İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

Fotoğraf Galerisi

 İZMİR DEDEKTİFLİK DIŞ GÖRÜNÜM

İZMİR DEDEKTİFLİK GİRİŞ

İZMİR DEDEKTİFLİK ÖZEL DEDEKTİF BİLAL KARTAL OFİS

İZMİR DEDEKTİFLİK BEKLEME SALONU-1

İZMİR DEDEKTİFLİK BEKLEME SALONU-2

İZMİR DEDEKTİFLİK PSİKOLOG ODASI

İZMİR DEDEKTİFLİK MÜŞTERİ SİGARA İÇME ALANI

İzmir Dedektiflik Hizmetler A.Ş. Türkiye’nin ilk kurulan Özel dedektiflik firmasıdır. Yaklaşık 25 yıldır faaliyetlerini sürdüren firmamız, değerli müşterilerine gizli, kaliteli, güvenli ve başarılı hizmet vermek için İzmir ilinin Hatay semtinde merkez, Karşıyaka çarşı girişinde şube olmak üzere iki ayrı nokta da hizmet vermektedir. Firmamızın merkez ofisi toplam 360 metre kare alana tesis edilmiştir. Bu alan da öncelikle müşterilerimizin rahat bir ortamda randevu saatini bekleyebilecekleri 3 bölümden oluşan bekleme salonu, psikolojisi bozulan müşterilerimizin ve aile bireylerin, firmamız kadrosun da görevli psikolog ile görüşebilecekleri psikolog görüşme odası, müşterilerimizin çok özel sorununu açıklayarak görüşme yapabileceği genel müdürümüz Özel Dedektif Bilal KARTAL ’ın odası, müşterilerimizin bekleme ve görüşme anında ikram edilen sıcak soğuk servislerin hazırlandığı hijyen mutfak ile sadece misafirlerimizin kullanımına özel wc bulunmaktadır. Ayrıca şirket merkezimiz de personelimizin ofis içi çalışmalarını sürdürdüğü genel müdür, bilgi işlem, halkla ilişkiler ve dinlenme salonlarından oluşan bölümler bulunmaktadır.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.