İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.

BİLGİLENDİRME ANİMASYONU

Sayın misafirlerimiz, ülkemizde özel dedektiflik şirketlerinin sayısı son yıllarda hızla artmaktadır. Özel dedektiflik şirketlerinin sayısının hızla artmasının toplum için yararı olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Ancak ülkemizde özel dedektiflik ile ilgili herhangi bir kanunun yürürlükte olmaması nedeniyle her geçen gün özel dedektiflik hizmeti verdiğini iddia eden kişi, kişilerin ve firmaların denetimi devlet mekanizmaları tarafından yapılmadığı için özel dedektiflik hizmeti almak isteyen birçok kişi dolandırılarak maddi ve manevi zarara uğramaktadır. Firmamız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik şirketidir. Firmamız sektörün öncü kuruluşu olarak özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişi ve ticari kuruluşların çok özel sorunlarına çare ararken maddi ve manevi dolandırılmamaları için önlem ve vatandaşlarımızın bilgilenmesi amacı ile yukarıdaki bilgilendirme animasyonunu sizler için hazırlanmıştır.

Değerli misafirlerimiz, sizler özel dedektiflik hizmeti almak isterken maddi ve manevi dolandırılmamanız için sizler için hazırlanan kısa bilgilendirme animasyonumuzu mutlaka izleyin ve animasyonda belirtilen uyarı ve bilgiler doğrultusunda özel dedektiflik seçimi yapın.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.