İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş.7 Gün 24 Saat Ücretsiz Danışma Hattı
İzmir Dedektiflik A.Ş. Değerlerinizi Korur
ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

ALDATILAN KADININ EVLİLİĞİNİ KURTARMASI

ALDATILAN KADININ EVLİLİĞİNİ KURTARMASI

Aldatılan Kadının Evliliğini Kurtarması

İzmir Dedektiflik Hizmetleri sizin için istediğiniz her tür bilgiye ulaşabilecek donanıma ve tecrübeye sahip bir şirkettir. Eğer aldatıldığınızı düşünüyor ve bunu kanıtlamak istiyorsanız, yapacağımız araştırma sonucunda eğer şüphelerinizde haklı iseniz, son kararı vermek elbette size kalıyor. Boşanmayı ya da evliliğinizi kurtarmayı seçebilirsiniz. Birçok sosyolog ve psikoloji uzmanı evlilik kurumunun yıkılmaması ve devam ettirilmesi gerektiğine inanıyor. Ancak siz evliliğinizi böyle bir durum karşısında nasıl devam ettirmeniz gerektiğini bulamıyorsanız şirket olarak bu konuda yardımcı olmak istiyoruz.

Öncelikle aldatılmış bir eşseniz kesinlikle motivasyonunuz yüksek olmalıdır. Bu durumu öğrendiği zaman çoğu eş, öfke ile cevap vermektedir, fakat bu yanlış bir tutum olur. Bunun yerine soğukkanlı olunmalı ve konu sakin bir şekilde düşünülmelidir.

Hiçbir şekilde kendinizi eşinizden ayırmamanız gerekir. Ortak yaşam alanınızı terk etmek evliliğinizi kurtarmak yerine, daha kötü bir duruma sokar.

Özel günlerinizi (bayram, tatil, yıl dönümü, çocuğunuzun yaş günü ) beraber geçirmeye özen göstermelisiniz. Bu tür vakit geçirmek eşinize ailenizin değerini hatırlatır. Ayrıca eşinizin diğer kişi ile olan görüşmelerini de olumsuz etkiler.

Eşinizin sizi aldattığı kadını tanıyın ve kendinizi ona tanıtın. Onunla konuşmak, düşüncelerini öğrenmek sizin için yararlı olacaktır. Ayrıca diğer kişi de karşısında nasıl bir kadın olduğunu öğrenmiş olacak. Bu sayede eşinizin sizi aldattığı kadında var olan zayıf noktaları bulabilirsiniz, bu da size avantaj sağlar.

Eşinizin sizi aldattığı kadının size yaptığı göndermelerden yılmayın. Eşinizde diğer kadına ait herhangi bir iz bulduğunuzda kesinlikle soğukkanlı olmalısınız. Bunlar sizi yıpratmak için kasıtlı olarak yapılan şeylerdir.

Eşinizle aranızı mutlaka iyileştirin. Bu ilişkinizi olumlu yönde etkileyecek en önemli etkendir. Eğer gerçekten halen evli kalmak istiyorsanız öncelikle eşinizi kazanmanız gerekir. Neden aldattığını öğrenmeli ve sorunlara çözüm bulmanız gerekir.

Eşinizin size söyleyemediklerini bilmelisiniz. Eğer siz ondan önde davranarak onun düşüncelerini açıklarsanız eşiniz sizin onu anladığınızı fark eder.

Özel Dedektif Bilal Kartal

ÖNEMLİ UYARI

Dedektif.com içeriğindeki tüm yazılar Bilal Kartal tarafından hazırlanmış olup, tüm fikri halk mülkiyeti kendisine aittir. İzinsiz olarak kısmen veya tamamen alınarak başka bir yerde kullanılması halinde her türlü gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

02 Haziran 2016
517 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU DOLANDIRILMAMAK İÇİN MUTLAKA SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ.