İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

İLKELERİMİZ

İLKELERİMİZ

İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. lkelerimiz

GİZLİLİK, DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizde GİZLİLİK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVEN esas alınmaktadır. Araştırma yapılması için firmamıza verilen bilgiler ve araştırma neticesinde elde edilen bilgiler kesinlikle 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Gerek bireysel gerekse kurumsal önem arz eden veya etmeyen her türlü bilgi ve sırlarınızın gizliliği şahsınız ile aramızda yapacağımız iş sözleşmesinde kayıt altına alınarak bilgilerinizin gizliliği karşılıklı imza altına alınacaktır. Firmamıza teslim edilen ve araştırmalarımız neticesinde elde edilen her türlü bilgi ve belge sizlerin olduğu kadar bizlerinde firma politikamız gereği gizliliğine son derece önem verilmektedir. Bu nedenle, firmamıza verilen ve araştırmalar neticesinde elde edilen her türlü bilgi, belge, hukuki düzenlemeler ve mesleki ilkelerimiz gereği kesinlikle titizlikle korunacaktır. Firmamızdan alacağınız her türlü hizmet ülkemizde yürürlükte olan yasalara riayet edilerek hukuka uygun bir şekilde yapılan çalışmalar ile sonuçlandırılacaktır. Firmamız uzun yıllarda elde ettiği başarılı çalışmaların sonucunda mesleki kariyerini en üst sınırlara taşıyarak sektörün öncüsü olmuştur.

Ekip ruhu ile profesyonel çalışmalarımız neticesinde firmamızdan hizmet olan değerli müşterilerimizin tamamının çok özel sorunlarına çare olduk ve çare olmaya devam ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Biz İzmir Dedektiflik A.Ş olarak değerli müşterilerimizin çok özel sorunlarına profesyonel bir yaklaşımla dürüst hizmet anlayışı kaliteli ve hızlı hizmet ile çözüm üretmeye çalışmaktayız.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz araştırma hizmetlerinin yanı sıra konularında uzman uzun yıllar deneyim sahibi hukukçu avukatlarımız ile de hukuki danışmanlık hizmeti vererek hizmette sınır tanımıyoruz. Firmamıza hizmet almak için müracaat eden tüm müşterilerimiz ile birebir karşılıklı doğrudan görüşerek almak istediğiniz hizmet ile ilgili hizmetin nasıl verileceği hizmetin süresi ve alacağınız hizmetin ücreti hakkında tarafınıza detaylı ayrıntılarıyla birlikte bilgilendirme yapıyoruz. Yüz yüze yapılan görüşmede kesinlikle hiçbir danışmanlık ücreti talep etmiyoruz. Firmamız, siz değerli müşterilerine daha etkin kaliteli hızlı hizmet sunabilmek için teknolojinin bize sağladığı tüm imkânları yasalara uygun şekilde kullanıyoruz.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

07 Haziran 2016
515 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.