İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

İletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

İZMİR DEDEKTİFLİK HİZMETLERİ
444 7 635
(232) 228 10 11
info@izmirdedektiflik.com
İnönü Caddesi No: 201 Kat:1 Daire:3 Hatay / Karabağlar / İzmir

BİZE MESAJ GÖNDERİN

HARİTA ÜZERİNDE YERİMİZ

İLETİŞİM
Firmamız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. yaklaşık 25 yıldır İzmir merkezli olarak Dünya’nın bütün bölgelerinde hizmet vermektedir. Firmamız hizmet prensipleri gereği İzmir ili içerisinde bulunan müşterileri ile birebir yüz yüze görüşme yaparak anlaşma halinde iş sözleşmesi imzalayarak hizmet vermektedir.  Şehir dışından arayan müşterilerimizin ofisimize gelememe durumunda olan kişilerin bulunduğu yakın il ve ilçelere şirketimizde görevli yönetici arkadaşlarımız giderek gerekli işlemleri yapmaktadır. Firmamızdan uzak illerde ve yurtdışında bulunan müşterilerimizin hizmet talep etmeleri durumunda bilgi alışverişi ve iş sözleşmesi elektronik ortamda şirketimizin resmi e-postası üzerinden dijital olarak yapılmaktadır.

FİRMAMIZIN ADRES TARİFİ
Firmamızın merkezi İzmir il merkezinde bulunan İnönü Caddesi 201 numarada olup, firmamızın bulunduğu bölgenin lokasyonu Yeşilyurt Bahçelievler yol ayrımı veya eski şoförler lokali karşısında yer almaktadır. Firmamızın İzmir ili Karşıyaka ilçesi Çarşı girişinde de şubesi bulunmaktadır. Ancak müşterilerimiz ile görüşmelerin tamamı merkez ofisimizde yapılmaktadır. Firmamızdan hizmet talep eden Sayın müşterilerimiz firmamızı 444 7 635 numaralı telefondan arayarak randevu alabilirler.

NOT: Firmamız yetkilileri ile randevu alarak görüşmeye gelecek olan misafirlerimizin aracı olmayanlar, firmamızın adresini bulmakta güçlük çekecek olan ve yaşlı ve yürümekte zorluk çeken kişiler randevu alma esnasında bu durumlarını yetkililere bildirmesi halinde kendilerini firmamızda görevli mesai arkadaşlarımız bulundukları adresten alarak firmamız merkezine getireceklerdir. Firmamıza misafir olarak gelen kişiler firmamızdan hizmet satın alıp almamasına bakılmaksızın tekrar firma görevlilerince alındıkları adrese bırakılacaklardır. Bu ve araştırma hizmeti ile ilgili herhangi bir danışmanlık hizmeti talep edilmemektedir.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.