genel müdürü Sayın Bilal Kartal 1990’lı yılların başlarında ülkemizde uygulanan kanunlarda köklü değişiklikler yapılması, teknolojinin gelişmesi ve ülkemizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam alışkanlıklarında değişiklik göstereceğini, insanların yaşamlarının her anında özel dedektiflik firmalarından hizmet alacağını önceden görmüştür.

Bu nedenle ülkemizde yaşayan vatandaşlarımızın çok özel sorunlarına çağre bulmak için ve ülkemizde ticari faaliyet gösteren küçük ve büyük ölçekli işletmelerin her türlü kurumsal sorununa çözüm bulabilmek için ülkemize özel dedektiflik hizmet sektörünün girmesi gerektiğini tespit etmiştir.

Kendisinin yapmış olduğu araştırmalar neticesinde 1995 yılının haziran ayında Türkiye’nin ilk ve tek özel dedektiflik firması olan İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.’ni kurarak faaliyetlerine başlamıştır.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. kaliteli müşteri memnuniyeti odaklı, gizliliğe önem veren hizmet anlayışı ile kısa sürede Dünya’nın en büyük ve en kaliteli hizmet veren özel dedektiflik bürosu olmuştur. Firmamızın vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışı gizlilik prensiplerinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile ekip ve ekipmanlarına yapmış olduğu yatırımlar firmamızı sektörün lideri haline getirmiştir.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.