İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

ÖZEL İSTEĞE GÖRE ARAŞTIRMA HİZMETİ

ÖZEL İSTEĞE GÖRE ARAŞTIRMA HİZMETİ

Özel İsteğe Göre Araştırma Hizmeti

Araştırma nedir?

Araştırma, bir çeşit problem çözme metodudur. Bir çeşit problem çözme metodu olan araştırma elde var olan bir takım bilgilere sistematik olarak yapılan incelemeler neticesinde kanıtlanabilir ve kullanılabilir nitelikte yeni bilgilerin eklenmesidir. Araştırmacı araştırmaya konu olan bilgilerin genişletilmesini sağlıklı bir şekilde icra edebilmesi için kendine has çalışma sistemi ile mesleki etik kurallara riayet ederek yürürlükteki yasalara riayet ederek hukuk kuralları içerisinde yapması gerekir.

Doğanın kuralı gereği insanların toplum halinde hep birlikte yaşamları gerekmektedir. Aynı toplumda birlikte yaşayan insanların ve ticari firmaların zaman zaman çeşitli sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. İnsanlar ve ticari firmalar karşılaştıkları sorunları çözümlemek için çaba sarf ederler. Ancak insanlar ve ticari firmaların yetkilileri karşılaştıkları bazı sorunların üstesinden tek başlarına gelemeyerek karşılaştığı sorunların çözümü için profesyonel yardım alma ihtiyacı hissederler.

Firmamız çeşitli dünya ülkelerinde ve ülkemizde yaşayan birçok insanın ve ticari firmanın karşılaştığı sorunların çözümlenmesi için bu insanların talepleri doğrultusunda sayısız araştırma hizmeti vererek insanlara ve ticari firma yetkililerine yardımcı olmuştur. Firmamızdan talep edilen özel araştırma hizmetlerini firmamızın profesyonel araştırma görevlileri hayatın her kademesinde gerekli araştırmaları titizlikle akademik düzeyde yaparak elde edilen neticeleri raporlayarak sayın müşterilerine dosya halinde sunmaktadır.

Firmamızın profesyonel araştırma görevlilerinin yapmış olduğu araştırmalar neticesinde hazırladığı dosya içerisindeki raporlar, bilgileri, belgeleri ve istatistiksel verileri kullanan kurumsal makamlar insanlar elde edilen bilgileri ölçme ve değerlendirmeleri sonucunda itibar edilebilir bilgilerden olduğunu belirtmişlerdir. Firmamızdan özel araştırma hizmeti talep edildiğinde firma çalışanlarımız araştırmayı dışarıya karşı büyük bir gizlilik içerisinde sayın müşterimize karşı açık ve anlaşılabilir şeffaflık ile mesleki etik kural ve değerlerden ödün vermeden hukuka ve müşterilerimize karşı hesap verebilirlik ilkeleri ile görevlerini layıkıyla yerine getirmekteyiz.

Sayın müşterilerimiz firmamızdan birçok farklı sektörde kaliteli ve kabul edilebilir bilgiye ulaşmak için firmamıza müracaat ederek hizmet almışlardır. Firmamız yaklaşık 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerimiz tarafından talep edilen her türlü özel araştırma hizmetini layıkıyla yerine getirmiştir.

Sizlerde gerek kendinizin gerekse firmanızın karşılaştığı çok özel sorunlarınız için profesyonel yardım almak istediğinizde sizler firmamızın merkezini 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan arayarak firma yetkililerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

27 Temmuz 2016
638 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.