İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

BASINDAN

Basında İzmir Dedektiflik A.Ş.
Değerli misafirlerimiz, firmamızın yerli ve yabancı basın ile yapmış olduğu televizyon, gazete ve dergi röportajlarımızı web sitemizin bu sayfasında sizler için bir kısmını derledik. Derlemiş olduğumuz gazete, dergi ve tv röportajlarımızı aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sayın misafirlerimiz, firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. 1990’lı yılların ortalarında kurularak başarı merdivenlerini hızla tırmanarak Dünya özel dedektiflik sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Firmamız kurulduğu ilk günlerden günümüze sayısız başarılı araştırma hizmeti vermiştir. Vermiş olduğumuz başarılı hizmetler yerli ve yabancı basının ilgi odağı olarak yazılı, görsel ve işitsel basın yayın organlarında haber olarak yayınlanmıştır. Firmamız dünya özel dedektiflik sektörünün lideri olarak bu sektöre yön vermektedir. Ülkemizde ve çeşitli dünya ülkelerinde faaliyet gösteren özel dedektiflik firmaları özel dedektiflik mesleğinin inceliklerini firmamızın basın haberlerini takip ederek kendilerini yetiştirmekte ve geliştirmektedirler. Ayrıca ülkemizde 1990’lı yıllarda ilk olarak faaliyetlerine başlayan özel dedektiflik şirketleri hakkında vatandaşlarımız bilgi sahibi değil iken 2000’li yılların ortalarına gelindiğinde firmamız hakkında yayınlanan basın haberleri sayesinde özel dedektiflik firmaları hakkında haberdar olarak çok özel sorunlarının çözümlenmesi için hizmet vermekteyiz.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.