İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

TİCARİ YATIRIM ARAŞTIRMASI

TİCARİ YATIRIM ARAŞTIRMASI

Ticari Yatırım Araştırması

Ülkemizde her geçen gün değişen konjonktür ve merkez bankası ile özel ve devlet bankalarının düşük faiz seviyelerinin kesinlikle belirleyici olduğunu ekonomistler açıkça belirtmektedir. Günümüz Türkiye’sinde Dolar, Euro ve altın fiyatlarının uzun vadede düşük seviyede kalması ve yatırım ortamlarındaki güvenli ve istikrarlı ortam yatırımcıların iştahını bir hayli kabartmıştır.

Yapılan ticari yatırım araştırmaları araştırmayı yapan firmadan hizmet talep eden müşterilerin içeriği güçlü ve doğru araştırmalar yapılmasını ve kendilerinin doğru yönlendirilmesini istediğini göstermektedir. Yatırımcıların büyük çoğunluğuna göre çeşitlenen alternatif yatırım araçlarının varlığı, kendilerinin karar alma sürecinde araştırmaya konu olan piyasanın bilgilerinin hiçbir şüpheye düşmeden yorumlanması ve doğru değerlendirme yetkinliğinin önemini artırmıştır.

Firmamız yaklaşık 25 yıllık mesleki tecrübesi ile ticari yatırım yapmak isteyen kişi, kişiler ve ticari firmalara kârlı yatırım doğru ve güvenilir piyasa bilgisi düzenli araştırma ve fizibilite raporları hazırlayarak müşterilerinin görüşüne sunmuştur.

Ülkemizde ve çeşitli dünya ülkelerinde ticari faaliyet gösteren firmalar, kişi ve kişiler ticari piyasa araştırması konusunda profesyonel yardım almak istediklerinde firmamızın merkezini 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ticari Yatırım Araştırması Yapılacak Bazı Sektörler:

Gayrimenkul sektörü, İnşaat sektörü, Ekonomi sektörü, Tarım sektörü, Madencilik sektörü Yenilenebilir enerji sektörü Dönüşüm ürünleri sektörü Deniz taşımacılığı sektörü İmalat sanayi sektörü Gıda sektörü Finansal hizmetler sektörü Akaryakıt sektörü Orman ürünleri sektörü Tekstil sektörü Turizm sektörü Ulaşım sektörü Elektronik sektörü Hizmet sektörü Bilişim sistemleri sektörü Mobilya sektörü Ev gereçleri sektörü Eğlence sektörü Güvenlik sektörü Reklamcılık sektörü Basın ve yayımcılık sektörü Hava yolu taşımacılığı sektörü Telekomünikasyon sektörü Petrol ürünleri sektörü Kimyasal ürünler sektörü Toptan ve perakendecilik sektörü Otomotiv sektörü Diğer hizmetler sektörleri

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

09 Temmuz 2016
284 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.