İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Tanıtım Videosu

TANITIM VİDEOMUZ

Firmamız İzmir dedektiflik A.Ş. Türkiye’nin ilk kurulan özel dedektiflik ve araştırma şirketi olarak uzun ilk kurulduğu 1995 yılından bu güne çalışmalarına hız kesmeden devam ederek Dünya Özel dedektiflik sektörüne yön veren bir firma haline gelmiştir. Firmamız dünya özel dedektiflik sektörünün lideri olarak özel dedektiflerin, istihbarat ve haber alma birimlerinin mesleklerini icra ederken kullanmış oldukları teknolojik ürünlerin tanıtımını yapmaktadır. Firmamızın Genel müdürü özel dedektif Bilal Kartal uzun yıllar yapmış olduğu mesleki Ar-Ge çalışmalarında Dünya’da ilk ve tek olarak tasarladığı arkayı gösteren gözlük, böcek tespit cihazı, profesyonel mini gizli kamera çeşitli araç ve gereçlerin içerisinde kullanılan profesyonel mini kameralar, ses ve görüntü transfer ekip ve ekipmanları ile mesleki çalışma alanlarında kullanılan teknolojik elektronik cihazların icadını ve tasarlamasını yapmaktadır.

Firmamız Genel müdürümüz Bilal Kartal’ın tasarladığı ve icat ettiği cihazlar ile birlikte firmamız bünyesinde yaklaşık 25 yıllık zaman diliminde oluşturulan Dünya’nın en büyük gizli kamera koleksiyonuna sahiptir.

Firmamızın sahip olduğu dünyanın en büyük gizli kamera koleksiyonu ülkemizde ve Dünya’nın çeşitli ülkelerinde düzenlenen fuarlarda sergileyerek tanıtımını yapmaktayız.

Fuarlarda standımızı ziyaret eden özel dedektiflik firma çalışanları, Emniyet Genel Müdürlüğü personeli, Türk Silahları Kuvvetleri personeli ve İstihbarat Kurumlarında görev yapan personel ürünleri inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi almaktadırlar. Firmamızın sahip olduğu Dünya’nın en büyük gizli kamera koleksiyonu basının da ilgisini çekerek basın tarafından ürünlerin tanıtıldığı tanıtım filmi hazırlanmıştır. Bu filmi web sitemizin bu sayfasında izleyebilirsiniz.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.