İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Hakkımızda

dedektif-hakkimizda

HAKKIMIZDA

Değerli ziyaretçimiz İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri Anonim Şirketi Genel Müdürümüz Sayın Bilal Kartal tarafından 1995 yılının haziran ayında kurulmuştur. Kuruluşumuz yaklaşık 25 yıllık mesleki tecrübesi ile dünya özel dedektiflik sektörüne yön veren bir firmadır. Uzun yılların verdiği tecrübe kaliteli hizmet anlayışımız müşterilerimizin ve araştırmalar sonucunda elde edilen bilgilerin gizliliğine verilen önem firmamızı dünyanın en güvenilir en iyi özel dedektiflik firması yapmıştır.

İzmir Özel Dedektiflik Sektörünün lideri olan firmamızın kurucusu Özel Dedektif Bilal KARTAL yurt içindeki ve yurt dışındaki üniversitelerde özel dedektiflik mesleği ile ilgili düzenlenen toplantı, panel, söyleşi, kongre ve benzeri aktivitelere konuşmacı olarak katılarak yaklaşık 25 yıllık mesleki tecrübelerini gençlere aktarmaktadır.

İzmir Özel Dedektiflik ünvanlı firmamızın Genel Koordinatörü olan Sayın Mustafa ALNIAK 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğü görevinden emekliye ayrıldıktan sonra firmamızda Genel koordinatörlük görevine başlamıştır. Sayın genel koordinatörü Mustafa ALNIAK Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde çeşitli il ve ilçelerde Komiser Yardımcılığı, Komiser, Baş Komiser, Emniyet Amiri, Şube Müdürlüğü, İl Emniyet Müdür Yardımcılığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Polis Baş Müfettişliği görevlerini başarıyla yerine getirdikten sonra 2012 yılı sonunda emekliye ayrılarak firmamızdaki görevine başlamıştır.

Sayın Genel Koordinatörümüz Mustafa ALNIAK Emniyet Genel Müdürlüğünden ve Türk silahlı kuvvetlerinden emekliye ayrılarak firmamızda göreve başlayan personelimizi hukuki, teknik ve teknolojik konularda eğiterek yaklaşık 40 yıllık meslek hayatında öğrendiği bilgi, beceri ve tecrübelerini firmamızda görevli profesyonel kadromuza aktararak sizlere en iyi şekilde özel dedektiflik hizmeti sunmamıza katkı sağlamaktadır.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.